Personeelsfeest Zoeterwoude Een groot aantal Zoeterwoudse en Rotterdamse medewerk(st)ers kwam op hun 'vrije' zaterdag toch naar de brouwerijDitmaal niet om te werken, maar om feest te vieren. 26 mei was namelijk de dag dat het personeelsfeest voor de vestigingen Zoeterwoude en Rotterdam plaats vond. Evenals voorgaande jaren, waren er aansluitend aan ontvangstgebouw De Hooiberg enige tenten geplaatst om de kleine drieduizend mensen te herbergen. De ietwat kale ruimte die de vorige keer de twee grootste tenten met elkaar verbond, had dit jaar plaats gemaakt voor een heus 'dorpsplein'. Compleet met Zaanse huisjes, een waterpartij met houten ophaalbrug, schand paal en terras, nam dit plein een centrale plaats in het feest in. Temeer daar er niet alleen heerlijke hapjes te verkrijgen waren, maar de mogelijkheid bestond het uitoefenen van oude ambachten te bewonderen. Staand op het dorpsplein ving men al snel, de geluiden op die in de grote showtent werden geproduceerd door achtereenvolgens Lizzy, Oscar Harris, Vulcano en de Peter Stars- hine Band. Zuid-Amerikaanse klanken waren te beluisteren in de andere grote tent, waar de Dutch Rythm Steel Show Band de hele avond optrad. Limbo, vuurshow en een Brazililaanse dansgroep maakten hun optreden echt tot een 'show'. Iets rustiger ging het toe in de Van Swietenkamer en de filmzaal van het ontvangst gebouw. Deze ruimten waren respectievelijk omgetoverd in een bruine kroeg en een Spaanse Bodega. In de grote zaal van De Hooiberg zorgden de genodigden op tal van momenten vaak zelf weer voor de spanning, spelend aan de Black Jack- en roulettetafel. Behalve alle arties ten verdienden zeker ook diegenen een compli ment die op vele plaatsen op zo'n fraaie wijze alle etenswaren hadden uitgestald. Meer dan woor den kunnen doen, tonen de foto's op deze pagina's hoe dit personeelsfeest is verlopen.

Vers van 't Vat | 1984 | | pagina 20