Amsterdam
A.A.M. Afkiri (bottelarij) met mw.
F.M.Ch. Boudhen
Mw. I. Beersma (corporate marketing)
met P.M. van Luijn
B.D.J, van Rompu (export) met mw.
S.J.M.A. Meijer
Bunnik
A. Youssefi verpakkenmet mw.
M. Bouariche.
Horecagebieden
F.A. Verblauw (expeditie, Noord-
Holland) met mw. C. Koomen
Zoetermeer
Mw. H.E. Gevers (verkoop
binnendienst) met R.J. Reukema
Th.P. Klarholz (administratie) met
mw. A.J. Anthony
W.A. Troost (bottelarij) met mw.
M. van der Heide
Zoeterwoude
A.M. Janssen (ontvangstcentrum) met
mw. A.T.M. Hogenboom
D.P. Wiekens (magazijn en intern
transport) met mw. G. Dekker
M. v.d. Plas (ligkelder) met mw.
M.A. van Egmond
Amsterdam
Ginger, d.v. mw. H. Dinsbach-Ladoux
de Fretes (plaatselijke administratie)
Wesley, z.v. mw. P. Miché-Spits
(plaatselijke administratie)
Martijn, z.v. mw. I. Luub-Diesbergen
(management development)
Wouter A., z.v. R. Nijenhuis (plaatse
lijke administratie)
Den Bosch
Janneke, d.v. A. Ten Bokkel Huinink
(algemeen brouwen)
Marina, d.v. A.M. van Overbeek (in
tern transport)
Joris, z.v. J.A.M.J. Grever (mechani
sche werkplaats
Bunnik
Samantha, d.v. mw. Th.G.M.
Scholman-van Fulpen (EFI)
Moustafa, z.v. T. Tahaui verpakken
Hendrik, z.v. M. Diepeveen (verpak
ken)
Kaoutar, d.v. A.M. Faddach (verpak
ken)
Horecagebieden
Alex C., z.v. W. van Kleef (C.T.D.,
GelderlandOverijssel
Charon, d.v. mw. P.C.M. Mol-Muller
(administratie, Midden-Brabant)
Erik, z.v. mw. J.M. Spratte-Telman
(administratie, Amsterdam! Utrecht)
Leeuwarden
Iris, d.v. J. van Asperen jr. (bottelarij)
Maastricht (De Ridder B.V.)
Michelle, d.v. S.G.J. Knaapen (wort-
kelder
Rotterdam
Cornelia J. en Everdina M. ds.v. E.J.
Smit (export transport afdeling)
Zoetermeer
Stephanie, d.v. L.P. v.d. Kolk (ver
koop thuisverbruik)
Zoeterwoude
Taco J.A., z.v. J.J.G. Olthoff (ar
beidszaken)
Judith, d.v. mw. W. Korbee-Merts
(project engineering)
Robert G., z.v. G.A. Dankfort Nevel
(centraal computercentrum)
Karlijn, d.v. J.M.E. Laman (techni
sche normalisatie
Mehmet, z.v. N. Sencan (bottelarij)
Mohamed, z.v. H. Taouil (bottelarij)
Sander, z.v. G. Vlieland (brouwen)
Samantha, d.v. M. Oliveira Matias
(bottelarij)
Patricia, d.v. J. v.d. Mark (garage)
Jacqueline H.J., d.v. M.M.C. v.d.
Meulen (intern transport)
Syma, d.v. S. Ahmed (bottelarij)
Grietje H., d.v. G.C. van Duyn
(dienstgebouw)
Amsterdam
Mw. H.M. Plug-Overbeek (pensioen
fonds) voor Stenografie Nederlands.
Voor Interne Cursus Boekhouden:
N.J. Schooten (plaatselijke administra
tie), Y. Slippens administratieen
C.C.M. van Wijk (commercie).
D.J.W. Overmaat (storingsdienst)
voor Leergang Industriële elektro
techniek EA.
Den Bosch
J.A.W. Arts (gistkelder) en A.L.J.M.
v.d. Heuvel (ziederij) voor Getuig
schrift Kwaliteitszorg A.
R.R.W. v.d. Voort (verpakken) voor
Vapro A.
G.C.W. van Loon (mechanische
werkplaats) voor de cursus TIG lassen
ta beginners en td gevorderden.
Bunnik
W.A. van Zelm (elektrotechnische
dienst) voor het examen pomp
bediende.
Horecagebieden
P. Canters (expeditie, Midden-Bra
bant) voor het C.C. V.-B diploma.
P.J. Schaperkötter (administratie,
secretariaat Amsterdam! Utrecht) voor
Interne Cursus Boekhouden.
G. Abbink (horeca, Gelderland!Over
ijssel) voor Verkoopleider en
Marketingmanager.
Rotterdam
G. Moonen (centrale debiteuren
administratie) voor Machineschrijven.
Zoeterwoude
Voor Interne Cursus Boekhouden: N.
Deckers (centrale salaris administra
tie), P. Groenendijk (centrale logis
tiek), J.M.E. Horenberg (H.A.G.),
L.S. Koekoek (A.M.C.) en M. Korte-
kaas (H.A.G.).
P. Boer (H.A.G.) voor S.I. Organisa
tie en Informatieverzorging.
M.L.J. Kroon (physieke distributie)
voor Bedrijfskundig diploma VOA-3.
M.W.T. Shiji (loopbaanontwikkeling)
voor Leergang Personeelszaken.
M.C. Meerkerk (centraal betalingsver
keer) voor Moderne Bedrijfsadmini
stratie.
A. Nieuwenburg (ontwerp analyse)
voor Informatika 1.1.
Y.E. Vaillant (correspondentie secre
tariaat) voor Stenografie Nederlands.
U.W.M. Sobocinsky (H.T.B. secreta
riaat, vertaalafdeling) voor Engelse
Bedrijfscorrespondentie.
G.J.M. Groenendaal (revisiedienst)
voor Beroepsleergang voor Opleiders
(BVO).
W.F. Heijmans (kwaliteitsdienst) voor
de cursus Kwaliteitscontrole en
Specificaties van verpakkings
materialen.
Amsterdam
Mw. H. Dinsbach-Ladoux de Fretes
(plaatselijke administratie)
Mw. P. Miché-Spits (plaatselijke
administratie)
Mw. I. Luub-Diesbergen (manage
ment development)
Horecagebieden
Mw. P.C.M. Mol-Muller (administra
tie, Midden-Brabant)
H. Schuit (expeditie, Noord-Holland)
Mw. J.J.M. van Baaien (administratie,
Gelderland! Overijssel
Mw. J.M. Spratte-Telman (admini
stratie, Amsterdam! Utrecht)
Zoetermeer
H. Schrama (marketing)
Zoeterwoude
P.J.J. de Valk (P.Z. Stafdiensten
Bier)
Mw. W. Korbee-Merts (project
engineering)
Mw. M.A. Stam (H.A.G. Produktie)
Periode 8 januari t!m 18 maart
Heineken France S.A.
FRANKRIJK
De heer Avan der Est is op 28 februari
naar Straatsburg gereisd, om daar
tijdelijk te assisteren bij montage
werkzaamheden
A.B. Warby Bryggerier
ZWEDEN
De heer J. E. Dekker is op 1 februari
teruggekeerd uit Zweden.
Sierra Leone Brewery Ltd.
SIERRA LEONE
Op 27 januari is de familie J. H. van
Mameren teruggekeerd naar Freetown
na verlof.
Nigerian Breweries Ltd.
NIGERIA
De heer en mevrouw W. Kool zijn op
7 januari teruggereisd naar Lagos, na
het verlof in Nederland doorgebracht
te hebben.
Op 17 januari vertrokken de familie
J. J. van Essen en de heer J.M.M. Luk
na verlof met als bestemming Ibadan.
De familie J. G. van Dalen heeft
verlof gehad van 10 januari t/m 6 fe
bruari.
De heer M. M. de Vreede vertrok op
31 januari naar Lagos om de functie
van Assistant Chief Engineer te
26