Personeelsblad van Heineken 2 Inhoud en colofon 3 De halfjaarcijfers van 4 CAD: een 6 Interview met drs. P.P. Snoep, de nieuwe directeur regionale coördinatie Europa 8 Binnenkort verschijnt er weer een nieuwe Amstel campagne 10 Maak kennis met drs. A. Oostra, de nieuwe algemeen directeur van Heineken Nederland B.V. 12 Nieuws uit het buitenland 14 Bedrijfsnieuws 16 Berichten uit Kameroen en de V.S. 17 Hopranken in 18 Verenigingsactiviteiten 20 De nieuwe cognac van de GWN: Grand Monarque VSOP-Fine Champagne 23 Ideeënbus 24 Tekenaar H J. Visser bracht Vers van 't Vat in beeld 26 Kroniek 28 Proost 30 Vatvaria BENOEMINGEN Per 1 oktober vervult drs. A.A. Vellekoop de functie van directeur Con cern Marketing Licenties. Tot deze datum was de heer Vellekoop Hoofd Mar keting Licenties. De heer R.V. Strobos die voorheen Regionaal Marketing Manager Europa was, is op 21 september benoemd tot Algemeen Directeur van El Aguila S.A. te Madrid. Meer over de samenwerking tussen El Aguila S.A. en Heineken kunt u lezen op pagina 3. Heineken N.V. computersysteem waarmee ontwerptekeningen kunnen worden gemaakt met aandacht voor Japan, Indonesië en een jubileum in Canada Zoeterwoude 22 Eén uit 6-duizend: TjZwaagstra uit Leeuwarden 35e jaargang nr. 8 Oktober 1984 Verschijnt 10 x per jaar Redactie-adres: Postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude Tel.: 071-814870/ 814288 Bij de achterpagina: Al vaak toonden wij in Vers van 't Vat foto's van de plaatsing van ketels van allerlei afmetingen zoals de enorme Apollo's en de ketels van de warmtekracht installaties. Op de achterpa gina ziet u dit keer een foto uit 1902 die ons de aan komst laat zien van enkele stoomketels bij onze Rotterdamse brouwerij Bij de voorpagina: "Lekker uit 't vat. Lekker uit 't krat." is het thema van de nieuwe Amstel campag ne. Waarom voor dit thema is gekozen en hoe er bekendheid aan wordt gegeven, leest u op de pagina's 8 en 9. Redactie: Eric Bouwmeester hoofdredacteur) Yvonne van Stek-Sanders Redactiecommissie: Mr. J.Th. Kappelle Mr. R.A.B. Combée R.G.H. Elfrink G. Kuhlman P. de Lange Drs. J.L. van Oordt Drs. P.F. Regnault Ir. J.B.R. Schwietert Correspondenten: Amsterdam: T.T. Baars Apeldoorn: M.D. Eshuis Bunnik: J.N.A. Groenendijk 's-Hertogenhosch: C. Timmers Leeuwarden: T. Zwaagstra Zoetermeer: F.G.A.M. Roolaart Zoeterwoude: J.A. Schiphorst Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de concernstafdienst Public Relations, Postbus 28, 1000AA A msterdam tel. 020-702257. Kopij en foto's voor Vers van 't Vat 10/84 dienen uiterlijk 19 oktober en voor 1/85 13 december a.s. bij de redactie aanwezig te zijn. 2

Vers van 't Vat | 1984 | | pagina 2