Weergoden waren Toerclub Amsterdam goed gezind BOKMA Kampioen Bedrijfsbowlen Op zaterdag 1 september werd voor de zevende keer een door HeinekenToerclub Amsterdam georganiseerde toer verreden. Hiervoor hadden zich circa 85 deelne mers, onder wie twee dames, aangemeld. Daarbij waren ook leden van de bekende Eerste Twellose Toerclub aanwezig. Precies om 9 uur 's ochtends loste bedrijfsleider ir. C. Bremer op het Amsterdamse brou werijterrein het startschot voor deze toer over een afstand van 120 kilometer. De tocht ging via Zandvoort naar het beruchte Kopje van Bloemendaal. Voor enkele getrainde deelnemers was Het BokmaTeam is kam pioen geworden van het Bedrijfsbowlen, afdeling Leeuwarden over het jaar 1983-1984. Tevens eindigde het team als le van Poule B. Op de foto het BokmaTeam met z'n prijs. het een heuveltje, maar voor de anderen leek het wel de Alpe d'Huez. Na een rustpauze ging de lange karavaan verder via Vogelen zang, Bennebroek, Schiphol (waar de tweede rustpauze werd ingelast) naar Amster dam Daar de weergoden de deelnemers gunstig gezind waren, werd de rit met een gemiddelde snelheid van 25 kilomter per uur afgelegd. Vers van 't Vat correspon dent T.T. Baars, die zelf ook deel uitmaakte van de rennerskaravaan, meldde voorts dat de materiaalver zorging prima in orde was en met maar 8 lekke banden een rustige toertocht kende. De begeleiders hadden het daarentegen erg moeilijk om het lange deelnemers veld veilig over de vele drukke kruispunten te leiden. Het is hun echter uitstekend gelukt alle deelnemers veilig op de brouwerij terug te brengen, alwaar een gezellig samen zijn deze dag besloot.

Vers van 't Vat | 1984 | | pagina 19