Den Bosch krijgt nieuwe garage D.G.M.-prijs naar horecagebied Limburg De heer A.Th. de Rooy, garage-chef van Den Bosch, sloeg op 20 augustus naast de brandweerkazerne de eerste paal voor een nieuwe garage op het bedrijfsterrein van onze Bossche brouwerij Als alles volgens de planning verloopt, zal deze garage begin 1985 in gebruik kunnen worden genomen. De huidige garage is in 1957 gebouwd en heeft vanaf dat moment onder leiding van de heer De Rooy een belangrijke rol gespeeld in het onderhoud van de vorkheftrucks met verbran dingsmotor en provincie- auto's. De garage-werk zaamheden zijn in zoverre gewijzigd dat nu alleen elektro-vorkheftrucks in bedrijf zijn en de kelderbier wagens de plaats hebben ingenomen van de provincie auto's. Ten behoeve van deze kelderbierwagens wordt tevens een gemechani seerde wasplaats aan de nieuwe garage gebouwd. De huidige garage moet worden afgebroken in verband met uitbreiding van de bottelarij met een bliklijn. Op 11 september jl. mocht de heer P.A.M. Janssen, Hoofd horecagebied Limburg, de "Salesman of the Year Award" 1983 namens het horecage bied in ontvangst nemen uit handen van de heer Y.H.M.N. Folmer, Hoofd Horeca Nederland. Deze prijs is door de heer F.J.C. Mollerus, Managing Director van Duncan, Gilbey Mathe- son uitgeloofd aan de organisatie en/of medewerker(s) in Nederland, die zich het meest verdienstelijk hebben gemaakt voor de verkoop van de Glenmark Whiskey, Duncan's Gin, Krimskaya Wodka en Ron d'Oro Rum. Speciale prijzen werden over handigd aan de heer J.H. van Megen, Horecavertegenwoordiger, en de dames A.L.J. Dusak-Cloots en C.J.H.G. van Lieshout, die respectie velijk een weekend in Londen en in een van de Sporthuis Centrum vesti gingen mogen doorbrengen op kosten van D.G.M. en G.W.N.. Namens laatstgenoemde twee maatschappijen woonde de heer E.J. Korthals Altes het gezellig samenzijn in Nuth bij. 15

Vers van 't Vat | 1984 | | pagina 15