Vrumona breidt assortiment verder uit met Grapefruit en Druiven 'tis weer bokbiertijd... Aanbieding voor personeel: Ter kennismaking kunt u in de maand oktober, naast uw maand- afname, als extra bestelling een krat Royal Club Grapefruit 20 el flesjes afnemen. De prijs bedraagt f 6,- exclusief statiegeld. Vanaf 1 november zal Royal Club Grapefruit in literflessen in het personeelsassortiment worden opgenomen. De prijs van een krat literflessen is f 9,75 exclusief sta tiegeld. Begin september is Vrumona gestart met de introductie van Royal Club Grapefruit, een vruchtenlimonade op basis van echt grapefruitsap. Hieraan ontleent deze frisdrank tevens z'n licht bittere smaak. Royal Club Grapefruit heeft hoog gescoord in het consumen tenonderzoek dat aan deze introductie is voorafgegaan. Opvallend was dat het produkt ook lekker werd gevon den door mensen die niet of weinig van de grapefruit-vrucht houden. Ook consumenten die zelden of nooit bitte re frisdranken drinken, vonden de smaak lekker. Ondersteuning Met winkclmaterialen zal in de win kels de consument op het bestaan van deze nieuwe Vrumona-telg worden geattendeerd. Verder zullen er in een groot aantal tijdschriften kleurenad- vertenties voor dit produkt worden ge plaatst, terwijl Royal Club Grapefruit ook in de televisie-campagne voor het merk Royal Club zal worden opgeno men. Druivensap Tevens heeft Vrumona haar kleine- flessen assortiment gecompleteerd met B3 Druivensap. Aangezien Drui- vesap tot de 'kleine' smaaksegmenten in de horecasector behoort, zal B3 Druivesap alleen in de 20 cl fles in de handel worden gebracht. In de komende maanden zult u ze weer aantreffen: de paginagrote advertenties in tijdschriften, waarin melding wordt gemaakt dat het nu de tijd is om bokbier te drinken. Ook op radio en t.v. zult u weer tal van commercials kunnen horen en zien waarin ingehaakt wordt op de legenden die dit eenmaal per jaar ge brouwen, aromatische bier omgeven. Net als voor gaande jaren kunt u ook dit jaar weer een krat bokbier in de personeels- uitgiftemagazijnen en bierwinkels afnemen. Dit geldt voor de maand november. U kunt dan als extra bestelling, naast het maximale aantal van vier kratten bier, één krat bokbier afnemen. Naar keuze Heineken Bokbier of Amstel Bockbier. De prijs bedraagt f 11,25 exclusief statiegeld. Zie voor nadere gegevens het personeelbulletin, dat half oktober zal verschijnen. 'SAl'l I RUITUMONADI 1.1 K»AuaK*;«,<?g55< 'NI IOUD 20

Vers van 't Vat | 1982 | | pagina 20