Afscheid Indonesische President Commissaris H. Gerritsen vierde jubileum in Canada Tijdens de dit jaar gehouden algemene vergadering van aandeelhouders van PT. Multi Bintang Indonesia is de heer H. Sudarso Martonagoro afgetreden als President Commissaris. De heer Sudarso Martonagoro is in 1968 tot Commissaris benoemd en heeft vanaf 1978 de functie van President Commis saris van PT. Multi Bintang Indonesia bekleed. Op de foto ziet u de heer en mevrouw Sudarso Martonagoro tijdens het afscheidsbezoek dat zij aan Nederland brachten. Zij worden geflankeerd door de heren A.H. Heineken (rechts) en J. van der Werf (links). punten uit de loopbaan van de jubilaris en in het bijzonder zijn bijdrage aan de groei van de Amstel Brewery Canada. Nadat de heer Gerritsen met de Heine ken speld was gedecoreerd, kreeg hij enige geschenken aangeboden namens de medewerkers van de brouwerijTot verrassing van de aanwezigen had de brouwerij een speciaal bier ontwik keld, dat was afgevuld in flesjes met speciale etiketten. Tot slot dankte de heer Gerritsen allen voor de cadeaus. "Daarna was", zo schrijft de heer Rij- kens in zijn verslag, "de receptie zo geslaagd, dat de laatste gasten er uit gegooid moesten worden". Op 1 juli was het 25 jaar geleden dat de heerH. Gerritsen in dienst trad bij Hei neken. Omdat de heer Gerritsen sinds 1982 als bedrijfsleider werkzaam is bij Amstel Brewery Canada Ltd. te Hamiltonvond op 6 j uli bij deze brou werij een receptie plaats ter gelegen heid van dit 25-jarig jubileum. Hierbij waren circa 200 personen aanwezig. Onder hen bevonden zich medewer kers van Amstel Brewery Canada, leveranciers en vertegenwoordigers van de plaatselijke gemeenschap. Ere gasten op deze receptie waren uiter aard de heer en mevrouw Gerritsen en hun zoon Robert. Zij werden welkom geheten door de general manager, de heer M.H. Rijkens. De heer Rijkens memoreerde vervolgens de hoogte- 13

Vers van 't Vat | 1984 | | pagina 13