Tberprogramma in '84 van Twellose Toerclub Ijlllllllllff Yïsliefhebbers welkom bij H.A.B. Bowling Club Den Bosch vindt nieuwe behuizing iimhhm B! HHfflllHIffi ."J. «t IV- «".•«I Ook dit jaar organiseert de Eerste Twellose Toerclub van Drankenhandel De Vries-Lemmo te Twello weer drie wielertochten, die openstaan voor medewer kers van ons concern. Na het succes van vorig jaar (600 deelnemers) wordt ook in 1984 de 'Veluwe Heuvelen- tocht' verreden, en wel op 28 april. Dit is een vrije tocht, waarbij men kan kiezen uit de afstanden 150, 80, of 40 kilometer. De tweede toertocht is de al bekende 'Mid-Veluwetocht' die op zaterdag 7 juli voor de vierde maal van start gaat. Deze tocht, die zich voor gaande keren vooral in de belangstelling van de mede werkers uit Amsterdam mocht verheugen, voert over de mooiste streken van de Veluwe. De afstand bedraagt 125 km. De derde tocht, de 'Nazo- mertoer'wordt verreden op zaterdag 8 september. De route van deze vrije toertocht is uitgezet over het noordelij ke gedeelte van de Veluwe. Afstanden naar keuze: 125, 80 of 40 kilometer. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer H. Ketting, postbus 95, 7390 AB Twello. Telefoon: 05712-3324. Is uw liefhebberij vissen, dan kunt u terecht bij de Amster damse vereniging, Hengelaars Altijd Beet. Deze vereniging breidt wederom de activiteiten uit door dit jaar nog meer wedstrijden en zeevisdagen te organiseren dan voorheen. Het programma voor 1984 luidt: Zeevissen: op 24 maart, 28 april, 22 september en 13 oktober. Baarsen: 7 april, 3 november en 17 november. Witvissen: 12 mei, 26 mei, 16 juni en 8 september. Indien u hiervoor belangstelling heeft, kunt u contact opnemen met secretaris van Hengelaars Altijd Beet, de heer W. Meijer. Zijn privételefoonnummer: 02995-3695. Na het afbranden van het Bowlinghuis Den Bosch (onderdeel van Bowling Nederland B.V.) in januari 1983, moest Heineken Bowling Club Den Bosch tijdelijk uitwijken naar diverse bowlingcentra in de omgeving. Sinds februari van dit jaar is hieraan een einde gekomen. Toen is namelijk het Bowlingcentrum Maas poort geopend, zodat de bowlingclub van Heineken Den Bosch nu weer in haar eigen stad kan bowlen. H.B.C., zoals de afkorting luidt van Heineken Bowling Club Den Bosch, is op 3 december 1973 opgericht. Haar 10-jarig bestaan heeft zij dan ook inmiddels met leden en oud-leden gevierd in het Heineken Ontspan- nings Centrum te Den Bosch. H.B.C. heeft tien zeer actieve jaren achter de rug, en bruist nog steeds van energie. Zo wordt er, naast de wekelijkse bowlingavond, deelgenomen aan diverse leagues, toernooien en kampioenschappen. Daarbij zijn al verschillende indivi duele- en teamprijzen in de wacht gesleept. Belangstel lenden voor de bowlingsport (een sport voor alle leeftijds groepen!) zijn van harte welkom bij H.B.C. Den Bosch. U kunt daartoe contact opnemen met de heren W. A. de Mug (toestel 497) of C.A.G.M. van Vliet (toestel 393), te bereiken bij onze Bossche brouwerij 10

Vers van 't Vat | 1984 | | pagina 10