Afscheid van Hattem Amstel doos gezocht S BÜSBSHSSjb 83 HMimHUff m B 9S9MB3& museum uit te breiden, aansprak. Hij zei het daarom een genoegen te vinden een cheque van f 10.000,- te kunnen over handigen aan de voorzitter van de Stichting Oud Hat- tem, om het mede mogelijk te maken die plannen te realiseren. In het museum komt een collectie van de IJsselschilder Voerman en te zijner tijd zal een collectie van Anton Pieck in het museum worden tentoonge steld. Dr. J.H. Sijpkens Smit, voorzitter van de Stichting Oud Hattem, toonde zich uiteraard zeer gelukkig met deze gift. Op de foto v.l.n.r. de heren Sijpkens Smit, burgemees ter Ausma, en Van der Zee. van de gezichtsbepalende attracties van de badplaats. Ook het organiseren van belangrijke wedstrijden als de Europa Cup voor landen teams en de World Cup voor amateurs noemde de jury als een verheugend initiatief. Op de foto ziet u de heer Sassen (2e van links) met juryvoorzitter Van der Veen en personeelsleden van Bowling Scheveningen. Met een donatie van f 10.000- nam Heineken/ G.W.N./Van 01ffenop21 februari afscheid van Hat tem. Deze gift werd over handigd vanwege de histori sche binding die ons concern met Hattem heeft (Hattem was immers jarenlang de vestigingsplaats van Van Olffen) en de goede banden met het gemeentebestuur. In de raadszaal van het Stadhuis hield burgemeester W.H. Ausma ter gelegen heid van dit afscheid een korte toespraak. Hij zei onder meer verheugd te zijn dat de gebouwen een goede bestemming hebben gekre gen en de werkgelegenheid voor Hattem behouden blijft. Omdat 'uit het oog' niet 'uit het hart' hoeft te betekenen, zal de bushalte 'Zwarte Kip' ook in de toekomst die naam blijven dragen, zo verzekerde de heer Ausma. Hierna sprak algemeen directeur van de Gedistilleerd en Wijngroep Nederland B.V., de heer J.van der Zee, tot de burge meester, het gemeentebe stuur en het bestuur van de Stichting Oud Hattem. De heer Van der Zee bena drukte dat, tegen de achter grond van die historische binding, het initiatief van de gemeente om het bestaande Op 2 februari heeft de heer W. Sassen, bedrijfsleider van Bowling Scheveningen, de aan dit bowlingcentrum toegekende Fred Beugeling Penning 1983 in ontvangst mogen nemen. Bowling Scheveningen is een van de elf bowlingcentra die door Bowling Nederland B.V. (een dochter-onderneming van Heineken) worden geëxploiteerd. Het was de eerste maal dat de Stichting Scheveningen Bad deze onderscheiding uitreikte. Met ingang van dit jaar zal de penning jaarlijks worden toegekend aan een persoon of een in Schevenin gen gevestigde onderneming die door een of meerdere acties op positieve wijze heeft bijgedragen aan het imago van Schevenin gen.Dit ter nagedachtenis aan de in 1981 overleden heer Beugeling, die zelf als Scheveningse ondernemer in dit opzicht veel voor deze badplaats heeft betekend. De jury -bestaande uit de heren G. van der Veen, landelijk voorzitter van Horecaf, B. Keyser, direc teur van de VW Den Haag/Scheveningen/Kij k- duin, en J. van de Weg, directeur van de Stichting Scheveningen Bad- maakte op 2 februari ook bekend waarom Bowling Schevenin gen de Fred Beugeling Penning had gekregen. Uit het rapport bleek dat de uitstekende accommodatie, de professionele leiding en gastvrijheid ertoe hadden geleid dat dit bowlingcen trum is uitgegroeid tot een Op de foto, die dateert uit 1968, ziet u een display met kartonnen Amstel dozen. In dezelfde tijd dat Heineken de gele plastic krat introdu ceerde, kwam deze karton nen Amstel doos in de plaats van de houten Amstel bierkistjes. Deze doos nu, die voorzien is van twee halve deksels, ontbreekt bij onze museumgoederen in Amsterdam. Is er iemand die deze doos in zijn bezit heeft en hem wil afstaan ten behoeve van het museum? DeheerM.Ch.J. Eyckvan de Concernstafdienst Public Relations wacht graag uw reactie af. De heer Eyck is telefonisch te bereiken op nummer 020 - 702268.

Vers van 't Vat | 1984 | | pagina 6