12/13 Personeelsblad van Heineken 2 Inhoud en colofon 3 Voorzitter van de Raad van Bestuur A.H. Heineken benoemd tot Ridder in het Legioen van Eer; Vogelvluchtcursus biedt in korte tijd uitgebreide blik op onderneming 4 Nieuw boek boordevol bierinformatie 6 Nieuws uit de bedrijven 8 Dierproeven, een 10 Zin om lid te worden van een (sport)club? Lees dan het verenigingsnieuws 12 Vervolg bierproefpanels 14 Nieuwe Amstel promotie: koop een krat en haal een opener; 15 Nieuws uit het buitenland 16 De vele verbouwingen bij Heineken France 19 Eén uit 6-duizend: 20 Produktietechnisehe opleidingen nieuw opgezet 22 Ideeënbus met verloting kwartaalprijs 24 Jubileum en afscheid 25 Winnende kerst kleurplaten 26 Kroniek 28 Hobby: G. Schutte kan een boek schrijven over voetbal 29 Proost 30 Vatvaria HET LEZEN WAARD Meten, controleren, testen, uitprobe ren. In de brouwindustrie zijn er ver fijnde technische hulpmiddelen om de kwaliteit van het bier te bepalen. Maar het menselijk oordeel wint het als het aankomt op bepalen van smaak en geur. Daarom is het bierproeven een belangrijke bezigheid van een kleine groep experts. Het vaststellen van kwaliteit, het zoeken naar 'defecten' of: de noodzaak van een brouwer. Zie pag. 8/9 en met: Oud-medewerkers Amsterdam en Den Bosch bijeen; Heineken affiche kreeg eerste prijs; Nieuwe flessenspoelmachine in Bunnik; Voorzitter C.B.K. afgetreden 'onbekende' kwaliteits controle Amstel mono nu in six-pack mw. W.M.A.M. van Diemen uit Zoeterwoude 35e jaargang nr. 2 Maart 1984 Verschijnt 10 x per jaar Redactie-adres: Postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude Tel.: 071-814870/ 814288 Bij de voorpagina: Liefde voor bier was een van de aanleidingen om een boek over het veelgeprezen gerstenat te maken. Prach tige illustraties, als deze, sieren het boek. (Zie pagina's 4/5) Redactie: Eric Bouwmeester hoofdredacteur) Yvonne van Stek-Sanders Anneke van de Wijngaart Bij de achterpagina: De vorige Vers van 't Vat had een actuele foto van mouterij Albert in Ruis broek op de voorpagina. In dit nummer een plaat van de mouterij in Wijnegem uit de dertiger jaren. Ook toen al meerden schepen aan de kade af om gerst te lossen. Redactiecommissie: Mr. J.Th. Kappelle Mr. R.A.B. Combée R.G.H. Elfrink G. Kuhlman P. de Lange Drs. J.L. van Oordt Drs. P.F. Regnault Ir. J.B.R. Schwietert Correspondenten Amsterdam: T.T. Baars Apeldoorn: M.D. Eshuis Bunnik: J.N.A. Groenendijk 's-Hertogenbosch: C. Timmers Leeuwarden: T. Zwaagstra Rotterdam: A.H. Pols Zoetermeer: F.G.A.M. Roolaart Zoeterwoude: J.A. Schiphorst Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de concernstafdienst Public Relations, Postbus 28, 1000 AA Amsterdam, tel. 020-702257. Kopij en foto's voor Vers van 't Vat 4/84 dienen uiterlijk 23 maart en voor 5/84 27 april a.s. bij de redactie aanwezig te zijn.

Vers van 't Vat | 1984 | | pagina 2