VRUMONA ZAI NIET Sill Gezinstocht Vrumona Toerclub had op 10 juli tegelijkertijd nog een tocht op het programma staan: een fietstocht voor Vrumona medewerkers en hun gezinsleden. Zij mochten deze 40 km-lange tocht op 'gewone' fietsen maken. Ook in dit parcours waren enige heuvels opgenomen. "Niet te moeilijk, maar net genoeg om de mensen moe te maken", verklaarde de heer De Klein die ook deze route had uitgestippeld. "Zij deden het ook sneller dan wij hadden berekend. De bedoeling was dat de deelnemers aan beide tochten ongeveer gelijk zouden binnenkomen. Hoewel de familietocht-fietsers het rustig aan mochten doen (de jongste coureur was 7 jaar), waren zij eerder binnen dan de echte toerfietsers." Het uitreiken van een herinnering en gezellig samen uitblazen en napraten besloot het eerste V.T.C.-evenement. Volgend jaar zal dit zeker worden herhaald. De heer De Klein: "In januari komt er een jaaroverzicht voor 1983 uit met nieuwe tochten, want Vrumona zit niet stil!" In Vers van 't Vat 5/82 hebben wij geschreven over de mogelijkheid lid te worden van de pas opgerichte Vrumona Toerclub. Dit kan uiteraard nog steeds. Een eerste gelegenheid waarbij toerfietsers uit het concern -dus ook van de andere vestigingen- nader kennis konden maken met deze Bunnikse toerclub was op zaterdag 10 juli. Toen vond de eerste door V.T.C. georganiseerde toertocht plaats. Hoewel de belangstelling voor de tocht van 150 kilometer enigszins tegenviel, kijkt de organi satie toch met tevredenheid terug op deze dag. En met recht, want niet alleen de organisatoren maar vooral ook alle deelnemers ("en daar gaat het tenslotte om", aldus de heer De Klein van V.T.C.) spraken zich na afloop positief uit over die eerste toertocht. Niet gemakkelijk Het parcours van de 150 km-tocht voerde van Bunnik. Driebergen, Zeist, Doorn (waar de eerst col opdoemde). De Treek, Ede, Hoender- loo, Arnhem, Ede weer naar Bunnik. Het was niet allen even gemakkelijk gevallen. Hier was het elftal heuvels dat in de route was opgenomen debet aan. Vooral voor de fietsers die nog niet al te veel kilometers in de benen hadden, bleken de 'heuveltjes' ware struikelblokken. Dank zij de hulp van leden van de Eerste Twellose Toerclub die als voorrijders fungeer den en de bezemwagen lukte het de organisatie evenwel alle deelnemers tezamen te laten finishen. 25

Vers van 't Vat | 1982 | | pagina 25