reis eind september. De heer Van Dalen zal daar de heer Commissaris gaan assiste ren in de functie van assistent executive engineer. South Pacific Brewery PAPU A-NIEUW GUINEA Op 2 september is de heer L. van der Male naar Port Moresby vertrokken, hij is daar voor 4-6 maanden gedetacheerd als instal lation specialist. Oriental Brewery Co. Ltd. ZUID-KOREA De heer C.B. van Driel van Wageningen is op 21 september weer naar Seoul terugge keerd. Heineken Australia Pte. Ltd. AUSTRALIË Op 16 september is de familie J. H.F. Kla- renbeek uit Nederland vertrokken. Het gezin Klarenbeek zal voor enkele weken bij familie te Nairobi, Kenya logeren ter wijl de heer Klarenbeek de 24e september naar Sydney is gereisdhij zal daar na een inwerkperiode de functie van marketing manager van de heer L.F.D. van der Minne overnemen. Amstel Brewery Canada Ltd. CANADA De heer en mevrouw H. Gerritsen zijn op 5 september na genoten verlof weef naar Hamilton teruggekeerd. Surinaamse Brouwerij N.V. SURINAME Weer terug naar Parimaribo zijn vertrok ken de familie W.R. vanderjagtende heer F.J. H. Jie-a-Looi respectievelij k op 29 sep tember en op 6 oktober. Nigerian Breweries Ltd. NIGERIA De heer P. Murli is op 12 september weer teruggereisd naar Lagos terwij 1 de familie C.D.M. Koopmans op 5 oktober weer teruggekeerd is. De heer 5.2. Greidanus uit Ibadanisop 13 oktober voor verlof in Nederland aange komen, terwijl zijn echtgenote en kinde ren reeds vanaf begin september in Neder land waren. Ook met verlof is de heer H. Otter vanaf 22 september. Op 6 september is de familie E.H.N. Ver- heyen na verlof weer naar Kaduna terug gereisd. Op 23 augustus is de familie R. Elert uit Lagos teruggekeerd. NocalS.A.R.L en Empresa Angolana de Cervejas S.A.R.L. ANGOLA De heer E.C.N. Klooster uit Dondo is in de periode 16 augustus t/m 15 september met verlof in Nederland geweest. De heer B.C. Vink is begin oktober naar Luanda vertrokken, om daar voor 2 maanden de heer Hiskes te vervangen als coördonnateur service technique. Bralima S.A.R.L. S.B.B. Sobraband ZAÏRE De familie R.A. Wille is na genoten verlof weer teruggereisd naar Kinshasa op 17 september, evenals de familie W.R. v.d. Snoek die op 26 september weer naar Bukavu terugkeerden. Ook de familie J.J. F. de Vos is weer naar Boraa teruggereid op 9 oktober. De heer J.A. Weijers uit Mbandaka is in de periode van 7 september t/m 8 oktober met verlof geweest, terwijl de familie J. H.J. van derZande weer teruggekeerd is naar Bandundu op 13 september. Op 22 sseptember zijn de heer en mevrouw J.C. Féraud naar Kinshasa ver trokken, de heer Féraud zal daar de func tie van directeur marketing vervulen. De heer C. Tavernon is vervroegd met ver lof in Frankrijk aangekomen en wel op 1 september. Brasserie de Brazzaville S.A. VOLKSREPUBLIEK KONGO De familie E. W. Benne is op 23 september weer van verlof naar Brazzaville terugge keerd. Bralirwa S.A.R.L. RWANDA De heer en mevrouw A.A. Droop zijn op 8 september weer naar Gisenyi terugge reisd en de familie R.A.F. Wagenaar heeft het verlof in de periode van 9 september tot 7 oktober in Nederland doorgebracht De heer J.J. van Essen is eind september naar Kigali afgereisd, hij zal daar voor 4 maanden de functie van installation spe cialist vervullen. Brasseries du Logone S.A. TSJAAD De heer R. Lans is begin oktober naar Moundou vertrokkenhij wordt daar voor 1 maand gedetacheerd als technoloog/ brouwer. National Brewing Company Ltd. TRINIDAD Op 16 september is de heer K. Klute wederom naar Port of Spain teruggereisd Zijn echtgenote zal hem eind oktober vol gen. Brasserie Lorraine S.A. MARTINIQUE Ook de familie P.C. Meertens is na geno ten verlof weer naar Fort de France terug gekeerd en wel op 22 september. Heineken do Brasil BRAZILIË De heer en mevrouw A.B. Dorhout Mees uit Rio de Janeiro hebben ook verlof opgenomen in de maand september. DANKBETUIGINGEN Gaarne maak ik van deze gelegenheid gebruik om allen, die mij een onvergetelijke dag hebben bezorgd bij mijn afscheid, van harte te bedanken. Ook voor de prachtige cadeaus, bloemstukken en telegrammen hartelijk dank. M. Drop, echtgenote en kinderen Mede namens mijn vrouw en dochter dank ik de directie van Heineken voor de onvergete lijke dag en het heerlijke diner namens hen aangeboden ter gelegenheid van mijn pensione ring op 20-6-1984. Tevens dank ik al mijn collega's en vrienden voor de prettige samen werking en vrienschap tijdens al die jaren dat ik met hen heb samengewerkt. Nogmaals hartelijk dank voor alles wat u voor mij heeft gedaan. A.L. de Lange Mijn echtgenote en ik betuigen de directie van de Heineken brouwerij onze hartelijke dank voor de gelukwensen, welke wij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijksfeest. Tevens voor het prachtige bloemstuk en de heerlijke drankjes, die wij mochten ontvangen. Het was een geweldige verrassing voor ons. Moge het u allen goed gaan. E. Koopmans-M.J. Hengsteman Mede namens mijn vrouw wil ik de directie hartelij k bedanken voor de prachtige fruitmand en attenties, die wij hebben mogen ontvangen ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk. C. de Roos Langs deze weg wil ik alsnog eenieder dank zeggen voor de vele blijken van belangstelling tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en thuis herstellende. H. van Schaik Bedankt voor het grote medeleven wat wij hebben ondervonden bij het overlijden van hem die ons zo dierbaar was, Harrie van den Biggelaar. Mevr. E. v.d. Biggelaar-Pluijmen, kinderen en kleinkinderen OVERLEDEN De heer A. TASMA (93) isop21augustus overleden. De heer Tasma trad op 2 februari 1920 in dienst bij de Amstel Brouwerij, waar hij chef van de afdeling correspondentie is geweest. Op 31 december 1957 ging de heer Tasma met pensioen. In memoriam A.G.M. VAN GILS Op 2 september overleed op 52- jarige leeftijd Toon van Gils. Toon van Gils was sedert 31 mei 1968 in dienst van Heineken. Gedurende deze 16 jaar heeft hij als produktie- medewerker in diverse functies dienst gedaan in de afdeling Ver pakken van de brouwerij in 's-Her- togenbosch. Wij hebben hem leren kennen als een prettige en opge ruimde collega. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe en hopen dat het hun goed zal doen te weten dat wij Toon in herinnering zullen houden als 'nen goeien mens'. In memoriam C J. KRAMER m Op 13 augustus bereikte ons het droeve bericht van het plotseling overlijden op 42-jarige leeftijd van Cor Kramer. Cor was sinds 1950 bij Heineken in dienst als vorkhef truckchauffeur, aanvankelijk op de vestiging aan de Bettoweg en sinds 1982 bij Drankenhandel Havenstad te Rotterdam. Gedurende deze tijd heeft hij zich doen kennen als een prettige en opgeruimde collega. Onze gedachten gaan uit naar zijn nabestaanden, in het bijzonder zijn vader en moeder, die wij veel sterkte toewensen bij het verwer ken van dit zo plotselinge verlies. Moge Cor rusten in vrede. 27

Vers van 't Vat | 1984 | | pagina 27