Heineken shop pakt uit Medio oktober gaat de nieuwe Heineken Shop van start. Deze consumentenactie, die in eerste instantie van 1 juni tot 31 december 1982 zou lopen, bleek zo succesvol te zijn dat werd besloten er ook dit jaar mee door te gaan en bovendien het assortiment danig uit te breiden. De consumentenactie start half oktober. Uiteraard zal evenals vorige keer een aantal shopartike len voor onze medewerkers verkrijgbaar zijn. Op het moment van schrijven kon hiervan echter nog geen ingangsdatum worden gegevenmede in verband met het verloop van de actie voor de consument. Via een personeels- mededeling zult u zo spoedig mogelijk over de Heineken Shop geïnformeerd worden. wel op een zichtbare plaats) de naam Heineken. brochure konden aanvragen. Maar het bleef niet alleen bij het aanvragen van de brochure, er werden natuurlijk ook artikelen besteld. Bijna veertigdui zend Heineken reclame-artikelen von den hun weg naar de consument. Mede daarom werd bij de nieuwe opzet van de Shop besloten het assorti ment van twintig artikelen uit te brei den tot een vijftigtal. Badjas Bijna alle artikelen uit de 'oude' bro chure zijn ook in de nieuwe serie opge nomen waaronder de meest verkochte artikelen:het badlaken.de kroonkurk- opener, het sweatshirt en de biergla zen. In de nieuwe Heineken Shop is er een reeks artikelen die gebruikt kun nen worden tijdens de vrijetijdsbeste ding. Zo is er een complete tuin- of stranduitrusting bestaande uit een tafel, een parasol en stoelen, gecom pleteerd met een Heineken wind scherm. Ook de sportvisser kan een keus doen uit de Heineken Shop. Voor hem is er een viskoffer annex koelbox en een visparaplu en mocht hij vanaf zijn boot de vis aan de haak willen slaan, dan is er een wimpel met daarop de naam van zijn boot verkrijgbaar. Er zijn nog meer spullen te koop waarop een naam geborduurd kan worden zoals het barschort en de badjas. Op de nieuwe donkerblauwe pullover en spencer staat al heel bescheiden (maar Pronkstuk Maar het opvallendste nieuwe artikel is toch wel de Heineken Huisbar. Een complete bar van hout met een bruin kunststof barblad. Langs de bar lopen een barstang en een voetstang van stootvast chroom. Bij de Heineken Huisbar zijn ook barkrukken verkrijg baar en aangekleed met de diverse soorten glazen en barattributen uit de brochure is dit het pronkstuk van de Heineken Shop. Uitbreiding De advertenties die onder andere in tijdschriften werden geplaatst om de consument met de Heineken Shop bekend te maken, hebben hun uitwer king beslist niet gemist. Binnen enkele weken stuurden duizenden lezers de bon in waarmee zij de Heineken Shop De nieuwe Heineken Shop zal ook dit jaar weer aangekondigd worden door middel van advertenties in tijdschriften en dag bladen en via ra- diocommer cials. De consumen ten die vorig jaar de bro chure hebben aangevraagd, zullen nu auto matisch een nieuwe toege stuurd krijgen. Het bestellen van de artikelen gaat ook weer via een bijge sloten bestelbon.

Vers van 't Vat | 1983 | | pagina 24