In memoriam M J. WEIJMARSHAUSEN Brasserie de Brazzaville S.A. BRAZZAVILLE CONGO De heer J.H. van Mameren is op 16 januari naar Brazzaville vertrokken om daar de functie van Directeur Technique te vervullen. Zijn gezin is hem op 29 januari nagereisd. Bralirwa S.A.R.L. RWANDA De heer H. Steehouwer en echtgenote zijn op 25 december definitief uit Gisenyi terugge keerd. Malayan Breweries SINGAPORE De heer W.H. Ubbink is op 1 februari met verlof gekomen uit Singapore en op 26 februari weer aan het werk gegaan. Op 16 februari is de heer D. F. van Berckelaer met zijn gezin naar Singapore vertrokkenHij is de opvolger van G. C. M. Meyer. P.T. Multi Bin tang Indonesia INDONESIË De heer en mevrouw V. E. Pelsmaeker zijn op 10 februari met verlof gekomen uit Jakarta, welk verlof op 16 maart eindigde. De heer R.H. Siwalette is met zijn gezin na genoten verlof de tweede helft van februari naar Medan gereisd waar hij nog voor ongeveer drie maanden werkzaam zal zijn als Engineering Consultant. Amstel Brewery Canada Ltd. HAMILTON CANADA Op 19 februari is de heer H.M.A.M. de Vette voor de tweede maal en nu voor circa 2 maanden naar Hamilton vertrokken. Hij vevult daar de functie van Admin. Systems Consultant. DANKBETUIGINGEN Allen, die 9 december jl. de overgang van mijn werkzaamheden voor onze brouwerij naar de ongebondenheid van de V.U.T. tot een blij en feestelijk gebeuren hebben gemaakt, heel veel dank. Ook uit naam van mij n vrouw en de kinderen, welke blij verrast waren door deze feestelijke happening, hartelijk dank. Het gaat u allen goed. Frans Niël Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik de directie en collega's onze oprechte dank zeggen voor de overweldigende belangstel ling, cadeaus en bloemen die wij mochten ontvangen ter gelegenheid van mijn 25-jarig j ubileumHet is voor ons allen een onvergete- lijke dag geworden. A. v.d. Akker Woensdag, 7 december 1983, zullen mijn vrouw en ik niet gauw vergeten. Hartelijk dank aan al diegenen, die op welke wijze dan ook aan mijn afscheid aandacht hebben geschonken. J.H. Burger Alhoewel wij velen van u op de afscheidsre ceptie de hand mochten drukken, willen wij ook graag van deze gelegenheid gebruik maken u nogmaals hartelijk te danken voor die, voor ons overweldigende, belangstelling en zeker niet in 't minst voor de prachtige cadeau-verrassing (een home computer!) en de overige cadeausal dan niet in naturaOok hen die per brief of telex van hun betrokken heid blijk gaven, hartelijk dank. U allen hebt ons een onvergetelijke dag bereid. Familie AHulzebos Langs deze weg betuig ik ook namens m'n vrouw onze hartelijke dank aan collega's, chefs en directie, voor de belangstelling en cadeaus die ons bij mijn afscheid ten deel vielenHet was een dag om nooit te vergeten C. Zijderveld W.H. van Berkel, echtgenote, dochter en schoonzoon, danken de directie en collega's voor de fijne dag, die zij ontvangen hebben ter gelegenheid van zijn pensionering. Mede namens mijn vrouw en onze kinderen, dank ik allen, die mijn afscheidsfeest op 22 september tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt. Het was fantastisch! P. G. de Rijk Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik gaarne mijn hartelijke dank zeggen aan de directie en alle collega's voorde mooie bloemstukken en cadeaus die ik gekregen heb bij mijn afscheidsreceptie in verband met vervroegde pensionering. De belangstelling was geweldig, om nooit te vergeten. Ik wens jullie allemaal veel geluk en gezondheid toe. A. Boer Langs deze weg wil ik mede namens mijn echtgenote mijn dank uitspreken aan de directie, voor het prachtige bloemstuk dat ik mocht ontvangen bij het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. K.H. Streuper Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik langs deze weg ieder hartelijk bedanken voor de onvergetelijke dag mij aangeboden bij het bereiken van mijn 65 jaar. Th. J. van der Heijden Op 19 oktober vierden wij ons 50-jarig huwelijksfeest. Behalve alle aandacht die door 't Heineken concern aan ons is besteed, werden we verrast door de vele cadeaus, die we mochten ontvangen. Ook namens mijn vrouw onze welgemeende dank aan allendie daaraan hebben bijgedragen. A. Wilschut Op 12 oktober jl. mochten wij onze 50-jarige bruiloft vieren. Al lang gepensioneerd en ver van Amsterdam wonende waren wij buiten gewoon -maar wèl bijzonder aangenaam!- verrast door de attentie en de gulle feestgaven die ons namens uw directie op zo'n charmante wijze door mevrouw Van Kooten werden thuisgebracht. Wij waren van deze geste bepaald onder de indruk en wij beseften eigenlijk plotseling, dat er een treffende overeenkomst bestaat tussen het huwelijk en de relatie met Heineken: beide vormen ze toch wel een band voor het leven! Onze hartelijke dank. Fam. J. van der Zwaai Mede namens mijn echtgenote wil ik de directie hartelijk dankzeggen voor de prachtige fruitmandhet mooie bloemstuk en het cadeau, die wij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk. G.B. Vermeulen Mede namens mijn vrouw en kinderen hartelijk dank aan de directie voor de bloemen, het fruit en de enveloppe ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijksfeest. Tevens hartelijk dank aan mevrouw Van Kooten voor de prettige wijze waarop een en ander gebracht werd. Het was voor ons een onvergetelijke dag. Fam. J. Winkel Hierbij dank ik de directie, chefs, collega's en medewerkers voor de grote belangstelling en vele attenties die ik tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en daama mocht ontvangen. Op zo'n moment doet zo'n opkikker erg goed. A.C. Lange Het is mij onmogelijk ieder persoonlijk te bedanken. Daarvoor langs deze weg al onze Heineken-vrienden die op een of andere wijze blijken van medeleven betoonden bij ziekte, heengaan en crematie van mijn onvergetelijke man F. A.C. Leijerweert mijn oprechte dank. H.A. Leijerweert-Van Heijkoop Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de zo menselijke hulp en steun van Heineken B.V., bij het overlijden van mijn man en onze papa. Dank ook aan collega's voor de warme vriendschap op zijn werk en belangstelling tijdens die moeilijke dagen. M. Tinnenbroek-Van der Heijden en kinderen OVERLEDEN Op 21 december overleed op 77-jarige leeftijd de heer M.J. Weijmarshausen. In 1932 in dienst getreden, werd de heer Weijmarshausen weldra de eerste exportmanager van Heineken, in Amsterdam, en na de oorlog de eerste exportdirecteur, welke functie hij tot zijn pensionering in 1970 heeft bekleed. Dat Heineken is uitgegroeid tot de grootste bierexporteur ter wereld, is in belangrijke mate mede te danken aan de kwaliteiten van de heer Weijmarshausen. De spectaculaire ontwikkeling van de export, vooral na 1945, in alle delen van de wereld vond plaats onder zijn enthousiaste en inspi rerende leiding. Als bijzonder vriende lijk, tegemoetkomend en innemend mens, met grote werkkracht en plichts betrachting en begrip voor andermans problemen, was de heer Weijmarshau sen in staat perfecte relaties te leggen in het menselijke en zakelijke vlak in vele landen. De heer W. VAN LANGEN (77) is overle den op 10 december 1983. De heer Van Lan gen trad op 20 oktober 1959 in dienst bij de Heineken brouwerij te Rotterdam. Tot aan zijn pensionering op 1 maart 1971 is hij werk zaam geweest in de bottelarij en de kantine. De heer F.J. HUUBRECHTSE (88) is over leden op 9 januari 1984. De heer Huij- brechtse trad op 3 februari 1922 in dienst als bankwerker/lasser bij Heineken in Amster dam. Sinds januari 1959 was hij lekecontro- leur. 1 november 1960 ging de heer Huij- brechtse met pensioen. De heer A. VAN DER SLUIS (89) is op 9 januari overleden. De heer Van der Sluis is op 30 mei 1921 in dienst getreden bij de Amstel Brouwerij en ging op 16 juli 1954 met pen- De heer A. GRIFFIOEN (84) is overleden op 12 januari 1984. De heer Griffioen was van 14 februari 1922 tot zijn pensionering op 1 februari 1965 werkzaam bij Heineken in Amsterdam. In die jaren is hij ondermeer werkzaam geweest in de gistkelder als eerste koeler en bij de afdeling wortkoeling. De heer W.H. VAN BERKEL (65) is op 16 januari 1984 overleden. De heer Van Berkel trad op 30 maart 1936 in dienst bij Heineken in Rotterdam, waar hij werkzaam was bij de storingsdienst. Op 1 juli 1974 werd de heer Van Berkel opgenomen in de Heineken Inva- liditeitsregeling, waarna hij 1 december 1983 de pensioengerechtigde leeftijd bereikte. De heer J.H. HAGEN (79) is overleden op 16 januari 1984. De heer Hagen kwam op 1 mei 1944 in dienst bij de Amstel Brouwerij en werd op 1 juni 1969 gepensioneerd. De heer A.P. VENDRIG (66) is overleden op 20 januari 1984. 8 mei 1933 trad hij in dienst bij Joh. Koster's Handelmaatschappij N.V., waarna hij 1 februari 1971 officieel in dienst kwam bij Heineken. De heer Vendrig was werkzaam als assistent gewestelijk mana ger in de groep distributie tot hij op 1 maart 1982 met pensioen ging. 27

Vers van 't Vat | 1984 | | pagina 27