Elfstedentocht in beeld bij Bokma Verenigingsactiviteiten in Zoeterwoude Zoals gebruikelijk was het weer een 'volle bak' bij de feestavond die door de personeelsvereniging van Bokma was georganiseerd. Zoals op vele vestigingen het geval is bij een feestavond, stonden ook in ontvangst ruimte "d'Oude Bok" enige bingoronden en een tombola op het programma. Bokma had echter ook iets speciaals -en typisch Fries- voor de aanwezigen: een 'Elfsteden- tocht-kwis'. Daarbij werd een twintigtal dia's vertoond, die uitstekend waren 'gescho ten' door de heer T. Bakker. Het bleek echter niet mee te vallen om bij elke dia de juiste plaatsnaam te noteren. De gemiddelde score lag iets boven 10 goede antwoorden. Het viel vooral op dat lang niet iedereen wist, welke Friese plaatsen tot de Elfste den worden gerekend. Winnares werd mevrouw B. Brouwer-Kuipers met een score van 19 goede antwoorden. De tweede prijs ging naar mevrouw T. Eisma en de dames M. Veenstra en D. Meijer deelden samen de derde plaats. Voor het geven van vier goede antwoorden kreeg de heer M. Albano de poedelprijs. Minder kennis was er daarna nodig voor het deelnemen aan de bingoron den en aan de verloting. Maar spannend was het zeker, want evenals vorige jaren was de prijzentafel voor de tombola door toe doen van velen weer hoog opgestapeld. Eén echtpaar was bijzonder gelukkig op deze avond: de heer en mevrouw J. ter Horst won nen namelijk zowel de eerste als de tweede prijs! In het vorige nummer maak te de personeelsvereniging van Zoeterwoude de data bekend van het personeels feest, het Sinterklaasfeest voor de kinderen en de bustocht voor oud-medewer kers. Aansluitend hieraan wil de personeelsvereniging u erop wijzen dat diegenen die met een van de speciale bussen naar het personeels feest willen komen, in april de mededelingenborden in de gaten moeten houden voor inschrijfformulieren. Formulieren voor het Sin terklaasfeest in Zoeterwoude hangen vanaf half september op de publicatieborden. Eerder afhalen is eventueel mogelijk in augustus bij het bestuur. Tot slot de bustocht voor oud-medewerkers: hierover ontvangt u vanzelf bericht. Mocht u echter vóór half mei nog niets gehoord hebben en denkt u onder de vestiging Zoeterwoude te vallen, neemt u dan even contact op met de personeels vereniging. Contact met de P.V. kunt u natuurlij k ook opnemen als u of uw partner interesse heeft in een van de verenigingsacti viteiten. Ook in 1984 staan de secties van badminton, biljarten, bridge, fotografie, hengelen, hockey, indoor- training, klaverjassen, tafeltennis, tennis en voetbal voor u klaar om u als lid te ontvangen. Kandidaten gezocht voor algemene activiteiten Zoals u in een van de voor gaande nummers van dit blad heeft kunnen lezen, zijn door Personeelszaken aan de personeelsvereniging ook geldmiddelen ter beschikking gesteld voor algemene activiteiten. Zo is er in Zoeterwoude gestart met een wijncursus, die zeer succesvol verloopt. Het bestuur wil op deze weg verder gaan. Daarbij denkt men aan bijvoorbeeld een auto- of fietsralley en een activiteit voor kinderen van 8 jaar en ouder. Om dit goed te kunnen doen wil het bestuur van P.V. Zoeterwoude een speciale sectie in het leven roepen die deze activiteiten gaat ont plooien. Kandidaten ge zocht, dus! Belangstellenden kunnen zich aanmelden bij T. Lange, L. Slappendel, J. van der Slik, J. Willemsen of J. Voogel. 11

Vers van 't Vat | 1984 | | pagina 11