mmr% Sourcy in trek in Grouw Open toernooi schot in de roos Rotterdam vanuit de lucht 1 250 recreatie- en 60 wedstrijdlopers hebben op 20 maart deelgenomen aan de Merenloop in Grouw. Het tien kilometer lange parcours langs het Pikmeer was door de vele regenbuien bijzonder zwaar gewor den. Desondanks wist de winnaar de afstand in 33 minuten af te leggen. Het was de eerste keer dat ons concern haar medewerking aan dit evenement verleende. Zij deed dat met start- en finishdoeken en Sourcy verfrissingsposten bij de finish. In beide categorieën kregen bovendien de beste lopers uit het deelnemersveld, onder wie enkele sportieve afnemers, een badlaken, poloshirt of bierpul als prijsje. In Engeland wordt in de pubs menige competitie gespeeld met het dartsspel. Ook in ons land wordt het dartsspel de laatste jaren meer en meer - al dan niet in wedstrijdverband - beoefend. Hoe populair de sport is, bleek onlangs in hotel Krasnapolsky te Amsterdam. Circa zeshonderd dartsliefhebbers namen daar deel aan het Open Nederlands Darts- toernooi, dat zich vooral kenmerkte door een gezellige sfeer. Van half tot eind maart is er in Rotterdam een speciale actie rond de Euromast geweest. Voor de helft van de gebruike lijke entreeprijs kon het publiek met een nieuwe lift naar de top van de Euromast, de Space Tower, worden vervoerd om de Maasstad vanuit de lucht te bekijken. In de Euromast, die medio maart ook van Heineken lichtreclame werd voor zien, waren een buffet en parasols van ons concern geplaatst. Elke bezoeker kreeg tijdens deze pe riode een gratis con sumptie aangeboden. Om deze actie aan te kondigen, heeft de Heineken spanwagen enige dagen door Rotter dam gereden met de tekst: "Euromast, Kom op de hoogte van Rotter dam".

Vers van 't Vat | 1983 | | pagina 28