1 i wXm I»»»»»»» IHIHHHH Vxffu* ^Vxxfff :*.v •v u j HUWELIJK Amsterdam H. Kalff (documentatie/informatie) met mw. H.A. Wentink Mr. H.P. Helleman (juridische zaken) met mw. J.W. van Gorcum Mw. J.K. König (directiesecretaresse) met N.B. Gelissen J. Reijinga (Expeditie Bullewijk) met mw. M. Voulon Den Bosch Mw. J.H.C.T. Maas (plaatselijke administra tie) met J.F.P. de Zeeuw O.C.Th. Eekels (bottelarij) met mw. Y. Pennings Bunnik A. Azahaf (bottelarij) met mw. L. El Mahdadi A. Bougzir (bottelarij) met mw. A. Imarnissen Horecagebieden J.M.A. Hendriks (expeditie, Limburg) met mw. M.Th. van Roy P. de Noord expeditieGroningen/Friesland/ Drenthemet mw. T. v.d. Molen H.P. Bul (expeditie, Groningen!Friesland/ Drenthemet mw. D. Doornbos L. Hoekstra (verkoopbinnendienst, Gelder land/Overijssel) met mw. J.C. Gillot Mw. C. Roza (verkooptelefonie, Midden-Bra bant) met H.J. Elshout Leeuwarden E. Bosma (verpakken) met mw. J. Slippens Zoeterwoude Mw. A.A.M. Coster (centrale diensten thuisverbruik) met G.N. van Egmond A.W.M. van Gent (centraal magazijn) met mw. E.C.C. Vuez GEBOORTE Amsterdam Baltasar, z.v. B. Bonillo Fuentes (ligkelder) Den Bosch Bobby, z.v. H.A. Bakker (gistkelder) Dennis, z.v. A.J.C.A. van Dijk (gistkelder) Bianca, d.v. A. Voets (intern transport) Esther, d.v. W.A. Pullens interne dienst) Bunnik Ilse, d.v. mw. C.M.C. Zuurhout-Vulto (marketing) Jeantje, d.v. A. van Setten verpakken Tjitske, d.v. K. Mussche (verkoop thuisver bruik fris) Helena, d.v. J.P. Donkervoort (intern trans port) Anouk, d.v. J.J.M. van Rooijen (expeditie) Horecagebieden Sabine, d.v. B.A.M. Heuvelink (administra tie, Gelderland/ Overijssel) Mark, z.v. J. Tuinman (expeditie, West-Bra bant/Zeeland) Maarten, z.v. J. Stil (verkoop Gelderland/ Overijssel) Zoeterwoude Hester, d.v. R. Duursema (marketing management bier) Inge M.M., d.v. J.P.A.M. v.d. Jagt (pro grammering) Atit S., z.v. M.S. Khawaja (bottelarij) Ayse, d.v. A. Erban (bottelarij) Patrick, z.v. H. Kraanenburg (storingsdienst) Anna M.M., d.v. M.H. van Deursen (storingsdienst algemeen GESLAAGD Amsterdam M.W. de Soet (corporate marketingvoor Marktonderzoek A en B. Den Bosch P.C.M. van Bergen (legkelder), J.G.C. van Geenhuizen en C.W.P.A. van Ruremonde (beiden gistkelder) voor Primaire Opleidingen Oudere Medewerkers. J. Kornaat (technische dienst) voor de verklaring Toegepaste Bedrijfsorganisatie PBNA. Bunnik R.J. van Ee (bottelarij) voor het examen Hoofdbrandwacht J.J.C. van Rijn (verkoop binnendienst) voor het examen Nederlands Instituut voor Marketing Diploma A. Tj. Schenk, W.J. Hijman en R. v.d. Meent (allen storingsdienst) voor het getuigschrift Basisopleiding TIG-lassen-staal-RVS-alumi- nium. Horecagebieden F.A. Verblauw en J.L. Pronk (beiden expeditie, Noord-Holland) voor het Chauf feursdiploma CCV-B. R.C. Jacobs (verkoop, Noord-Holland) voor Middle-Management ISW. J. Knijnenburg (verkoop, Den Haag) voor Vakbekwaamheid Horeca en Handelskennis Horeca. D. Sloos en J.H. Koetsier (beiden expeditie, Den Haag) voor het diploma Heftruckrijder. Zoetermeer T.A.F. de Rond (verkoop binnendienst) voor Middle Management. A. Lammers (plaatselijke administratie) voor Elementaire Wiskunde (Ver. van Leraren). Zoeterwoude N. van Dijk (plaatselijke administratie) en J.J.M. v.d. Zwaan (interneaccountants dienst) voor Moderne Bedrijfsadministratie. Mw. H. v.d. Vreede-Hardam (secretariaat correspondentie) voor Stenografie Neder lands. Mw. P.M.T.E.H. Hoogervorst-Onderwater (plaatselijke produktie algemeen) voor Management Assistente. J.B. Groothuis (onderhoud en energie algemeen) voor First Certificate in English of the University of Cambridge. H.J. van Egmond (HAG-algemeen) voor Nederlandse Bedrijfscorrespondentie. C.J.A. Franse (centrale inkoop) voor NIMA-B. Mw. I. Tysnta (special assignments) voor VWO - Franse taal en letterkunde. J. Teeuwen (concern physieke distributie) voor VOA-2 (Bedrijfskundig analyst). W.G. v.d. Fraaij (dienstgebouw) voor Produktievakman in de Levensmiddelenin dustrie. J.M. Boom en G. Vink (beiden verpakken) voor Procesoperator B H.T. Wansink en G.F.L. v.d. Steen (mecha nische werkplaats) voor Hydrauliek en Pneumatiek A. J.H. Scheepbouwer (storingsdienst) en A. Noorbeek (dienstgebouw) voor Meet- en regeltechniek A. ONZE DIENST VERLIETEN Horecagebieden D. Wijdenes (verkoop, Gelderland!Overijs sel) Zoetermeer L.A. Nooy (reclame) Zoeterwoude Mw. P.H.M. Deckers-Uljee (planning control HTB) P.J.M. Kortekaas (meet- en regelwerkplaats) BUITENLAND Periode 15 september t/m 10 november 1982 A.B. Warby Bryggerier/Zweden wArby De heer J. E. Dekker is op 22 september jI vertrokken naar Zweden en is daar gedeta cheerd als Technological Controller. Zijn gezin blijft in Nederland. Athenian Brewery S.A./Griekenland thessaloniki De heer T. Maaskant is na zijn detache ringsperiode in Thessaloniki op 1 oktober definitief teruggekeerd naar Nederland. Dreher S.p.A./Italië milaan De heer P. Hamers is op 1 november definitief teruggekeerd naar Nederland, waar hij benoemd is als Regional Technical Manager voor het gebied Afrika. Zijn gezin is reeds eerder teruggekeerd naar Neder land. Sierra Leone Breweries Ltd./Sierra Leone freetown In verband met de geboorte van zijn dochtertje is de heer J.H. van Mameren van 6 tot 13 oktober in Nederland geweest. Maaike Catherine werd op 6 oktober in Apeldoorn geboren. Kumasi Brewery Ltd./Ghana KUMASI De heer en mevrouw A.J. Kraayo zijn voor verlof op 30 oktober aangekomen in Neder land. Nigerian Breweries Ltd./Nigeria lagos De heer W. Kool is na genoten verlof op 8 oktober teruggereisd naar Lagos. Na genoten verlof is de familie P.M.H.F. Sassen naar hun standplaats Lagos terug gegaan op 1 november. Voor verlof uit Lagos kwam de familie P.J. Bijleveld op 18 september. Na het verlof doorgebracht te hebben, is de heer Bijleveld op 11 oktober naar Nigeria afgereisd. De familie H. de Goederen is op 8 oktober vertrokken naar Lagos, na genoten verlof. De heer J.J. ten Hoor reisde op 12 oktober naar Nederland, waar diezelfde dag zijn zoon Freerk Jacob werd geboren. Op 20 september is de heer M. Vrugteveen %224

Vers van 't Vat | 1982 | | pagina 21