HUWELIJK Amsterdam G. Bordonis (physieke distributie) met nxw. C.A.G.M. Boumans Den Bosch R.J.M. v.d. Heijden (technische dienst verpakken en opslagmet mw. A.A.P. van Doorn Horecagebieden R .Proost (expeditie, Amsterdam/ Utrecht) met mw. I.J. Kuiters R.H. van Dongen (C.T.D., Rotterdam) met mw. A.W. Zwart Zoeterwoude Mw. S.J.S. Snelderwaard (algemeen mutatie centrum) met S.P.G. de Wit bewakingsdienst) GEBOORTE Amsterdam Eduard J.A.,z.v. M. Melissen (econo mische zaken) Marie-Claire M.C., d.v. mw. de Gou- van Hinloopen Labberton (corporate marketing) Jennifer A., d.v. mw. J. Gyebi- Koenders (corporate administratie) Naima, d.v. A.A.M. Afkiri (bottelarij) Den Bosch Madeleine, d.v. W.H. van Vugt (me chanische werkplaats) Matko, z.v. F.A.A.M.I. van Oorschot technische dienst verpakken en opslag) Nicky, z.v. S.A. Kasman (energie- dienst) Jenny,d.v. J.B.M.W. Kerver (verpak ken) Jop, z.v. J. Rentmeester (brouwen) Jos, z.v. mw. C.W.J. Venrooy- Spierings (interne dienst) Bunnik Ronnie, z.v. R. Gramsma (verpakken) Alice, d.v. F. Kamal Kamel (verpak ken) Horecagebieden Lee, z.v. J.J.G.M. Baggen (expeditie, Limburg) Niek, z.v. H.T. Wilms (Horeca Tap Service, Limburg) Evert, z.v. A.M. Carree(C.T.D., Gel derland! Overijssel) Leeuwarden Fedde, z.v. F. v.d. Wey (drankenberei ding) Rotterdam GerritC.,z.v. G. Bot (exporttransport afdeling) Zoeterwoude Jacqueline, d.v. M. v.d. Bent (bewa king) Alexander J., z.v. P. Visser (brouwen) Susanne T.M., d.v. C.W.J. Duivenvoorden (storingsdienst) Elizabet, d.v. M.A. Martins (fustenco lonne) Daniël, z.v. G.J. v.d. Flier (brouwen) Gert Jan, z.v. T. v.d. Weerd (centrale inkoop) Marleen M.E., d.v. A.M.Th. Warmerdam (elektrotechniek H. T. B.) TobiasM., z.v. C.H. van Amstel (ont wikkeling advies) Pieter P., z.v. mw. A. van Helden-de Voogt (plaatselijke administratie) Natascha F.d.v. mw. Y.E. Hoogenhout-Vaillan t centraal secreta riaat H.T.B.) Wouter, z.v. mw. C.E.M. Zantinge- Nijs (vertaalafdeling H. T. B.) en T. Zantinge (produktie bier) GESLAAGD Amsterdam G. van Kooten (meet- en regelwerk plaats) en G.K. Burgers (elektrotechni sche werkplaatsvoor de cursus BASIC èn voor het diploma Microcomputers. Bunnik Voor het diploma Hulpverlener (brandweeropleiding): W.A. Broedelet (centraal magazijn) en J.N.A. Groenendijk (verkoop binnen dienst). Horecagebieden G.J. Kommer (thuisverbruik bier) voor het diploma Spreekvaardigheid. Zoetermeer J.W. Kloet (alcoholfabriek) voor het diploma Bedrijfstechnicus Procesin dustrie. Zoeterwoude L. v.d. Tas (dienstgebouw) voor Bedrijfselektronicus. Voor de cursus Levensmiddelen, microbiologie en hygiëne: M. v.d. Plas, J. Rotmensen, G.C. van Duyn, R. Zandbergen, W.G. Klok, R.W.A. v.d. Poel, W.J. de Jong, P. Hijman, P.M. Adèr (allen werkzaam bij de afdeling dienstgebouw) ONZE DIENST VERLIETEN Amsterdam Mw. S.F.J. Veldman (regionale coördinatie) Mw. M. de Gou-van Hinloopen Labberton (corporate maketing) Mw. B.H.M. Jonk (corporate marke ting) Horecagebieden Th.M. Stam (extern transport Den Bosch) L.H. Pons (verkoop, Rotterdam) Q. Gooijer (Horeca Tap Service, Noord-Holland) Zoetermeer Mw. J. Meyer (verkoop binnendienst) Mw. M. Tybout (interne dienst) BUITENLAND Heineken België N.V. BELGIË De heer P. M. M. van Rooy is per 1 maart benoemd tot hoofd Verkoopbin nendienst voor ca. 6 maanden. Nigerian Breweries Ltd. NIGERIA Op 25 februari kwam de heer P.J. Bijleveld uit Lagos met verlof. De heer H. Timmer is op 7 april met verlof uit Kaduna gekomen en zal tot 9 mei blijven. Op 31 maart is het gezin M.M. de Vreede met verlof gekomen uit Lagos, zij zullen op 4 juni weer terugkeren. De heer en mevrouw J.R.E. Kraft zij n op 30 maart naar Kaduna teruggereisd. Nocal en Eka ANGOLA Op 13 april is de heer J.A. Weyers definitief teruggekeerd uit Dondo. Zijn opvolger is de heer E. C.M. Klooster, die op 28 maart naar Dondo is vertrokken, om daar de functie van Chef de salie des machines te vervul len Op 8 april zijn de heer G.J.A. Borg- greve en mevrouw Hermelink met verlof uit Luanda gekomen. Zij zullen hier tot 8 mei blijven. Brasseries du Logone TSJAAD Op 27 april zal de heer R.H.A. Klerkx met zijn gezin na genoten verlof weer terugkeren naar Moundou, terwijl het gezin L. Teulevan 17 april tot 2 juli met verlof komt uit Moundou. De heer en mevrouw H. Steehouwer zijn 23 maart naar Moundou vertrok ken. De heer Steehouwer zal daar de functie van 2e mecanicien vervullen. Bralima S.A.R.L. S.B.B. Sobraband ZAÏRE Niet zoals in de vorige Vers van 't Vat genoemd op 17 maart, maar op 7 april is de heer L. P. Jolie met zijn gezin definitief uit Bandundu teruggekeerd. De heer J.A. van Gils is met zijn gezin op 28 februari naar Bandundu gereisd en zal de heer Jolie opvolgen in de functie van chef de production. Van 22 maart tot en met 19 mei is de heer AHeimig uit Kinshasa met verlof in Nederland, terwijl de heer en mevrouw W.J. Viertelhauzen uit Boma op 8 april met verlof zijn gekomen en op 1 juli weer zullen terugkeren. De heer Ch. Tavernon uit Kisangani brengt zijn verlof sinds 21 maart in Frankrijk door. Zijn gezin was al sinds 22 februari in Frankrijk. Op 23 februari werd bij de familie Ch. Bussmann uit Bukavu, een zoontje geboren. Zij noemen hem Thomas. Zij verblijven voor verlof in Luzern, Zwitserland, alwaar ook de geboorte plaatsvond. De heer G.J.M. Konincks is op 14 februari overgeplaatst van Mbandaka naar Kisangani als chef entretien. 26

Vers van 't Vat | 1984 | | pagina 38