Afscheid H.L. van Hamond Afscheid L. Beckers L. Hof J.Kem Den Bosch - De heer Van Hamond wilde tot het laatste ogenblik blijven werken en zo kon het gebeuren, dat de 65- j arige Van Hamond vergezeld van zij n echtgenote op 30 juni werd ontvangen door de heer Scheltema die hem de pen- sioenbrief overhandigdeDe heer Veen sprak in de Cambri- nuskelder de scheidende toe. Deze is vijftien jaar werkzaam geweest in de bottelarij in verschillende functies, waarna hij op 60-jarige leeftijd de gelegenheid kreeg bij de interne dienst te komen werken als automatenverzorger. De heer Veen zei dat het eigenlijk helemaal niet zo'n gemakkelijke functie is, omdat de automaten her en der door het gehele bedrijf zijn geplaatst. Hij schatte dat de heer Van Hamond 12.500 km heeft gelopen in 5 jaar. Ook belangrijk was dat hij, ondanks de soms kritische opmerkingen van de mede werkers, op zijn eigen manier zijn werk naar behoren heeft verricht en dat hij er voor zorgde dat iedereen op tijd zijn natje en droogje kreeg uit de automaat. De heer Veen vond het spijtig dat de heer Van Hamond het bedrijf moest verla ten en wenste hem tot slot het allerbeste voor de toekomst. Namens de afdeling en alle medewerkers kreeg de heer Van Hamond een enveloppe met inhoud. Den Bosch - Op 1 juli werd de heer Beckers officieel ontvan gen door de heren Combée, Hageman, Baade en De Goey, omdat hij gebruikmakend van de Wachtgeldregeling, het bedrijf zou verlaten. Na deze korte maar leuke bijeen komst, waarin de heer Combée namens de directie de heer Beckers dankte voor zijn inzet in de ruim 26 jaren, verplaat ste het gezelschap zich voor de receptie naar de Cambrinus- kelder. Hier werd de heer Beckers, beter bekend als "Wiet" toegesproken door de heer Hageman en zijn collega's De Visser en Mulders. Tenslotte greep zijn chef, de heer Baade, de gelegenheid aan het beoordelingsgesprek dat nog niet had plaatsgevonden, alsnog te realiseren. Niet alleen deze laatste maar ook de andere toespraken kenmerkten zich overigens door de ongedwongen sfeer, waarin alles werd verteld. Het was voor de aanwezigen, maar zeker voor Wiet, erg fijn om op deze wijze zijn waarden en verdiensten als vertegenwoordiger thuisverbruik voor Heineken en voor zijn collega's te horen. In de gezellige drukte kon daarna ieder persoonlijk afscheid nemen van de heer Beckers als actief medewerker van Heineken. Zoeterwoude- De vele belangstellenden die op 16 I juni naar De Hooiberg waren gekomen om de jubi- leumviering van de heer L. Hof (afdeling bedrijfsvei ligheid) mee te maken, zagen tot hun verrassing de hoofd persoon op deze dag aan komen rijden in de antieke brand weerwagen van de afdeling reclame service. Even tevoren was hij in de T-Ford met in zijn gevolg een moderne brand weerwagen en een ambulance met loeiende sirenes over het gehele brouwerij terrein vervoerd. Tijdens de receptie, waar een vijftal sprekers onder wie de broer van de heer Hof het woord nam om de loopbaan en de persoon Hof te belichten, kwam de betrokkenheid van de heer Hof bij de bedrijfs brandweer van de Zoeterwoudse vestiging nog vele malen aan het licht. Zo werd hij in een onbestuurbaar brandweer- wagentje, waarvan alleen de claxon prima werkte, door de ontvangstruimte geduwd. Ook tijdens zijn dankwoord liet de brandweer hem niet met rust. Toen een rookbom onder het spreekgestoelte werd gegooid, kreeg hij onmiddellijk een helm op zijn hoofd gedrukt, waarna de brandslang werd uitgerold. Tot verbazing van de aanwezigen kwam hieruit echter geen water, maar bier. Dit werd de jubilaris in een grote bierpul aangeboden. Amsterdam - Op 5 juni vierde de heer Kern zijn 25- jarig jubileum. De jubilerende vertegenwoordiger van het horecagebied Amsterdam/Utrecht, die ver gezeld was van zijn echtgenote en kinderen, werd in de Kui perij door een groot gezelschap van collega's en vrienden ontvangen. De heer Kloppert sprak hier als eerste. Hij me moreerde onder meer diens startperiode in 1958, na zijn aankomst uit Surabaya. Hierna sprak de heer Tromer de ju bilaris toe en speldde hem daarna, op eigen verzoek voor het front van de troepen, de gouden speld op en overhandigde hij de daarbij behorende enveloppe. Vervolgens nam de heer Kloppert opnieuw het woord om hem namens zijn col lega's een enveloppe met inhoud aan te bieden als aanzet voor een te kopen video-installatie. Hij hoopte in de toe komst opnames te mogen zien van de beruchte kromme ten nisballen die de heer Kern veelvuldig slaat bij de Heineken tennisclub van Rotterdam. Tot slot bedankte de heer Kern beide sprekers. Verder sprak hij zijn speciale dank uit voor de prettige manier van samenwerken met zijn thuisfront. Hij liet dit vergezeld gaan van een attentie als blijk van waar dering voor het bedienend personeel van de diverse ont vangstruimten. 25

Vers van 't Vat | 1983 | | pagina 25