Voor het merendeel van de ruim 750 bezoekers van het Vrumona personeelsfeest was het toch wel even wennen toen zij op zaterdag 6 november op de plaats van het feest arriveerden. Van de laatste jaren was men gewend dat het personeelsfeest van Vrumona buiten de eigen vestiging en zelfs buiten de gemeente Bunnik werd gevierd in verband met het ontbreken van een accommodatie, groot genoeg voor het ontvangen van een dergelijk grote groep feestgangers. Dit keer was in samenwerking met de afdeling reclame service verkoop bevordering de grote kantoorhal en de voormalige montagehal van het Wijnmalen en Hausmann-complex in Bunnik dat op 1 juli j.l. door Vrumona was overgenomen, omgetoverd tot een tweetal grote en grootse feestza len. Tevens was nog een enorme tent opgetrokken, waarin een nostalgisch aandoende spiegelzaal was gebouwd. Klokslag acht uur 's avonds begonnen op twee plaatsen het 'Vrumona-huis- orkestMay-Be' en 'The All In Band' met hun programma. Tegelijkertijd opende ook de discotheek haar poorten voor de liefhebbers van disco muziek. In de spiegelzaal traden in de loop van de avond de zangeressen Lenny Kuhr en Bonny St. Clair op. Attracties Naast het muzikale entertainment kon men zijn geluk beproeven in de kermishal waar een uitgebreid aantal kermisattracties bijeen was gebracht. Zo kon men proberen de 'Nederlandse Bank' te beroven, hetgeen door de elektronische beveiliging geen sinecure was. Eveneens viel het opblazen van een ballon toch wel tegen. Vooral omdat er geen gebruik van de eigen longen maar van een fietspomp gemaakt moest worden. Ook een spel waarbij flessen rechtop gezet moesten worden, een in ons bedrijf toch geen onbekende bezigheid, leek eenvoudi ger dan het in werkelijkheid was. Meer succes had men bij het dartspel en in de schiettent. Voor diegenen onder de bezoekers die wilden weten hoe hun toekomst er uit zou zien, was er de mogelijkheid een waarzegster te consulteren. Spectaculair was vooral de Rodeo Show. Zowel dames als heren konden proberen zolang mogelijk op de rug van een zich wild hiertegen verzetten de mechanische stier te blijven zitten. Voor de besten onder de Bullriders waren fraaie prijzen te winnen. Velen van de deelnemers moesten ervaren dat het Rodeo-rijden minder eenvou dig is dan het lijkt. Ook bij de verloting waren er prijzen. Deze ging vooraf aan de grote finale in de spiegelzaal, waar Arie Ribbens een groot aantal aanwezigen met onder meer zijn Polonaise Hollandaise op de dansvloer kreeg en waar men tijdens een wervelende French Can- Can de talloze spiegels kon horen rin kelen. 12

Vers van 't Vat | 1983 | | pagina 12