Personeelsvereniging Den Bosch in eigen huis -25 JARIG JUBILEUM AANLEIDING- Met het overhandigen van een gouden sleutel aan de voor zitter van de personeelsver eniging W. van Stippent, droeg bedrijfsleider C. Scheltema op 30 oktober jongstleden het Heineken Ontspannings Centrum (H.O.C.) over aan de Bossche personeelsvereni ging. In het voormalige Mecogebouw aan de Doc- terskampweg in 's-Herto- genbosch heeft de ruim 600 leden tellende personeels vereniging nu een schitte rend eigen onderkomen. Het oude fabriekspand is door vele vaardige handen omgetoverd in een ruim en functioneel ontspannings centrum. De personeels vereniging wilde een gift van de directie ter gelegen heid van het 25 jarig jubi leum niet besteden aan het "gebruikelijke" feest, maar aan een eigen onderkomen dat in de vorm van het leegstaande Mecogebouw door bedrijfsleider Schelte ma ter beschikking was gesteld. Niet alleen het geld werd ervoor aangewend maar ook een grote per soonlijke inzet. Er moest ontzettend veel aan het gebouw opgeknapt worden om het geschikt te maken. Gedurende een aantal maanden heeft een groep van zo'n 60 leden in de avonduren de handen uit de mouwen gestoken. Deze dak aan alle verenigingsacti viteiten. Tot het complex behoren ook twee tennisba nen en een aan de overzijde gelegen voetbalveld. Blij met dit nieuwe onderkomen zijn vooral ook de biljarters, die hun biljarttafels tijdens de brand van de afgelopen zomer in vlammen zagen opgaan. Nu staan er spik splinternieuwe biljarts die tijdens de openingsbijeen komst druk bespeeld werden. Kleedruimtes, douches en een gezellige bar completeren het H.O.C tot een prachtig huis voor het rijk geschakeerde Bossche personeelsleven. Voorzitter Van Stippent dankte raad van bestuur en directie en verklaarde trots te zijn op de onderneming waar dit mogelijk was. inspanningen resulteerden in het Heineken Ontspan nings Centrum "dat als voorbeeld mag dienen voor de andere vestigingen", aldus de heer J. Siertsema, directeur personeelszaken, tijdens zijn speech. De ruim 1500 vierkante meter grote accommodatie biedt onder-

Vers van 't Vat | 1982 | | pagina 18