Op zaterdag 30 oktober was het voor de eerste maal in de G.W.N.-geschiedenis dat er een 'eigen' personeels feest werd georganiseerd voor de medewerk(st)ers uit Zoetermeer. De organiserende personeels vereniging wist van tevoren dan ook niet precies hoe groot de belangstelling voor de nieuwe vorm zou zijn. Deze bleek voldoende. Circa tweehonderd personen gaven gehoor aan de uit nodiging en kwamen naar Cultureel Centrum Meerzicht in Zoetermeer. M a een openingswoord van de voor- Mi zitter van de personeelsvereniging, li kondigde ceremoniemeester Dirk Witte als eerste in deze gezellige accom modatie het optreden van Los Rancheros aan. Zij verzorgden een aantal Mexicaanse en Columbiaanse muzieknummers. Dirk Witte trad ook zelf op: hij had een prima nummer waarin muziekinstrumenten de hoofdrol speelden. Tevens voerde hij een zeer komische act op, waarin hij zeer vele malen van gedaante veranderde. Iwan Rebroff was een van de geïmiteerde artiesten. Het sluitstuk van de avond was het optreden van Donna Lynton, die onder begeleiding van Trio Jetset een aantal bekende nummers ten gehore bracht. Hierbij nam zij, op een leuke manier, diverse mensen uit het publiek op de hak. Ook recruteerde zij uit het publiek een trio: de nieuwe Supremes. In het algemeen werd het personeelsfeest beschouwd als een geslaagde avond, dat meer een gezellig avondje-uit in de fami liesfeer leek dan een massaal opgezet feest. Vooral het feit dat men gezellig in groepjes kon praten, werd zeer gewaar deerd. De personeelsvereniging had bij de opzet ook enigszins voortgeborduurd op het openingsfeest dat vier jaar geleden heeft plaatsgevonden in de expeditieruim te. Aan het eind van de avond werd er afscheid genomen van het 'oude' bestuur van de personeelsvereniging, dat bestond uit de heren Seinen, Norp en Van Fessem. Het 'nieuwe' bestuur, gevormd door de heren Schout, Koole en mevrouw Van 't Wout- Verbeek, werd verwelkomd en kreeg de wens mee erin te slagen de activiteiten voor het personeel op een goede wijze voort te zetten.

Vers van 't Vat | 1982 | | pagina 7