BOWLINGAVOND BOKMA Vele activiteiten in Limburg Het activiteitenseizoen deelnam. Na de in een 1984/1985 van de personeels vereniging Boknta werd geopend met de traditionele avond bowlen om de Bokma-Wisselbeker. Een nieuwe beker deze keer, omdat de oude wisselbeker vorig jaar definitief in het bezit kwam van de heer R. van Asperen, die dit jaar op eigen verzoek buiten mede dinging aan de wedstrijd uitstekende sfeer verlopen wedstrijd kwam bij de dames als winnares uit de bus mevrouw R. Brik met 254 punten, terwijl bij de heren de heerT. Bakker met 291 punten met de eer ging strijken, waarbij hij tevens door zijn puntenaantal minstens voor een jaar de wisselbeker mee naar huis mag nemen. In de series personeelsfeesten deed begin september ook het horecagebied Limburg mee. Dit keer was voor een geheel nieuwe opzet gekozen en wel een boottocht. Met bussen werden de Limburgse medewerkers en mede werksters en hun introducé(e)s vanuit het noorden en zuiden naar Roermond gebracht. Daar konden de circa 220 personen aan boord van het schip dat hen over de Roerntondse plassen zou varen. Dat de sluizen gesloten waren, zodat de tocht niet echt ver voerde, mocht de pret niet drukken. De muziek van drie muzikanten, een heer lijk koud buffet en diverse drankjes waren de ingrediënten voor enkele zeer gezellige uren. Binnen zeer korte tijd zat de feeststemming er dan ook in. Ruim na middernacht brak tenslotte het tijdstip aan waarop het feest was afgelopen. Lang duurde het niet voordat men weer de gelegenheid kreeg collega's in een informele sfeer te treffen. De nieuwe personeelsvereniging, waar over wij pas schreven, heeft namelijk voor iedere maand een activiteit op het programma staan. Op 22 september was dat een barbecue in Nuth. De weergoden werkten niet erg mee. Ook voor een met tentzeil en krattenwan- den afgebakende barbecueruimte was er te veel wind. Al snel verplaatste het circa 85-koppige gezelschap zich naar de feestelijk aangeklede hal van het Nuthse depot. Daar werd eenieder door een vakkundige slager voorzien van lekkere hapjes, terwijl een 'disco boy' voor de muzikale ondersteuning zorgde. Drie weken later stond er een visdag op het programma. Ongeveer 40 vis sers namen hieraan deel en deden ver woede pogingen zoveel mogelijk forel te halen uit het water in Schaesberg. Op de foto ziet u enige hengelaars langs de waterkant. Ook op korte termijn zal er nog een aantal evenementen worden georgani seerd door de PV Nuth 19

Vers van 't Vat | 1984 | | pagina 19