i r.v t
,v u J
L.1-+» r
HUWELIJK
Horecagebieden
Mw. J.D. Logman (distributie en
technische diensten, Amsterdam!
Utrecht) met H.A.M. Dankers
G.W. Blok (administratie, Overijssel!
Gelderland) met mw. M. Gehner
J. van Gorsselen (expeditie, Den Haag
met mw. J. v.d. Zwan
Leeuwarden
J. van Asperen sr. (verpakken) met
mw. R. Schiphof
GEBOORTE
Amsterdam
Mounir, z.v. L.H.A. Charif Jebari
(bottelarij algemeen)
Selcuk, z.v. A. Ersoy (bottelarij alge
meen)
Marjolein en Annemieke, ds.v. H.J.
Vaneveld (kwaliteitsdienst)
Jet D., d.v. L.J. Steverink (manage
ment development)
Renske J, d.v. J.C. v.d. Merbel (fi
nanciën algemeen)
Den Bosch
Ilco, z.v. mw. J.H. Toelen-Stupers
(interne dienst)
Mark, z.v. J.H.J. v.d. Leest (bottela
rij)
Jesper, z.v. H.P. Kappen (mechani
sche werkplaats
Dusty, z.v. M.M. Ruijs (gistkelder)
Tommy, z.v. L.C. Schoenmakers (leg-
kelder)
Martijn, z.v. m.w. C.J. Knuiman-de
Boer plaatselijke administratie)
Bunnik
Mariska, d.v. G.J. Scholten (H.I.R.)
Jordy A., z.v. L.W. Weyhenke (sto
ringsdienst)
Mounir, z.v. M. Hammani (verpak
ken)
Abdelhakim, z.v. M. EL Azzouzi
(verpakken)
Roy S., z.v. S. Karso (intern trans
port)
Zoeterwoude
Sanne, d.v. J.M. Blijham (procestech
nologie)
Martine, d.v. mw. C.B.E.
Ooij endij k-Fuchs telefooncentrale)
Susanne D., d.v. J.J. van Kleef (alge
mene kantoorzaken)
Midas J., z.v. M.L.J. Kroon (physieke
distributie)
Leon P., z.v. Q.A.D. Emmen (ver
koop binnendienst horeca)
Jasper E.R., z.v. R.H. Meijer (interne
accountantsdienst)
Evelyn L., d.v. A. van Duyn (bottela
rij)
Marco, z.v. R. de Weger (storings
dienst)
Adjai A., z.v. H.S. Sewnundun (bot
telarij)
GESLAAGD
Amsterdam
J.E.S. v.d. Meer (pensioenfonds)
voor Schriftelijk Rapporteren
NCATB.
G. van Kooten (meet- en regeltechniek)
en G. Burgers (elektrotechnische
werkplaats) voor Leergang Microcom
puters, U.C., interfacing en servicing.
J. Slenders en M. Kaan (beiden:
brouwen) voor het theoretisch gedeel
te VAPRO-A.
E. Terol (brouwen) voor het theore
tisch deel VAPRO-B.
R. Laarman (expeditie Bullewijk)
voor Testimonium expeditie en
transport binnenland.
Den Bosch
H.H. Smit (technische dienst brouwen
en energie) voor Verklaring Toegepas
te Analoge en Thyristortechniek.
D J. Krijgsman (legkelder) voor
Training in Leidinggeven.
M.F. van Venrooy (mechanische
werkplaats) voor Koeltechniek A.
Voor de cursus Samenwerken met de
computer (H.A.G. en P.B.N.A.):
P.A. v.d. Akker (brouwen), L.J.A.F.
Hopstaken (verpakken), B.J.'v.d. Aa
en C.W. Schuurmans (kwaliteits
dienst), L.M.C. van Drunen, mw. M.
Pijnenburg-Timmers, H.J.A.M.
Vorstenbosch en mw. A.A.E. van
Aalst-Willems (bedrijfsbureau),
M.I.M. Keizer, C.M.H.J. Maas en
J.F. Marechal (centraal magazijn)A.
Menses, A.G.W.J. Snepvangers en
A.F. Veenstra (intern transport),
J.B.M. Lambooy en M.L.A. Laros
(interne dienst).
Bunnik
W.J. van Vliet (storingsdienst) voor
het diploma Meet- en regeltechniek
Instrumentatie.
Horecagebieden
A.P. Agterberg (administratie, Am
sterdam/Utrecht) voor Marketing
Praktijk.
W.J. Teeuwen (Horeca Tap Service,
Amsterdam!Utrecht), G.D. Post en C.
Sonnema (expeditie, Noord-Holland)
voor het Chauffeursdiploma CCV-B.
P.A. Boesten (expeditie, Limburg)
voor Vakbekwaamheid voor het café
bedrijf.
Zoetermeer
O. Chr. Goossens en C. Leijerweerd
(Wijnhandel Reuchlin) voor SVH
Wijncertificaat.
E. Ooyman (verkoop organisatie
slijters) voor Vakbekwaamheidsproef
voor Slijterbedrijf.
Zoeterwoude
J.F.P. Meeuwissen (centraal betalings
verkeer) voor Praktijkdiploma Boek
houden.
S.V. v.d. Braak (H.A.G.) voorT.2
Cobol.
C.A.M. Eijkens (verkoop speciale
markten) voor Vakbekwaamheid voor
het cafébedrijf en Marketing diploma
A.
M.L. van Elleswijk jr. (winkelverte
genwoordiger thuisverbruik bier) voor
26
het diploma Marketing Praktijk.
M.L.J. Kroon (physieke distributie)
voor diploma Hoger Technisch On
derwijs, cursus Bedrijfskunde.
E.P. Oosterbaan (storingsdienst) voor
de cursus NH3-koeling.
E.H. Smit, L. v.d. Tas, R.A.F.
Velberg en J.C. Verbeek (allen:
storingsdienst) voor Leergang Indu
striële Elektronica.
ONZE DIENST VERLIETEN
Amsterdam
Mw. T.L. Edens-van Dorssen (regi
onale coördinatie Europa)
Bunnik
J.A.A.M. Pernot (marketing)
K. Mussche (verkoop thuisverbruik
fris)
Mw.Th.G.M. Scholman-van Fulpen
(EE! plaatselijke administratie)
Horecagebieden
Mw. G.P.F. Baay-van Pelt (admini
stratie, Rotterdam)
Mw. L.C.M. Quak-Verbrugge (admi
nistratie, Rotterdam)
P. van Noort (magazijn, Rotterdam)
W. v.d. Zee (expeditie, Rotterdam)
H. Kievit (expeditie, Rotterdam)
C. Bijl (expeditie, Rotterdam)
P.J. Kruik (magazijn, Rotterdam)
Zoeterwoude
Mw. A.E. Stassen (centrale inkoop)
A.J. Dionisio (bottelarij)
BUITENLAND
Murphy Brewery Ireland Ltd.
CORK
Op 9 mei 1983 is de heer G.J. van
Soest vertrokken naar Cork. Zijn
functie aldaar wordt General Mana
ger.
A.Ti. Dreher S.p.A.
ITALIË
De heer en mevrouw J. W. Timmer
zijn op 21 april vertrokken naar
Popoli. De heer Timmer vervult daar
de functie van Installation Manager.
De familie L.A.Ch. Rottier is definitief
teruggekeerd uit Milaan. Per 2 mei is
de heer Rottier werkzaam in Bunnik
als Algemeen Directeur.
A.B. Warby Bryggerier
ZWEDEN
De heer Ph. Nagelhout is tijdelijk
naar Stockholm vertrokken op 16
mei. Hij is aangesteld als Production
Manager Assistant.
Sierra Leone Brewery Ltd.
FREETOWN
De familie J. H. van Mameren is uit
Freetown vertrokken voor verlof, dat
van 13 mei t/m 14 juli zal duren.