HiiilliHiSIB Personeelsblad van Heineken 2 Inhoud en colofon 3 Toelichting op het jaarverslag 1982 5 De Biermarkt in 7 In de brouwerij wordt veel karton gebruikt voor de omverpakkingen. Hoe dit karton wordt gemaakt van bomen, leest u op deze pagina's 10 Energieverbruik in 12 Het produkt en z'n verhaal: B3 14 Nieuws uit de bedrijven 16 N. Grosze Nipper van Vrumona verzorgt en masseert 18 Vervolg bedrijfsnieuws 20 20 liter fusten in Zwitserland 21 20 jaar Amstel wielerploeg 22 Eén uit 6-duizend: J. van 23 Ideeënbus 24 Transport uitbreidingen Mutzig 24 Jubileum en afscheid 26 Kroniek 28 Proost 30 Vatvaria met HET LEZEN WAARD Als concern maakte Heineken in 1982 flinke winst. Ondanks dit resultaat dient er in Nederland toch bezuinigd te worden. Waarom dit noodzakelijk is, kunt u lezen in het interview met Algemeen Directeur Bier, drs. P.P. Snoep. Zie pag. 5/6 Mutatie redactiecommissie Mi, a r.v •V k'.J* U.I.T.i Nederland, een gesprek met directeur P.P. Snoep kantoren Den Bosch en Zoeterwoude Bree uit Rotterdam evenementen-overzicht 34e jaargang nr. 4 Mei 1983 Verschijnt 10 x per jaar Redactie-adres: Postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude Tel.: 071-814870/ 814288 In verband met zijn benoeming tot lid van de Raad van Bestuur heeft de heer H.F.M. Coebergh zijn werk zaamheden als redactiecommissielid voor Vers van 't Vat neergelegd. Wij danken de heer Coebergh van harte voor de bijdrage die hij heeft gele verd aan Vers van 't Vat in de periode dat hij deel uitmaakte van de redac tiecommissie. In deze commissie wordt de heer Coebergh opgevolgd door mr. R.A.B. Combée, hoofd verkoop/ thuisverbruik bier. Wij heten de heer Combée welkom en hopen dat hij met voldoening deze taak zal vervullen. Redactie en redactiecommissie Bij de voorpagina: De bomen, die op de foto zojuist zijn gekapt, zullen nog vele behandelingen moeten ondergaan voordat zij verwerkt zijn tot het karton dat als verpakking dient voor onze produkten. Zie pag. 7, 8 en 9. Bij de achterpagina: Fustbier aflevering bij een Amsterdams café in het begin van deze eeuw. Redactie: Eric Bouwmeester hoofdredacteur) Yvonne van Stek-Sanders Anneke van de Wijngaart Redactiecommissie: Mr. J.Th. Kappelle Mr. R.A.B. Combée R.G.H. Elfrink G. Kuhlman P. de Lange Drs. J.L. van Oordt Drs. P.F. Regnault Ir. J.B.R. Schwietert Correspondenten: Amsterdam: T.T. Baars Apeldoorn: M.D. Eshuis Arnhem: L.J. van Rhijn Bunnik: J.N.A. Groenendijk 's-Hertogenbosch: C. Timmers Leeuwarden: B.W. Siemens Rotterdam: A.H. Pols Zoetermeer: F.G.A.M. Roolaart Zoeterwoude: J.A. Schiphorst Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de concernstafdienst Public Relations Postbus 28, 1000 AA Amsterdam, tel. 020-7022 57. Kopij en foto's voor Vers van 't Vat 6/83 dienen uiterlijk 3 juni en voor 7/83 8 juli a.s. bij de redactie aanwezig te zijn.

Vers van 't Vat | 1983 | | pagina 2