ai Mooisn KiMM Afscheid W. Houtkamp Amsterdam - Op donderdag 19 januari nam de heer W. Houtkamp wegens zijn pensionering afscheid van zijn colle ga's van het kantoor aan het 2e Weteringplantsoen. De heer Pels Rijcken ontving de heer Houtkamp, die vergezeld was van zijn vrouwen kinderen, in de gezellig gevulde Raadskel- der. In verband met afwezigheid van zijn directe chef, de heer Regnault, las de heer Pels Rijcken een afscheidswoord van de heer Regnault voor. Hierin werd gerefereerd aan de veelzijdige inzet van de heer Houtkamp, werkzaam als chef postkamer, waarbij zijn vindingrijkheid voor de ideeënbus duidelijk naar voren kwam. Hierna sprak de heer De Vries de heer Houtkamp toe en overhandigde namens zijn directe collega's een staande schemerlamp als afscheidscadeau. In zijn dankwoord sprak de heer Houtkamp over zijn voorne men om rustig afscheid te nemen, maar zei toch aangenaam verrast te zijn over de getoonde belangstelling bij zijn afscheid. In het bijzonder bedankte hij zijn collega's voor het prachtige cadeau en de wijze van samenwerking, waar bij de vele vruchtbare ideeën ontstonden. Hierna werd de receptie in gezellige sfeer voortgezet. Zo'n driehonderd kleurplaten kregen wij van jullie. Van klein tot groot had iedereen erg zijn best gedaan om de teke ning mooi in te kleuren. Daarom was het voor ons natuurlijk heel moeilijk uit die grote stapel de drie aardigste kleurpla ten te kiezen. Na vele keren vergelijken hebben we tenslotte als winnaars aangewezen Diana Bisschop uit Amsterdam (5 jaar), Michael de Hont uit Volendam (8 jaar) en Anuska v.d. Geld uit Vlijmen (11 jaar). Zij hebben inmiddels hun prijsje thuisgestuurd gekregen.

Vers van 't Vat | 1984 | | pagina 25