Middag voor oud-medewerkers Amsterdam druk bezocht Nieuwjaarsbijeenkomst Bossche oud-medewerkers s mnmiwffl In dezelfde week dat op alle vestigingen de nieuwjaarsre cepties plaatsvonden, kwa men ook de niet-actieven van Amsterdam bijeen. Op de brouwerij aan de le Van der Helststraat stonden de kantine en het Koelschip ter beschikking van de circa 350 oud-medewerkers van Amstel en Heineken, die (vervroegd) gepensioneerd zijn of onder de Wachtgeld- of Invaliditeitsregelihg vallen. De Amsterdamse bedrijfsleider heette alle aanwezigen van harte wel kom. Uiteraard wenst de heerC. Bremer eenieder ook een gelukkig nieuwjaar toe. Vervolgens gaf mevrouw M. Ketting een overzicht van het programma op deze middagen deelde tevens mee dat ook dit jaar de dagtocht voor oud-medewerkers weer doorgang vindt. Vanzelfspre kend werd deze mededeling met enthousiasme begroet. Na dit officiële gedeelte kon men de middag doorbren gen, zoals men dat het liefst wilde: gezellig met elkaar praten en herinneringen ophalen, een film bekijken over de Wadden of, hetgeen met veel animo gebeurde, dansen op de muziek van een organist. En zoals vaak het geval is bij een gezellige bijeenkomst ging deze middag naar de mening van velen, veel te snel voorbij Ook de oud-medewerkers uit Den Bosch kwamen de eerste week van 1984 bijeen. Op woensdag 4 januari was de Cambrinuskelder bijna geheel gevuld met gepensio neerden en andere niet-actie- ve medewerkers, die ter gelegenheid van de nieuw jaarsbijeenkomst naar de brouwerij waren gekomen. Nadat een kopje koffie en een gebakje waren genuttigd, gaf bedrijfsleider C. Scheltema een beknopt overzicht van de gebeurtenis sen bij het gehele concern in 1983 en in het bijzonder bij de Bossche vestiging. De heer Scheltema eindigde zijn betoog met de beste wensen voor 1984 voor alle aanwezi gen. Daarna sprak de heer J. Breedijk (foto boven) namens alle oud-medewer kers een dankwoord tot de heer Scheltema. Hierin sprak hij eveneens zijn wens voor een gelukkig 1984 uit en dankte hij de heer Scheltema voor de belangstelling die hij altijd heeft getoond voor de oud-medewerkers, zowel op de contactmiddagen als bij de busreizen. De heer Breedijk betrok in zijn dankwoord ook de heren J.C. A. van der Geld en C. Timmers voor het organise ren van de middagen en de reizen. Daarna bleef men gezellig bijeen onder het genot van een drankje en een hapje.

Vers van 't Vat | 1984 | | pagina 6