9 0 0
O O O
r.v
©00®
e
o o
e
O o o
és
eo
b'.J'
HUWELIJK
Amsterdam
M. El Maach (bottelarij algemeen)
met mw. I. Mulders
A. Soussi (bottelarij algemeen) met
mw. F.B.A. Akharaze
Den Bosch
H.H.W. Heming (kwaliteitsdienst)
met mw. E. Timmer
Bunnik
A. van Neerbos verpakkenmet mw.
J.T. Koetsier
A. El Mansouri (verpakken) met mw.
Z. Ben Aouate
H. Josemans (personeelszaken) met
mw. M. Ch. van Oenen
Horecagebieden
J. de Man (expeditie, Rotterdam) met
mw. R. Sprangier
L.W.P. de Jong (expeditie, Rotterdam)
met mw. G. van Ballegooijen
Mw. B.J.L. Moonen (secretaresse,
Limburg) met J.H.M. Beckers
H. Snelleman (expeditie, Rotterdam)
met mw. J.E. Klapwijk
Mw. M.J. Boltje (secretaresse, Gro
ningen/Friesland/Drenthe) met N.H.
Hennevelt C. T. D.Groningen!Fries
land/ Drenthe)
Mw. A.E. v.d. Heuvel (distributie!
technische zaken, Groningen!Fries
land! Drenthe) met H. Visser
Leeuwarden
T.J. v.d. Heuvel (drankenbereiding)
met mw. G. Bosch
Zoeterwoude
G.J. v.d. Flier (brouwen) met mw. F.
Schiller
M.F.J. Jansen (brouwen) met mw.
S.M. Pijnackers
C.L. v.d. Lans (elektro werkplaats
met mw. L.M. Thunissen
L.H. Damen (centrale inkoop) met
mw. A.G.J. Stehman
GEBOORTE
Amsterdam
Marvin, z.v. J.M.H. Boskma (bottela
rij algemeen)
Den Bosch
Fiona, d.v. G. Jeeninga (storings
dienst)
Bunnik
Fatiha, d.v. M.A. El Arbaji (verpak
ken)
Johannes, z.v. G.H.S. Hoevenaren
(energie en storingsdienst)
Maarten, z.v. A.G. Verstraeten
(planning en control)
Horecagebieden
Sarina, d.v. M. Missu (expeditie,
Noord-Holland)
Cecile, d.v. mw. M.C. Righard-van
Hoogenvest (administratie, Gelder
land/Overijssel)
Arjen, z.v. G. Stolk (distributie en
technische zaken, Gelderland!Overijs
sel)
Zoetermeer
Danielle, d.v. C.H. van Leeuwen
(verkoop binnendienst
Zoeterwoude
Harry A., z.v. mw. C.M.
Wolffenbuttel-Devilee (extern trans
port)
Michael, z.v. P. de Ruyter (centraal
magazijn
Susanne, d.v. M.J. Schell (bottelarij)
Jasmina, d.v. C. Sidoroski bottelarij
Sabine H., d.v. R. Pannen (mechani
sche werkplaats)
Deborah, d.v. G. Gebuis (bottelarij)
Angelique, d.v. R. Louwrier (mecha
nische werkplaats)
Marloes, d.v. R. Minnes (intern trans
port)
Daniëlla, d.v. mw. M. van Schooten-
Eiting (centraal computer centrum)
Sander, z.v. mw. J.J. Oosterom-
Kuiper (centraal betalingsverkeer) en
G. Oosterom (plaatselijke administra
tie)
Daniël S., z.v. R.H. Irijanan
(C.T.V.)
Robert J., z.v. mw. E.A.M.
Versteegen-van Rijt A.G. produk-
tie)
GESLAAGD
Amsterdam
F. v.d. Linden (brouwen) voor het
praktijkexamen Vapro-B.
F.L. Bakker (energiedienst) voor het
diploma Koeltechniek-C.
J. Koster (interne dienst) voor het
diploma Beveiligingsbeambte-A.
Voor de Brandweeropleiding
Persluchtdrager: L. v.d. Berg, H.
Ibelings. R. Horrocks, G. van Kooten,
N. Mulder, P. Seur (allen technische
dienst) en P.H. Kaay (veiligheid).
S.C. Kramer (expeditie Bullewijk
voor Testimonium Expeditie en
transport buitenland.
Den Bosch
J. Neyman (storingsdienst) voor het
diploma Koeltechnisch Vakman B.
W.T.P. Ritmeyer (centraal magazijn)
voor het diploma Magazijnmeester.
H.H. Smit (meet- en regelwerkplaats
voor de verklaring Elektronische
Meettechniek.
Bunnik
M.M.C. Diels (technologische dienst)
voor de cursus Kwaliteitsbeheer.
Horecagebieden
G. Abbink (verkoop, Gelderland!
Overijssel) voor Marketing Manager
en Verkoopleider.
A. Nijboer (magazijn, Noord-Hol
land) voor Vakbekwaamheidsproef
Cafébedrijf.
Zoetermeer
L.P. v.d. Kolk (verkoop slijters) voor
het Slijtersvakdiploma.
Zoeterwoude
P. Bor (storingsdienst) voor het
examen EA Booglassen.
A.P.M. van Dijk (elektro werkplaats)
voor het examen Technicus Sterk
stroominstallaties.
Mw. C.A. van Weeren (postkamer)
voor het typediploma.
ONZE DIENST VERLIETEN
Amsterdam
Mw. M.H. Zandgrond-Stijnberg
(expeditie, A/Mau)
Horecagebieden
D. Taal (expeditie, Den Haag)
R. Teunissen (expeditie, Amsterdam!
Utrecht)
Mw. A.E. Visser-v.d. Heuvel (distri
butie/technische zaken, Groningen!
Friesland! Drenthe
Zoeterwoude
Mw. C.M. Wolffenbuttel-Devilee
(extern transport)
Ir. R. Uylenhoet (technische dienstal-
gemeen)