ii ilHiilHff ffffiiiffff VffxVV. ^zxzVfz md':m lS.+. I HUWELIJK Amsterdam C.I. Hiera (bottelarij) met mw. M. Poespa watie Beek Mw. C.H.M. Steinbusch (administratie distilleerderij Jacq. Hennekens) metP.A. Boesten (expeditie, hórecagebied Limburg) Horecagebieden P.A. Boesten (expeditie, Limburg) met mw. C.H.M. Steinbusch (administratie distilleerderij Jacq. Hennekens) F.M. van Grunsveen (expeditie, Limburg) met mw. A.T.G. Ghielen H.W.M. Nillesen (expeditie, Limburg) met mw. G.H.M. Driessen C. de Vries (expeditie, Groningen/Friesland/ Drenthe) met mw. A.W. Achterhof Zoeterwoude Mw. A. v.d. Hoek (produktie bier algemeen) met J. A.M. Werring D.C. Zandbergen (magazijn intern transport) met mw. P.G. de Best J.Ph. den Breeijen (HAG-nabewerking) met mw. M.F.M. Janzen GEBOORTE Amsterdam Ömer, z.v. H.H. Sari (bottelarij) Hassan H., z.v. H. Aghrib (bottelarij) Mariëtte, d.v. J. Regtenschot (vorderingenbe- heer) Den Bosch Chantal, d.v. H.J.H.T. Stuiver (legkelder) Huub, z.v. J.H. van Diepen (verpakken) Nicole, d.v. J.A. v.d. Weerdenburg (verpak ken) Claudia, d.v. W.H. v.d. Horst (verpakken) Bunnik Léonie.d.v. M. Egeler (accountmanagement thuisverbruik) Mohamed, z.v. A. Youssoufi (verpakken) Horecagebieden Sebastiaan en Boudewijn, zn.v. B.J. v.d. Kroon (expeditie, Amsterdam/Utrecht) Ilona, d.v. C. Boom (expeditie, Rotterdam) Anke, d.v. A. Tuin (expeditie, Limburg) Leeuwarden Arnold, z.v. S. Hempenius (verpakken) Jolanda, d.v. A. Hielkema (interne dienst) Zoetermeer John, z.v. Th. v.d. Heuvel (alcoholfabriek) Dorian, z.v. D. Nauwelaers (reclame pro motions) Zoeterwoude Natalha, d.v. J.T. Sousa (bottelarij) Wilander, z.v. E. Oliveira (bottelarij) René, z.v. P C. v.d. Steen (magazijn intern transport) Rosalie, d.v. J.J. de Boer (storingsdienst) Marlies S., d.v. D. van Hoegee (bottelarij) Debbie, d.v. mw. P.M.T.E.H. Hoogervorst- Onderwater (produktie overhead) Hicham, z.v. S. Chab (bottelarij) Hüseyin, z.v. O. Oz (bottelarij) 01gaM.,d.v. C.F.F. Mensing PZ staf-en ser- vicegroepen) Aïsha, d.v. A. Bibarhi (interne dienst) Alinda C., d.v. G. Bamhoom (tekenkamer elektro HTB) Chantal, d.v. F. Bavelaar (interne dienst) Kim, d.v. mw. H.J.M. Zuidam-deJeu (plaat selijke administratie) ElizabethC.d.v. W. Fijnekam (budgettering verslaggeving) Bart P., z.v. mw. W.A. Hulsbos- Lievaart (algemene zaken) Wendy, d.v. M.P. v.d. Meer (H.A.G.) Cheyenne, d.v. A.J. Crama (centraal labora torium) Johannes C.A., z.v. J. Le Fèbre (bottelarij) GESLAAGD Amsterdam Voor de brandweeropleiding 'Perslucht-dra ger': H.J.M. Blokkeren H.W. Langevoort (beiden: interne dienst, bewaking), G.K. Burgers (elektrotechnische werkplaatsB. Burggraaf (laboratorium)T.A. de Jong (meet- en regelwerkplaats) G. van Kooten (meet-en regeldienst) en G.K. Burgers (elektrotechnische werkplaats) voor de leergang Microcomputers UD. Bunnik H.J. v.d. Berg (intern transport) voor de cursus Kostenberekening en budgettering van het MOC. W.J. Bruggeman (personeelzaken) voorde cursus Samenwerken met de computer. Horecagebieden M. Braams (administratie, Groningen/Fries land/Drenthe) voor Spreekvaardigheid. M.J. Turlings (physieke distributie, Midden- Brabant) voor Chauffeursdiploma (CCV-B). Zoeterwoude Voor in- en uitvoerverzorging datatransmissie S2: R. van Zon, P. de Bakker en P. Boer (allen: HAG-programmering) P. Kool (assistentie werkmaatschappijen HTB) voor Kandidaatsexamen Rechtsge leerdheid. W.P. Vergunst (constructiebureau HTB) voor M.T.S. werktuigbouwkunde. J.J. van Kleef algemene zaken) voor S.P.D. I. A. Farhart (bottelarij) voor Proces-operator Vapro A. ONZE DIENST VERLIETEN Den Bosch L.C.M. Hilt (personeeldienst) Mw. M.E. van Beurden-Hooijmans (interne dienst) Bunnik J. Cambronero Garcia (verpakken) B.A. Boudasdass (verpakken) M. Lemdaddim (verpakken) A.M. Horstman (verpakken) Horecagebieden J. Haijkens (C.T.D., Groningen/Friesland/ Drenthe) Mw. G.M. Oberstad-Tetteroo (huishoudelij ke dienst, Den Haag) H. v.d. Velde (crediteurenadministratie, Den Haag) Mw. C. Beukelman-Mutsaers (expeditie, Rotterdam) I.v.m. de overname van Drankenhandel Molenaar Meppel door Beyer B.V. zijn uit dienst getreden: Mw. J.W. Hendriks-Nijstad (huishoudelijke dienst) Mw. C. Monsma-Hendriks (huishoudelijke dienst) Bij Beyer B.V. zijn in dienst getreden (dus uit dienst bij Heineken): Mw. G. de Wolde-Jansen (adminmistratie) Mw. A. Scheper (administratie) J. Kuper (expeditie) H. Zwiers (expeditie) Zoetermeer Mw. J. Schuurman-Pieters (medische dienst) 26 G. Ousen (interne dienst) Zoeterwoude Mw. Th.M.H. Bader-V.d. Jagt (public relations Nederland) Mw. J. v.d. Steen-Willemse (secretariaat H.A.G.) Mw. I. A. van Asperen (kantoorkantine) Mw. H.J.M. Zuidam-De Jeu (plaatselijke administratie) BUITENLAND Murphy Brewery Ireland Ltd IERLAND De heer G. Koenderink was op 1 februari 25 jaar in dienst bij Heineken. De heer N.J. B. P. van den Heuvel is vanaf 15 februari voor drie maanden als Distribution Manager werkzaam in Cork. N.V. Mouterij Albert BELGIË De heer H. de Vries is sinds 1 februari definitief teruggekeerd uit Wijnegem. Hij is nu werkzaam op de afdeling grondstoffen te Zoeterwoude. Birra Dreher S.p.A. ITALIË Op 5 maart is de heer H. Breederveld met zijn gezin naar Massafra vertrokken, om daar de functie van Brewmaster te vervullen. AB Warby Bryggerier ZWEDEN In Warby werd op 5 januari bij de familie Nagelhout ten dochtertje geboren. Haar naam is Christel Bodil. Nigerian Breweries Ltd. NIGERIA De heer en mevrouw A. Been kwamen 10 maart met verlof uit Lagos. Zij zullen hun verlof op 18 mei beëindigen. De heer C. Allport, na verlof in Engeland te hebben genoten, is met de eerste vlucht na de staatsgreep in Nigeria weer teruggekeerd naar Lagos. Ook de heer S.J. Greidanus is met zijn gezin weer naarIbadan teruggekeerd op 9 januari, terwijl de heer en mevrouw Kleyn Hesselink op 3 februari weer zijn teruggekeerd. Op 17 januari zijn de heer en mevrouw J.R. E. Kraft met verlof gekomen uit Kaduna. Nocal en Eka ANGOLA Op 7 februari is de heer J.P.M. de Deyn na genoten verlof weer teruggekeerd naar Dondo, terwijl de heer T.A. Weyers op 3 januari naar Dondo terugkeerde. Zijn verloofde voegde zich op 7 januari bij hem. Kumasi Brewery Ltd. GHANA De heer A.J. Kraayo keerde op 27 februari definitief terug uit Kumasi. Brarudi S.A.R.L. BURUNDI De heer L. van der Male is op 16 januari als Chef de Montage naar Bujumbura vertrok ken Hij zal daar ongeveer 8 maanden blijven. Brasseries du Logone TSJAAD De heer W. Barlocher is op 6 februari naar Tsjaad vertrokken. Hij zal daar voor onge veer drie maanden als vervangende 'Chef de Production' werkzaam zijn. Zijn echtgenote heeft zich op 19 februari bij hem gevoegd. Op 3 maart is de heer F. Bloemendaal definitief teruggekeerd uit Moundou. Bralima S.A.R.L. ZAÏRE De heer J. W. Kroonen is eind februari definitief teruggekeerd uit Kisangani. Zijn vrouw en kinderen waren reeds in september vorig jaar teruggekeerd. De heer L.P. Jolie keerde op 17 maart met zijn gezin definitief terug uit Bandundu.

Vers van 't Vat | 1984 | | pagina 26