e
o
O
.vy
i.'.j1
HUWELIJK
Den Bosch
J.A.C. de Groot (intern transport)
met mw. C. A.G. van Dinther
Bunnik
S. v.d. Veen (intern transport) met
mw. J. Hurenkamp
W. van Ojik (bottelarij) met mw. E.
Keiler
Horecagebieden
Mw. S.P. Happel (expeditie, Den
Haag) met J. Jansen (magazijn, Den
Haag)
J. Smit (verkoop, Groningen/Fries
land/ Drenthe) met mw. J.H.
Hamminga
Zoeterwoude
P. Zandvliet (storingsdienst) met mw.
A.M. van Rijn
N. Hoekzema (afvalwaterzuiverings
installatie) met mw. A. Arakpibal
B.F. Brito (fustencolonne) met mw.
C.M. Lima
D.W. Haasnoot (energiedienst) met
mw. E.L.M. Meyer
Mw. Y. den Hollander (centrale
debiteurenadministratie) met
R. Dessens
GEBOORTE
Den Bosch
Reno, z.v. M.J.M. Bertens (elektro
technische werkplaats
Maaike, d.v. R.J.M. v.d. Donck
(elektrotechnische werkplaats)
Melissa I., d.v. H.Th. van Gulik
H.I.R.
Willem, z.v. B.D.M. Cornelissen
(storingsdienst)
Henriëtte W.N.M., d.v. N.P.A.
Spitters (garage werkplaats)
John, z.v. J. v.d. Leur (bottelarij)
Bunnik
Dennis, z.v. A.J. van Brienen
(H.I.R.)
Hassan, z.v. A. El Mansouri (bottela
rij)
Nourddine, d.v. M. Aarab (bottelarij)
Angela, d.v. H.J. v.d. Berg (intern
transport)
Horecagebieden
Marcus J.P., z.v. J.Th.M. Jorna
(C.T.D., West-Brabant/Zeeland)
Zoeterwoude
Aycan, d.v. H. Olmez bottelarij
Sonja D.C., d.v. J. Hiemstra (brou
wen algemeen)
Leila, d.v. M.D. Soussi bottelarij
Remco P.W., z.v. A. van Duyn (bot
telarij)
Tarik, z.v. M. El Fahr (magazijn en
intern transport)
Rakesh, z.v. R.K. Sharma (bottelarij)
Maria C., d.v. C.C. van Zeist (kwali
teitsdienst)
Khidya, d.v. M. Amheye (bottelarij)
Bram, z.v. mw. I.M. Struikmans-v.d.
Brink (plaatselijke administratie)
Daphne N.G., d.v. J.N.H. Kremer
(technische opleidingen)
GESLAAGD
Amsterdam
B. Damsteeg (bewaking A/Hel) voor
het diploma Beveiligingsbeambte A.
R. de Vries (brouwen) en A. Kaiman
(verpakken) voor het theoretisch
gedeelte Vapro-B.
A.M. Valkenburg (mechanische
werkplaats) voor de opleiding Metaal
draaier van het C.V.V.
Bunnik
H.H. Smit (meet- en regelwerkplaats)
voor de Cursus BB Elektronische
Schakelingen van de N.T.S.
G. Bouquet, G.C. Korpel en T.
Schenk (allen storingsdienst) voor het
examen Elektrotechniek.
G.J. van Aalst en W. van Vliet
(storingsdienst) voor het examen
Meet- en regeltechniek A.
W.J. Hijman en E.L. Olsman (sto
ringsdienst) voor het examen Hydrau-
liek en Pneumatiek.
R.J.A.M. Nizzer en L.W. Weyhenke
(storingsdienst) voor het examen Mi
crocomputers.
W. van Bezooijen en F. Wieringa
(storingsdienst) voor het examen
Elektronika voor niet-elektrotechni-
ci.
Mw. M. Falek (directie fris) voor het
examen Algemeen Secretaresse.
Horecagebieden
Mw. H. v.d. Hulst-Fliechter (admini
stratie/secretariaat, Overijssel/Veluwe)
voor het diploma machineschrijven.
Voor het diploma Heftruckrijder
EVO: C. de Waal (expeditie, Rotter
dam) A.G.Th, de Cortie en J. Wilbers
(beiden expeditie, Midden-Brabant)
J. Jansen en J. Schreuder (beiden
expeditie, Den Haag).
Rotterdam
C. Ramlal (centrale debiteuren admi
nistratie) voor het Praktijkdiploma
Boekhouden.
Zoetermeer
R. van Giessen (personeeldienst) voor
HBO .-arbeidsmarktpolitiek/perso
neelsbeleid.
H.J. Kok (verkoop slijters) voor het
Wijncertificaat.
Th.A.F. de Rond (verkoop binnen
dienst) voor Middle Management.
A.J. Weernink (technologische
dienst) voor Vapro-B theorie.
A. Lammers (plaatselijke administra
tie) voor het diploma Elementaire
Wiskunde.
Zoeterwoude
Mw. M.E. Kruys (centrale inkoop) en
mw. A. Hoogeveen-van Rijn (ver
koopdiensten horecavoor Stenografie
Nederlands.
W. Buising (opleidingen) voor het
diploma Lerarenopleiding Wiskunde
en Natuurkunde.
Mw. M. Ibanez (produktie bier,
planning control) voor het diploma
machineschrijven.
J. v.d. Jagt (H.A. G.) voor het diploma
S.l Organisatie en Informatieverzor
ging-
Mw. M. de Jong-de Bruijn (EF1
Nederland secretariaat) voor de cursus
Management Assistente.
P.B. v.d. Marei (plaatselijke admini
stratie) voor het Praktijkdiploma
Boekhouden.
B. Swalué afvalwaterzuiveringvoor
26
de cursus Techniek Afvalwaterzuive
ring.
G.J.M. Groenendaal (Opleidingen
technische dienst) voor de cursus Basis
Nederlands.
Voor de cursus Elektronische Schakel
en Besturingstechniek: E. Trijzelaar,
J. Bonte, M. van Deursen,
E. Oosterbaan, A. v.d. Boogaart, H.
Stend, R. Thonhauser, J.P. Luursen,
J.P. Mollenbrok, F. Loeber, W. van
Marwijk, B. Verweij, B. du Mortier
(allen: storingsdienst) en C. A.M.
Duivenvoorden (mechanische werk
plaats).
OVERPLAATSINGEN A/MAU
R. Pastoriza naar Z/Wou
ONZE DIENST VERLIETEN
Den Bosch
Mw. G.J. Moors-Doddema (plaatse
lijke administratie)
Bunnik
J.H. Hardeman (bottelarij)
Horecagebieden
D. Wijdenes (verkoop, Overijssel/Ve-
luwe
H.C. Aarsse (verkoop bier, Amster
dam)
Zoeterwoude
F. Engels (literatuurvoorziening)
BUITENLAND
Periode 13 juli tot en met 5 augustus
1982
Athenian Brewery S.A./Griekenland
THESSALONIKI
Na genoten verlof is de familie J.
Cremer weer vertrokken naar Thes
saloniki op 13 juli 1982
De heer A. Filé is op 16 juli terugge
keerd na zijn detacheringsperiodc in
Griekenland.
Brasseries du Maroc S.A./Marokko
FEZ
Teruggekeerd naar Fez is de familie
J. W.J. van der Eijk op 19 juli 1982.
Nigerian Breweries Ltd./Nigeria
LAGOS
De heer en mevrouw C. Allport zijn
teruggekeerd naar Lagos op 2 augus
tus. De familie J.M. v.d. Kamp is op
31 juli 1982 in Nederland aangekomen
om hun verlof door te brengen,
evenals de familie J. G. P. Twaalfhoven
die op 19 juli uit Lagos is gekomen.
Verder zijn de heer W. Kool en de
familie H. de Goederen overgekomen
vanuit hun standplaats Lagos op 5 au
gustus.
IBADAN
De heer II. de Sitter en zijn echtgenote
zijn vertrokken naar Nigeria op 28
juli. De heer De Sitter is in Ibadan
aangesteld als Technological Control
ler.
ABA
Na zijn detacheringsperiode in Aba,
is de heer A. van der Est teruggeko
men naar Nederland op 24 juli 1982.