Heineken verwelkomt aandeelhouders Nieuw artikel voor personeel Gelderland/ Overijssel Commissaris van de Koningin bezocht Vrumona fz9 ffxxzzzfQVzYzx zxz xxnuSullXu 5® f es Ter aanvulling op de bestaande wielren-outfit is er een aërodynami sche wielrenbroek met rugbescher ming en bretels ontwikkeld. De kleur van de broek is zwart. Op de pijpen is in wit de tekst 'Amstel Bier' geflok- keerd. Indien u deze broek wilt bestellen, dient u als omschrijving 'Wielrenbroek met bretels' in te vullen. De codenummers zijn: 9062.9232 (Small) 9062.9233 (Medium) 9062.9234 (Large) 9062.9235 (Extra large) De prijs voor dit nieuwe model wielrenbroek bedraagt f 44,84 inclusief B.T.W. Zoals gebruikelijk wordt dit bedrag met uw salaris verrekend. In verband met de samenvoeging van de horecagebieden Overijssel/ Veluwe en Arnhem/Nijmegen tot het horecagebied Gelderland Overijssel is besloten tot een centrale vestiging in Arnhem. Met ingang van 28 oktober jl. is het adres: Heineken Nederland B.V., Steenstraat 99, 6828 CH Arnhem, telefoon 085-513318. In een volgende Vers van 't Vat zullen wij nader op deze samenvoeging terugkomen. 'tmsëk Tijdens de laatstgehouden aandeel houdersvergadering had een aantal aandeelhouders van Heineken N. V. en Heineken Holding de wens kenbaar gemaakt een van de vestigingen te bezoeken. Om die reden werden zij eind september in Zoeterwoude ontvangen, waar zij een uitgebreide rondleiding door de brouwerij hebben gemaakt. Op de foto ziet u het gezelschap (met Heineken gasthe ren) voor De Hooiberg. Donderdag 18 november bracht de Commissaris van de Koningin in de provincie Utrechtmr. P. van Dijke, tezamen met de gedeputeerde voor Economische ZakenM. de Bruijne, een werkbe zoek aan Vrumona in Bunnik. De gasten werden vergezeld door de burgemeester van Bunnikdrs. J. V. M. Steegmans. Na inleidingen door algemeen directeur H. F. M. Coebergh en bedrijfsleider drs. K.J. Keereweer werd een rondleiding gemaakt door het produktiebedrijf en het kantoor. Op de foto de gasten en gastheren tijdens de ver welkoming. V.l.n.r. de heren H.L. van der Werff (voorzitter C.O.R. en lid O.R. Bunnik), Commis saris Van Dijke, J.G. Maas voorzitter O.R. Bunnik), H.F.M. Coebergh, burgemeester Steegmans, R.G.H. Elfrink (hoofd P.R.), gedepu teerde De Bruijne en drs. K.J. Keereweer. M

Vers van 't Vat | 1982 | | pagina 5