asnmoeoion J.E.H. van Duijn f 825,- A.L. Prozee f 750,- B .Gijsbertse f 625,- J. van der Mark f 775,- Th.L. Hortensius f 750,- D.C. Aalbertsberg f 625,- J.P. Schreutelkamp/C.J.M. Klaver f 525,- m Zoeterwoude Het oorspronkelijke idee van de heer Van Duijn (werkzaam bij de energiedienst) had betrekking op de koolzuurinstallatie. Voorgesteld werd gas vormige koolzuur niet eerst vloeibaar te maken en vervolgens weer te verdampen. Dit idee bleek te verwezenlij ken nadat eerst een aantal aanvullende voorzieningen was getrof fen om de kwaliteit van de koolzuur te waarborgen. Bunnik De heer Prozee is per 1 februari benoemd tot groepsleider verpakken. In zijn vorige functie van monteur mechanische werkplaats heeft hij een idee ingediend dat de ontgasser van Colonne I (tankjes) betreft. Door deze ontgasser een kwartslag te draaien, vallen bij de inloop geen tankjes meer om. Hierdoor is de storings- tijd aanmerkelijk teruggelopen, hetgeen een behoorlijke bespa ring oplevert. Zoeterwoude De heer Gijsbertse (werkzaam bij centrale inkoop) heeft een idee ingediend dat betrekking heeft op het vervoer van pallets met 33 cl blikjes door het transportbedrijf naar de brouwerij in Den Bosch. Het stapelen van 20 i.p.v. 19 lagen blik op een pallet heeft tot gevolg dat het transportbedrijf minder ritten hoeft te maken naar de brouwerijhetgeen besparing op de vrachtkosten oplevert. Zoeterwoude Het idee van de heer Van der Mark (werkzaam bij de garage werkplaats) betreft het monteren van een verharde as in de pitman-arm van de containertrucks. Door bovendien naaldlagers i.p.v. bronzen bussen te persen in de geleiderol, wordt slijtage aan de as en het lager tot een minimum teruggebracht. Dit levert besparing op aan reparatiekosten bij de trucks. Zoetermeer Het idee van de heer Hortensius (werkzaam bij het centraal magazijn) betreft de aanschaf van een groot aantal S.L.-lampen, hetgeen een aan merkelijke energiebesparing oplevert. Bunnik De heer Aalbertsberg (werkzaam bij de afdeling verpakken) heeft een beloning ontvangen voor zijn idee betreffende het leegdrukken met C02 van oplosketels.filters en leidingen in de siroop hal, zowel vóór als na het reinigenHierdoor word t een aanzienlij ke hoeveelheid grondstoffen bespaard. Zoeterwoude De heren Schreutelkamp en Klaver (werkzaam op de afdeling brouwen) hebben voorgesteld de koperen standpijp van de sterili sator in de gistreincultuur in te korten. Dit levert minder wortver- lies op, alsmede een besparing op produktwater. Den Bosch F. de Brouwer/A. Pompen/ J. Cambeses I, bottelarijf 250,- J. de Veer, bottelarij f 125,- J. de Veer, bottelarij f 100,- H. Robben, bottelarij f 100,- G. Diks, gistkelderf 100,- H. Robben, bottelarij f 75,- A. Rust/N.Damen, bottelarij f 75,- Bunnik W. A. Broedelet, centraal magazijn f 175,- E. Veldhuizen, mechanische werkplaats f 175,- R.L. Bacas, verpakken f 75,- W.J.H. Suter, verpakken f 75,- Zoeterwoude L.H. Mosterdijk, stonngsdtenst f 125,- B. Karna, verpakken f 100,- P. Romijn, brouwen f 100,- A.J.M. Koole, brouwen f 100,- A. Wellner, vepakken f 100,- G.J. v.d. Flier/R. v.d. Poel, brouwen f 100,- W.I. Hartmans, bewaking f 75,- W.G. Klok/G. Vlieland/R. Zandbergen, brouwenf 75,- Eenieder kreeg een geschenk uit de bij de beloning behorende groep. ,mm ,nmi iHHutftfi iiittty itiiiii m .hhh m .mm Amsterdam F. van Baarsen, intern transport f 50,- Den Bosch W.M. Saris, bottelarij f 50,- P. Kouwenberg, bottelarij f 50,- J. van Gog, physieke distributie f 50,- J. van Zandbeek, intern transport f 50,- L.P.M. van Rooijtechnische dienst verpakken f 50,- R. Lobato Herrera, bottelarij f 50,- H.C. Fleuren, bottelarij f 50,- G. v.d. Wijst, bottelarij f 50,- P. Stuiver, bottelarij f 50,- A. Salfischberger/F. de Brouwer, bottelarij f 50,- W. v.d. Beek/M. Leibling/ A. Pijnenburg, legkelder f 50,- Bunnik W.J. Bruggeman,personeelzaken f25,- Zoetermeer K.D.G. van Straalen, alcoholfabriek f50,- Zoeterwoude D.C. v.d. Plas, verpakken f 50,- D. Dirkzwager, brouwen f50,- W. Kroese, verpakken f 50,- J. Nieuwpoort, brouwen f 50,- J.C. Pet, verpakken f 50,- C. Hengeveld, postkamerf 50,- A. v.d. Draay/P. Valentijn, energiedienst f 50,- 23

Vers van 't Vat | 1984 | | pagina 35