Shires voor de postkoetsin Sfeer, spanning en topsport bij Haarlemse Honkbalweek Langer werd overtuigende winnaar bij Open Golf Zo'n negentig duizend honkballiefhebbers hebben de derde week van juli de weg gevonden naar het Pim Muiier stadion in Haarlem. Hun belangstelling gold de Haarlemse Honkbalweek, die zich door de deelname van internationale topploegen altijd in een grote aan dacht mag verheugen. Met name op de slotdag steeg de spanning ten top, toen de finale tussen Nederland en Canada werd gespeeld. Helaas kwam ons team niet als overwinnaar uit de strijd. Hoewel het zo hoopgevend begon, wist de Canadese ploeg de 4-0 voorsprong van Nederland om te buigen in een achterstand van 17-4. Op de foto ziet u een fraai actie-moment uit de wed strijd tussen Taiwan en Canada met op de achtergrond een van de Amstel reclameborden. Behalve de Amstel bordenwaren er ook Sourcy borden langs het speelveld en elders in het stadion exclusieve verkooppunten. Op vele grotere golfevenementen presenteerde Heine- ken zich de laatste jaren als sponsor. Onlangs was dit ook het geval bij de 65e Internationale Open Golfkam- pioenschappen van Nederland, die van 25 tot en met 29 j uli werden gehouden op de Rosendaelsche Golfclub te Arnhem. De sponsoring kwam tot uiting in de adoptie van het tweede van de in totaal achttien holes. Voorts waren bij diverse holes koelboxen geplaatst met blikjes uit ons frisassortiment en waren er concernprodukten te verkrijgen bij de zeskantige Heineken stand in het 'Pro modorp'. Op de foto de Westduitser Bernhard Langer, die dit toernooi op zijn naam schreef. Langer had van begin af aan het Open, dat uitgegroeid is tot een belang rijk evenement waaraan vele topspelers uit de interna tionale golfwereld deelnemen, beheerst. Een van de evenementen waarbij de Shires, de nieuwe Heineken paarden, te bewonderen waren, was de Waterlandtocht. Aan deze tocht namen zo'n vijfentwin tig koetsen deel. De route voerde vanaf de startplaats in Durgerdam, even benoorden Amsterdam, door tal van rustieke plaatsjes. Door enkele Amsterdamse huis-aan- huis bladen op deze bezienswaardigheid geattendeerd, had een groot aantal toeschouwers een plaatsje langs de route gezocht om de vele verschillende aanspanningen te bezichtigen. Bij de verzamelplaats in Zunderdorp waren alle paarden en voertuigen voor het publiek van dichtbij te bewonderen. Ook van de zijde van de andere deelnemers, veelal in fraaie historische klederdracht gestoken, was er veel belangstelling voor de machtige Heineken paarden en de Heineken postkoets.

Vers van 't Vat | 1984 | | pagina 28