4e Kwartaal prijs 1983 bekend Mutatie I.B.C.H. Bij de Ideeënbuscommissie Horeca is een wijziging opgetreden: De heer P.A. Boesten heeft de heer A.P.J. v.d. Sterren opgevolgd als contactpersoon van de I.B.C.H. in het horecagebied Limburg. W. Houtkamp f 1.000,- am iHimmmw ZXXZxTnfzxJfxT Directeur personeelsza ken, de heer J. Siertsma toont het winnende lot nummer. Secretaris van deC.I.B.C. J.A.VIeghert kijkt lachend toe. Op 3 februari verrichtte de heer Siertsema de trekking van de laatste kwartaalprijs in de ideeënbusactie 1983. De trekking vond plaats in Amsterdam onder gastheer schap van de heer Bremer. Delegaties van de Plaatse lijke en de Centrale Ideeën buscommissie en de plaatse lijke ondernemingsraad woonden de trekking bij. Van de in totaal 91 inge stuurde ideeën was ongeveer de helft afkomstig uit Den Bosch. En daar is ook de 4e kwartaalprijs terecht geko men. De heer Siertsema trok namelijk het nummer dat overeenkwam met het door de heer A.W. Batens uit Den Bosch ingediende idee. Direct na de trekking nam de heer Bremer contact op met de bedrijfsleider van Den Bosch, de heer Scheltema, om hem van het nieuws op de hoogte te stellen. Prijswinnaar Batens zal binnenkort kunnen gaan genieten van zijn prijs, een vakantie-arrangement in een van de bungalowparken van Sporthuis Centrum. Amsterdam Het idee van de heer Houtkamp, die werkzaam is als chef postkamer A/Wet, behelst het verzenden van grote hoeveelheden post door toepassing van 'partijenpost' met behulp van gegevens die op de frankeerstempel staan.

Vers van 't Vat | 1984 | | pagina 22