Voorzitter C.B.K. legt hamer neer Spoelmachine voor Vnimona Erkenning kwam voor 'Kom je nog?' Prof. dr. Th.L.M. Thurlings legde op vrijdag 13 januari het voorzitterschap neer van het Centraal Brouwerij Kantoor, het overkoepelend orgaan van Nederlandse brouwers. In de 45 jaar dat het C.B.K. bestaat, is de heer Thurlings 22'/2 jaar voorzitter,geweest. Het officiële afscheid vond plaats aan het einde van een alge mene vergadering. Nadat de heer Thurlings bij die gele genheid tevens symbolisch de hamer had overgedragen aan zij n opvolgerde heer H Wiegel, werden enkele toespraken gehouden door de directeur van het C.B.K., de heer A. A.M Kemperink, en afgevaardigden van de Nederlandse brouwers. Ook de heer P.P. Snoep, alge meen directeur Heineken Nederland B.V., richtte het woord tot de scheidende voorzitter. Aansluitend aan de ledenvergadering vond een afscheidsdiner plaats, waarbij ook oud-leden van het C.B.K. in groten getale aanwezig waren. Een vro lijke noot op deze dag werd verzorgd door de Heineken Fanfare, die dit afscheid luister bijzette. Op de foto ziet u de heer Thurlings met de leden van de fanfare. De uitbreiding van ons assortiment met de Rivella en E-10 produkten, maakte het nodig om bij Vrumona colonne 6 te voorzien van een tweede flessenspoelma- chine waarin retourflessen met verschillende inhouds maten in- en uitwendig kunnen worden schoonge maakt. Voor dit doel werd in West-Duitsland een tweede hands flessenspoelmachine aangekocht met een capaci teit van circa 11.000 flessen per uur. Aangezien het vervoer van een dusdanig grote machine over de weg verkeerstechnisch op grote problemen stuitte, werd het eerste deel van de tocht van Wesel in West-Duistland naar Utrecht per schip afgelegd. Daar plaatste een enorme kraan de 10 meter lange, 4 meter brede en 3V2 meter hoge machine met een gewicht van 32 ton, op een 40-wielige aanhanger. Vervolgens begon, onder politiebegeleiding, het laatste deel van het traject over de weg naar Bunnik. Op het terrein van Vrumona tilde tenslotte een honderd- tons kraan de spoelmachine van de aanhanger en plaatste hem op een soort glijbaan, waarna met behulp van hydraulische vijzels de machine naar zij n plaats in de bottelarij werd geduwd. Daar startte men direct met het opknappen en installeren van de nieuwe flessenspoel machine. Regelmatig worden reclame campagnes (advertenties, commercials, posters e.d.) van ons concern uitgeroepen tot de beste in hun soortEen eerste prijs ging onlangs ook naar het Heineken affiche met het opschrift 'Kom je nog?'. Dit affiche won met grote meerderheid aan stemmen tijdens het congres 'Zaken zijn Zaken' van het Genootschap voor Reclame. 224 congresgangers beoor deelden daar 250 affiches voor de verkiezing van de 'Publex Affiche van het jaar 1983'. Zoals al gezegd, werd 'Kom je nog?' het affiche van het jaar 1983. De prijs die hieraan was verbonden, was een onderscheiding in de vorm van een plexiglas zuiltje met inscriptie, alsme de een gratis landelijke ronde adverteren op 4.000 plakplaatsen in de maand januari. Een prijs, die financieel gesproken een flinke waarde vertegenwoor digt. Op de foto overhandigt Publex directeur H. Crezee (rechts) de onderscheiding aan de heer R. Beishuizen, hoofd reclame promotions van Heineken Nederland B.V. Op de achtergrond mevrouw JKoelman en de heer K. Beyen, respectieve lijk art-director en copy-wri- ter bij het reclamebureau FHV-BBDO. 7

Vers van 't Vat | 1984 | | pagina 7