r.vi
•V w. A
N M M
M M t
HUWELIJK
Amsterdam
W. Nieboer (technische dienst) met
mw. J.M.L. Alberts
Den Bosch
Mw. J.H. Stupers (interne dienst) met
J.H. Toelen
M.M. Ruys (gistkelder) metmw. J. A.
Muzyka
Bunnik
Mw. G.C.M. Pape (financiën) met G.
Adelerhof
Horecagebieden
J. Rijzinga (expeditie, Groningen/
Friesland/Drenthe) met mw. C.
Nijssen
Zoetermeer
L.J.M. Winkelman (administratie) met
mw. I. Monte
Zoeterwoude
A.C.M. Bouwmeester (magazijn en
intern transport) met mw. M.
Labordus
Mw. A.M. Wielders (centraal
secretariaat) met T.A.A. v.d. Meer
N.J.R. Kneepkens (physieke
distributie Nederland) met mw. C.
Leimena
GEBOORTE
Amsterdam
Jantine A.M., d.v. J. Erfman
(kelders)
Den Bosch
Martinus L., z.v. L. Weber
(verpakken)
Kevin P.M.J., z.v. J.H. van Wanrooy
(verpakken)
Johan, z.v. J.A.M. Westerhout
(verpakken)
Bunnik
Linda, d.v. H.E.J. Hendriks
verpakken
Horecagebieden
Joyce, d.v. C. Beijnes (C.T.D.,
Noord-Holland
Nadia M., d.v. M. Ahmad (magazijn,
Rotterdam)
Roelie, d.v. mw. N. Wormsbecher-
Hoefakker (secretaresse, Noord-
Holland)
Sharon C., d.v. R.R. de Kom
(administratie, Amsterdam/Utrecht)
Michel, z.v. D. Koolmoes (expeditie,
Noord-Holland
Zoetermeer
William, z.v. mw. R. Straver-Heijgen
(verkoop binnendienst)
Zoeterwoude
Adiel Z., z.v. M Ashraf (bottelarij)
Haret, d.v. D. Sepici (bottelarij)
Kim, d.v. A. Vervoorn
bedrijfskantine
Jos, z.v. R.G. Mulder (plaatselijke
administratie)
Michael, z.v. mw. J. Nievaart-Verbaan
(plaatselijke administratie)
GESLAAGD
Amsterdam
G.K. Burgers (elektrotechniek) en G.
van Kooten (meet- en regeltechniek)
voor de leergang Micro-computer,
cursusdeel UB assembleertaal en EO
techniek.
Den Bosch
H.P. Kappen (mechanische werk
plaats) voor TA TIG-lassen beginners
en TD TIG lassen-gevorderden.
Voor curcus Samenwerken met de
computer (H.A.G.): de dames E.H.A.
Henskens-Koolen, M. Kweens,
A.J.M. de Groot en de heer J.G.A.
Elands (allen: technische dienst alge
meen); W.T.P. Ritmeyer, A.H.G. v.d.
Eisen en G.F. Weber (centraal maga
zijn)-, H.J. de Wit en de dames F.M.C.
Zoon en F.H.L. v.d. Donk (bedrijfs
bureau)-, M.L.J, van Heck, J.A.C. de
Groot en M.T.H. van Korven (intern
transport)-, C.G.J. de JongenH.A.D.
Sars (kwaliteitsdienst)-, M.J. Weyers
(verpakken).
Voor COLO bijscholingscursus voor
praktijkopleiders: C.J.M. Bekkers,
P.J.J. van Besouw, A.J.M. Goos,
P.A.A. de Groen, J.A.B.M. Knippen,
J.H. van Linder, W.A.M. van Lindt,
P.J. de Munck en C. van Selm (allen:
verpakken)-, J.P.H.M. Sieliakus,
H.A.M.J. v.d. Velden en J.J. Kastrop
(legkelder); K.G. Broeren (mechani
sche werkplaats).
Voor Pascal, Manipulatie van uit
draaien van P.L.C.-programma: L.M.
Harinck, A.L.C.A. de Kok en
C.A.G.M. van Vliet (technische
dienst); C.J.J. Berkhout (besturings
werkplaats); D.J.M.H. v.d. Biggelaar
en H.M. Quivooy (technische dienst
brouwen en energie); W.A.A.M.
Leytens en L.P.M. van Rooij (techni
sche dienst verpakken en opslag).
Voor magazijnbeheerder (EVO): H.
van Gendt, H.J.W. Jansen en A.J.W.
van Maanen (intern transport).
Bunnik
M.W. de Soet (marketing onderzoek)
voor het examen Marktonderzoek
NVM-B.
Mw. H.G. Posno (interne dienst) voor
het diploma machineschrijven.
Horecagebieden
A.S. Heidoorn (administratie, Noord-
Holland) voor Inleiding elektronische
informatieverwerking.
Zoeterwoude
Voor de cursus 'smeertechniek': P.J.
de Bruin, A. Sneijders, P.J.M. van
Eeden, F.H.J.M. Laan, W.
Kouwenoord, C. van Schie, L.H.
Mosterdijk, F.D. van Valk, J. Vis en
A.N. v.d. Leede (allen: storings
dienst).
Voor de cursus NH3-Koeling: C.A.
Bouwens, J.D. Erkelens, H.C.
Gerbes, W. van Marwijk (storings
dienst); A.N. van Duyvenvoorde, A.
Visser, H. Th. Wansink, J.W.M.
Westerbeek en E. van Westrienen
(mechanische werkplaats); J.A.
Slootstra en H.M.F. Muschner (ener
gie dienst).
Voor de Beroepsleergang voor oplei
ders: G.J.M. Groenendaal (revisie).
OVERPLAATSINGEN A/MAU
Naar A/Hel: M.B.A. Bernoussi, H.
Aghrib, H.G. Sweet, D. Epskamp,
K.M.G. v.d. Velde, J. Koster, L.
List.
ONZE DIENST VERLIETEN
Amsterdam
S. Akkoc (bottelarij)
N.T. Spellacy (bottelarij)
K.B. Tromp (bottelarij)
D. Jordan Saez (bottelarij)
J. Parra Benitez (bottelarij)
J. Curras Sabajanes (bottelarij)
F. Camacho Parra (was- en schaftlo
kalen)
J.A. Viudez Fernandez (bottelarij)
J. Garcia Garcia (intern transport)
J.A. Camacho Benitez (bottelarij)
A. Portela Sabajanes (bottelarij)
A. Calvo Justo (intern transport)
C. Arno del Arno (intern transport)
D. Garcia Garcia (bottelarij)
A. Martinez Reverte (bottelarij)
S. Leotte Dominguez (bottelarij)
M.A. Barreiro Barreiro (intern trans
port)
M.A. Mouzo Vieites (bottelarij)
J. Parra Martinez (bottelarij)
B. Bonillo Fuentes (kelders)
G. Garcia Perez (kelders)
J.M. Bedoya Mourente (elektrotechni
sche werkplaats)
J.R. Suarez Martinez (bottelarij)
A. Ramos Furones (bottelarij)
E. Rey Leal (bottelarij)
A. Peiro Garvia (intern transport)
F. Sisa Diaz (bottelarij)
J. Romero Moreno (bottelarij)
J. Vicente Bello (bottelarij)
J. Banos Aviles (bottelarij)
L. Navarro Alcazar (bottelarij)
F. Perez Cayuela (bottelarij)
J. Duarte Garcia (bottelarij)
J.A. Parra Perez (bottelarij)
G. Artero Garcia (bottelarij)
J. Ortuno Martinez (intern transport)
A. Puime Dominguez (bottelarij)
Den Bosch
H.P.J. Borer (verpakken)
Horecagebieden
Mw. M.B.I. Frauenrath-Creusen
verkoop, Groningen/Friesland/Dren
the)
Mw. N. Wormsbecher-Hoefakker (se
cretaresse, Noord-Holland)
Wordt vervolgd op pag. 26
22