Foto uit Frankrijk Veel nieuwe renners in Amstel wielerploeg Prins Amadeiro XXIII bezoekt rijn hofbrouwerij In de rubriek 'Zend ons uw foto' ditmaal een foto van de heer W. EVeenemandie werkzaam is bij VrumonaDe foto werd gemaakt omdat op het nummerbord van de auto het opschrift '7 UP' voorkwam. 29 Tijdens een werkbezoek aan onze Bossche brouwerij heeft Amadeiro XXIII, Prins Carnaval van Oeteldonk, zich ervan overtuigd dat het gerstenat van zijn hofbrou werij van opperbeste kwaliteit is. De Prins mat het stam- wortgehalte van het bier en wierp keurende blikken in de koperen ketels. Over zijn schouders keek de hele Bossche carnavalsdynastie mee. Het zag er prima uit. Het keuren en de geuren maakten het gezelschap en na een proeverij complimenteerde de Prins de Oeteldonkse Hofbrouwer Scheltema met zijn produkt. Tijdens de ontvangst werd de Prins het eerste exemplaar aangeboden van het boek "Door lopend Geopend"In dit Bossche kroegenboek worden 104 horecabedrijven beschreven. De auteurs, Ad Neefs en Fred Mees, zijn diep in het horecaverleden van de stad gedoken en hebben bij na een j aar aan hun uitgave gewerkt. Zij kozen de brouwerij als locatie om hun pri meur te onthullen en vonden in Prins Amadeiro XXIII een uitstekende pleitbezorger voor het Bossche uit gaansleven. Herman Krottde ploegleider van onze Amstel Wieler ploeg! stelde op de jaarlijkse Amstel wielerlunch de coureurs voor die het komend wielerseizoen de kleuren van Amstel op de weg gaan verdedigen. Het was geen eenvoudige opgave deze keer. De ploegleider heeft maar liefst zeven nieuwe renners aangetrokken en daarmee is de ploeg nog niet helemaal compleet. Vier coureurs, Teun van Vliet, Jos Alberts, Marco van der Hulst en Mathieu Hermans verlaten de Amstel ploeg om zich in het profpeleton te gaan meten. Hoewel hun vertrek een aderlating betekent voor de ploeg is het een vertrouwde ontwikkeling: al vele prof-wielrenners kregen hun vooropleiding in de Amstel ploeg. De Amstel Wielerploeg 1985 bestaat uit: MarcelArntz, Ruud Brouwers, Michel Cornelisse, Wessel Dubbe, Patrick Eyk, Arie Hassink, Rob Klinge, Gerard Möhlmann en zijn broer Gerrit Möhlmann, k Erwin Nijboer, Frank Pirard, Harry Rozendal, Herman Snoeijink, Peter Stevenhaagen en Han Vaanhold.

Vers van 't Vat | 1984 | | pagina 31