Vóór u ligt het verslag van de Centrale Ideeënbuscommissie over 1983. Gerekend naar het aantal inzendingen is 1983 niet het "IDEEËNJAAR" geworden waarop de Commissie haar zinnen had gezet Vier kwartaalprijzen werden beschikbaar gesteld met een te genwaarde van in totaal achtduizend gulden. En toch heeft dit er niet toe geleid dat de neergaande lijn van de ontvangen aantallen ideeën over de jaren 1981-1982 werd omgebogen in een opgaande lijn. Minder ideeën, maar wel 171 hele bruikbare! En daar zijn we natuurlijk wel gelukkig mee. Het totaal be drag aan besparingen dat door de gehonoreerde ideeën bereikt wordt ligt echter lager dan in het voorgaande jaar. Voor het eerst sedert lange tijd werd aan een inzender de maximale beloning van tienduizend gulden toegekend. Opnieuw een bewijs dat er binnen ons concern, waar toch met een bij zonder hoge graad van perfectie mensen werken aan het be reiden en verkopen van kwalitatief hoogwaardige produkten, er altijd nog iets beter kan. Alswij maar onze ogen open houden.... en welgeteld zijn dat er zo'n twaalfduizend 1 Dat aantal is toch zeker groot genoeg (en goed genoeg...) om in 1984 onze ideeënbuscommissies "handen vol werk" te geven? NOU DAN! J. Boonen Voorzitter Centrale Ideeënbuscommissie Met behulp van pijpleidingen wordt in Pedavena water van grote hoogte uit de ber gen naar het eigen opwekkingsstation geleid. Hier wordt het grootste percentage van de voor de brouwerij benodigde elektriciteit opgewekt. Lees verder op pag. 20 17

Vers van 't Vat | 1984 | | pagina 19