HUWELIJK Den Bosch Mw. A.W. Verstappen plaatselijke administratie) met H.D.C. Uzeel Bunnik A. Faddach (langdurig ziek, voorheen verpakken) met mw. Y. Akhandouk Horecagebieden J.D.J. Lepoeter (expeditie, Den Haag) met mw. M. van Winkel Zoeterwoude J.N. Silva (bottelarij) met mw. A.M. Domingas A.M.B.H. Rooyakkers (verpakken) met mw. J.A.M. Nederstigt R. Robbers (thuisverbruik bier) met mw. J.J. Bleiji GEBOORTE Amsterdam Ersinio G.S., z.v. C.G. Arnon (kelders) Yanniek N., z.v. mw. I.Y. de Jong (fin. concernverslaggeving) Philip M.S., z.v. A.J.N. de Jong (hoofd beveiliging en bewaking) Den Bosch Maurice, z.v. A.J.W.M. van Laarhoven (intern transport) Sandra, d.v. W.A.F. Vermeer (brouwen) Maureen, d.v. R.C. Bont (verpakken) llona, d.v. A.G.J. van Hooft (TD. brouwen en energie) Bunnik Adina C.. d.v. R.P. Kanhai (intern transport) Najat, d.v. M.T. Bakkali (verpakken) Naoual, d.v. E.B. Idrissi (verpakken) Sylvia, d.v. T B. Visser (intern transport) Horecagebieden Jules, z.v. B.G.M. Lacor (verkoop, Rotterdam) Hermanus A.,z.v. H. Snelleman (expeditie, Rotterdam) Frank, z.v. J.C. de Wit (expeditie, Noord- Holland) Zoetermeer Tietsia, d.v. W.A. Troost (verpakken) Sabrina, d.v. mw. M. Wesenhagen-Sarijoen verkoop binnendienst) Zoeterwoude Wendeline L., d.v. W. Kool (H.T.B. techniek Afrika NicolienM., d.v. E.L. Steltenpoll! (functieclassificatie) Silvia, d.v. R. Brugmans (mechanische werkplaats) Remko.z.v. Fl.A. Schrijnders (dienstgebouw) Adriana J., d.v. F. Spierenburg (storingsdienst) Florentine D., d.v. F.A. Versteeg (account management thuisverbruik bier) Vera, d.v. R.A.L. de Leeuw C vorderingenbeheer) Niels R., z.v. L.T. Flaasjes (juridische zaken) Johannes A.A., z.v. J.P.A.M. v.d. Jagt programmering H.A.G.) Sabine M., d.v. F.G. Kloeg (centralesalaris administratie) ONZE DIENST VERLIETEN Amsterdam H.J. Vaneveld (kwaliteitsdienst) Den Bosch E. Lorenzo Suarez (verpakken) Zoetermeer Mw. M. Wesenhagen-Sarijoen (verkoop binnendienst) Zoeterwoude J. Oosterveen (magazijn en intern transport) Mw. H.JHoogerdijk (bedrijfsbureau) Mw. P.F.A.M. Ligtvoet (kantoorkantine) Mw. Y.E. Hoogenhout-Vaillant (centraal secretariaat H.T.B.) Mw. C.E.M. Zantinge-Nijs (vertaalafdeling H.T.B.) Mw. C.W.N. Schavemaker-Van Rijn (juridische zaken) Mw. W.A. PIulsbos-Lievaart (algemene zaken) GESLAAGD Den Bosch W.A.C. Beset (bedrijfsbureau) voor Moderne Bedrijfs Administratie Bunnik Voor diploma Heftruckrijder: M.P. Middelkoop en M. Burger (beiden: intern transport) Voor interne cursus Basiscursus Bedrijfsekonomie M.O.C.: J. Bergmann (bedrijfsbureau) en J.W.H. van Soest (plaatselijke administratie). Horecagebieden Mw. W.M. Barkey-van Velzen (administratie, West-Brabant/Zeeland) voor Stenografie Nederlands. Voor Heftruckrijder (EVO): S. Bieshaar en R. de Zwaan (beiden: expeditie, Den Haag). B.A.M. Heuvelink (administratie/secretariaat horeca, Gelderland!Overijssel) voor Moderne Bedrijfs Administratie. Zoetermeer H. Pook (produktie) voor Veiligheidsdeskundige, deel 2. R. Overgaauw E.F.Ivoor interne cursus Basiscursus Bedrijfsekonomie M.O.C. Zoeterwoude L.J.J. Beljon (plaatselijkeadministratie) voor SPD la lb. J. Dullaart (H.A.G.) voor Informatika 1.1. Voor Ioniserende Straling CI-A: R. Hellendoom, D. v.d. Plas (beiden: verpakken en mw. W.M. Westra (anal. lab./org. lab). H.H. Ibelings (storingsdienst) en M. Nijziel (meet- en regeltechniekvoor Meet- en regeltechniek Instrumentatie. W. Moeliker (centrale debiteuren administratie) en mw. C. Roos (bedrijfsbureau) voor Praktijk Diploma Boekhouden. Mw. R.C. Veldhuyzen-Doorduin (anal, lab./org. lab.) voor Ioniserende Straling A. Voor interne cursus Basiscurcus Bedrijfsekonomie M.O.C.P. de Groot, J. Huttinga, J.P. A.M. v.d. Jagt, M. Kooij, O. A. Stam, J.F.W.M. Wentholt en R. van Zon (allen: H.A.G.). A.G.J. Vermeulen (intern transport) voor Vervoer gevaarlijke goederen over de weg. Voor Meet- en Regeltechniek voor operationeel personeel: K. van Beek, D. Hellenberg, R. Prins en H.J. Schoonbrood allen: mechanische werkplaats) J.C. Dorsman, G. van Duyn, A.J. van Erkelens, P.E. Hellwig, J. Hiemstra, C.W. Hoek en J.C. Janssen (allen: brouwen); G.J. v.d. Berge, C.J.W. Duivenvoorden, G.G. van Heumen, A.W. Lenting, H.A.M. Onderwater, C. van Schie, H.N. Smit en R.A.F. Velberg (allen: storingsdienst) BUITENLAND Birra Dreher S.p.A. ITALIË Mevrouw Breederveld is met haar zoontje op 27 maart naar Massafra gereisd, om zich bij haar echtgenoot te voegen. Murphy Brewery Ireland Ltd. IERLAND De heer N.J. Doodeman zal met zijn gezin definitief terugkeren uit Cork rond 1 juni 1984. Warby Bryggerier ZWEDEN De heer Ph. Nagelhout uit Varby heeft met zijngezin verlof gehad van 12 april t/m 12 mei. Nigerian Breweries Ltd. NIGERIA De heer en mevrouw C. Allport uit Lagos hebben hun verlof in Engeland doorgebracht van 24 april t/m 11 mei, terwijl de heer en mevrouw K. Verduin uit Lagos op 26 mei met verlof zullen komen. De heer F. Mulder uit Kaduna zal met zijn vrouw en dochtertje op 2 juni met verlof naar Nederland komen. De heer P.J. Bijleveld is na genoten verlof op 16 april weer teruggekeerd naar Lagos. De heer H. Otter uit Ibadan is van 5 april t/m 27 april met verlof in Nederland geweest. Op 12 mei is de heer P.M.H.F. Sassen met 26

Vers van 't Vat | 1984 | | pagina 26