sionele optreden de handen op elkaar te krijgen van het publiek dat in rijen dik stond om niets van hun act te missen. Daarbij waren vooral talloze (dames)ogen gericht op de lenige capriolen die door zanger Dominic werden vertoond. Tussen de optredens van deze artiesten door werd de muziek verzorgd door Combo Cees van Doorne. Dit varieerde van een rustige quick-step tot een opzwepende twist. Naar harte lust kon men zich dan ook op de dansvloer uitleven. Ook de liefhebbers van accordeon-, gitaar-, zigeuner- of discomuziek kwamen elders in het gebouw volop aan hun trekken. Voor de goklustigen onder de aanwezigen bestond er bovendien de mogelijkheid een kansje te wagen bij de minikermis of aan de tafels in het 'casino'. En uiteraard kon men overal terecht voor een drankje of een hapje. Door deze opzet is de feest commissie, bestaand uit de heren H.A. Joosse, M.J.S. Lind- hout en J.G. Vermeulen, erin geslaagd een personeelsfeest te organiseren dat inderdaad voor elk wat wils bood. Enigszins onwennig maar zeer nieuwsgierig stapten op 18 december jl. de medewerk(st)ers van de vestigingen Wete ringplantsoen,Van de Helststraat, Bullewijk en van de horeca- gebieden Amsterdam/Utrecht en Noord-Holland met hun introducé(e)s het gebouw binnen waar het personeelsfeest zou worden gehouden. Voor het eerst sinds vele jaren vond dit namelijk niet plaats in de RAI maar was het gebouw van de Inkoopcombinatie 'Nederland N.V. te Amsterdam als locatie uitgekozen. Lopend door de zalen die sfeervol met zitjes en kerstattributen waren aangekleed, kwam men echter al spoedig tot de conclusie dat deze avond beslist als vanouds gezellig zou worden. Dat was ook het geval. Dank zij het 'voor elk wat wils' motto dat al zovele malen is gehanteerd, kon een ieder iets van zijn of haar gading vinden. Grote belangstelling bestond er voor de optredens van Willy Alberti, de Guys Dolls, Oscar Harris en Lobo The Leontien Dancers. Met name de Guys Dolls wisten met hun profes

Vers van 't Vat | 1983 | | pagina 20