.Ui 1 1 11 lil 8 f Heineken op Victoria Feestvreugde bij ingebruikname nieuwe weg Jeugd geniet van jazz ,-"x -3 1 Op de foto ziet u het Victoria Hotel te Amsterdam (direct tegenover het Centraal Station), waarop sinds kort ook een lichtreclame prijkt van Heineken bier. Hierdoor zullen dagelijks vele mensen die per bus tram of trein in het centrum van de hoofdstad arriveren met ons biermerk worden geconfronteerd. Ter gelegenheid van de officiële opening van de provinciale weg 17 op 3 september, waardoor het verkeer in de toekomst om Zoeterwoude-dorp geleid wordt in plaats van er doorheen, werden tal van festiviteiten in Zoeterwoude georganiseerd. Nadat enige parachutisten waren geland, verrichtte de heer Th.F.J. Jansen, Gedeputeerde van de provincie Zuid-Holland de officiële ingebruikstelling. Direct hierna werden de genodigden in de twee dubbeldekkers van Heineken vervoerd naar het Gemeentehuis om vandaaruit de feestelijke optocht gade te slaan, die zich op het moment van de opening in beweging had gezet. Ook de Heineken spankar maakte hiervan deel uit. Hij was voorzien van een speciaal tekstbord met "Opening Verkeersweg P.W. 17". De Zoeter- woudse inwoners konden op deze dag op diverse plaatsen terecht voor feestelijke activiteiten. Dansen en barbecuen in de Dorpsstraat bijvoorbeeld. Uiter aard had men daar tevens de mogelijkheid een consumptie te halen bij een van de buffetten die, rondom versierd met parasols, door ons concern waren neergezet. In de feestweek die hierop volgde, was er voorts nog voor elk wat wils. Met Heineken en Sourcy spandoeken en een 15 meter buffet was ons concern onder meer vertegen woordigd bij het Jazz festival in Bergen. Dit strekte zich van de plaats Bergen zelf uit naar het strand bij Bergen aan Zee. Ook dit jaar was dit evenement een groot succes, mede dank zij het mooie weer. Vele jazzliefhebbers waren naar Bergen gekomen om te genieten van de bands die her en der op pleinen, in cafés en in de straten speelden. De muzikanten die in de tent op het strand speelden, mochten zich ook een grote jeugdige belangstelling verheugen ar vele jongeren op de jazz-klanken waren afgekomen. 29

Vers van 't Vat | 1982 | | pagina 29