BouJÜ^ 2e plaatsvoor Bokma Bowlingteam Heineken Wandeltocht als oefening Voor de tweede maal heeft het Bokma Bowlingteam deelgenomen aan de Bedrijfscompetitie Bowlen in Leeuwarden. Hierin hebben tal van bedrijven uit de Friese hoofdstad meegespeeld, waaronder de Postgiro, Hafbouw, Koolstra-van der Veen, De Chinese Muur en een grootwinkel centrum. Gedurende het wintersei zoen speelde men om de twee weken. Halverwege de competitie ondervond het Bokma team enige tegenslag doordat Ineke van der Ziel vanwege een ongeluk uitviel. De heer Elsinga heeft haar vervangen, waarna Bokma er toch in is geslaagd om, na een uiterst spannende finale, achter De Chinese Muur als tweede te eindigen. Op de foto ziet u het vaste Bokma team met zittend Gerarda van Olst en staand van links naar rechts Johan van Asperen, Piet Peul, Rommy van Asperen en Ineke van der Ziel. Even een kleine pauze. Op zaterdag 3 juli kwamen 769 wandelaars uit alle streken van ons land naar de brouwerij Den Bosch, om daar deel te nemen aan de jaarlijkse trainingstocht voor de Vierdaagsen. Bij slechte weersomstandighe den vond de start plaats vanuit het bedrijfsrestau rant, maar gelukkig werd het na een paar uur weer droog. Toch kwamen de meeste wandelaars zich 's middags doornat, zij het dan van het transpireren, afmelden. Voor de 50 km gaven zich 130 wandellief hebbers op, voor de 40 km- afstand 223 en voor de 30 km 416. In totaal een stijging met 90 wandelaars ten opzichte van 1981. Hieruit blijkt dat deze tocht, die georganiseerd wordt door de Wandel sportvereniging Heineken Den Bosch, langzamerhand een begrip wordt in de wandelsportwereld. 10

Vers van 't Vat | 1982 | | pagina 10