HUWELIJK
Amsterdam
Mw. M.M.H. van Hinloopen Labberton
(corporate marketingmet
M.W.A.G. de Gou
Den Bosch
W. A.F. Vermeer brouwenmet mw.
W.G.M. v.d. Steen
Bunnik
A. v.d. Akker (bottelarij) met mw.
C. Remkes
Horecagebieden
Mw. G. Jansen (administratie,
Overijssel/Veluwe) met W. de Wolde
J.G.M. Steenbreker (expeditie, Arnhem/
Nijmegenmet mw. M.J.J.M. Jansen
Zoeterwoude
T. R. S wart marketing management bier)
met mw. I. Obbink
Mw. L. Tjon (loopbaanplanning) met
D. Meijer
Mw. N.V. Overbeek (service labora
torium) met R. v.d. Pol
Drs. H. de Sitter (Z/Wou
met mw. D.H.M. Nadorp
Mw. Y.C.M. Peeters (commercie bier
Nederlandmet B. van Dooren
P.J. Barnhoorn (plaatselijke admini
stratie) met mw. N. van Duyn
GEBOORTE
Amsterdam
LiekeC.. d.v. H.J. Visser (techno
logische dienst)
Mijke, d.v.b. Faber (magazijn)
Den Bosch
Arnold W.A.z.v. H.J. Weeda
fpersoneelszaken algemeen
Joppe B.C., z.v. J. Verhoeks (interne
accountantdienst
LennardM., z.v. E.M.L. Folkers
energiedienst)
Roy M.J., z.v. L.P.L. van Gestel (intern
transport)
Donny L.V., z.v. E.J.J. de Fretes
brouwen
Tamara C., d.v. A.G.M. v.d. Wiel
(verpakken)
Jill J.W.d.v. J.G. v.d. Wiel (intern
transport
Bunnik
Bob. z.v. J.M.A. van Leeuwen (intern
transport
Irene, d.v. M.H. Sikking(marketingfris)
Horecagebieden
TimoT.D., z.v. J. de Vries (admini
stratie, Amsterdam/Utrecht)
Rinske. d.v. J. Koorn (C.T.D.,
Groningen/Friesland/Drenthe)
Bart W., z.v. mw. C. Boogert-Rietdijk
administratie, Rotterdam
Jitze, z.v. mw. I. Ouwerkerk-Klein
(huishoudelijke dienst, Den Haag)
Leeuwarden
Jeroen, z.v. Th. Dijkstra (opslag gereed
produ kt)
Zoetermeer
Michael, z.v. mw. L.N. Schiks-
Sadhinoch (orderbehandeling)
Zoeterwoude
Björn, z.v. L R. van Essen de Back
planning control produktie bier)
Esther M., d.v. A.P.M. v.d. Meer
(storingsdienst)
Kitty, d.v. A.N. v.d. Leede (storings
dienst)
Martijn P., z.v. S.H. Fraikin (intern
transport)
Manon, d.v. C.J.M. Klaver (brouwen
algemeen)
Mohamcd, z.v. M. Skakni (bottelarij)
Yorrith F., d.v. J.M. Pfeiffer (storings
dienst)
Ilona, d.v. Ph. Hijman (brouwen)
Francisco, z.v. F. Martinez Garcia
(bottelarij)
Roeland P., z.v. P.P. Vreeswijk
(brouwen algemeen
Mike, z.v. mw. M.C.M. Rötmensen-
Went (plaatselijke administratie)
GESLAAGD
Amsterdam
Mw. I.Y. de Jong (administratie buiten
landse belangen) voor het typediploma.
Mw.T.L.van Dorssen(concern secretariaat)
voor het diploma Stenografie Engels.
J. van Eijk en H. Spooy (beiden van de
afd. brouwen) voor het Theoretische deel
VAPRO-C.
Th. de Jong (meet- en regelwerkplaats)
voor de cursus Meet- en regel A van het
S.B.C.
Gvan Kooten meet- en regelwerkplaats)
voor de cursus Microprocessors en
Microcomputers U.A. van de Ned.
Techn. School.
Den Bosch
A. van Gelder en H. A. Bakker (energie-
dienst) voor Elektronisch schakelen
R.O.V.C.
G.J.M. Slijpen en J.A.C. Verstegen
(storingsdienst) voor M R Techniek
R.O.V.C.
JP. BMde Graaf (kwaliteitsdienst) voor
Kwaliteitszorg A.K.K.N.O.B.
M.F. van Venrooij (mechanische werk
plaats) voor Klimaatbeheersing
A.S.B.C.
J.A.R. van Veldhoven (brouwerij
algemeen) voor Applicatiecursus Ioni
serende Straling B.
J.W.M. Beckmann (bedrijfsbureau)
voor Applicatie VOA3.
Voor het getuigschrift Praktijkcursus
Heineken Oriëntatie Bedrijfsrestaurant:
mw. M.E. van Beurden-Hooijmans,
mw. G.F. Devenijns-Koenen, mw.
J.A.A. v.d. Heijden, mw. P.M.
Krajenbrink-Luites, mw. A. Nuwenhoud,
mw. P.G.A. van Overbeek-van Helvoirt.
mw. J.H. Stupers, A.B.H. Knoop,
C. Luiken, A.J. Sluyter, A.W. Tiebosch,
mw. L.J. van Eggelen-Roeland, mw.
M.M.M. Sommers, mw. C.W.J.
Venrooy-Spierings (allen: interne dienst).
Bunnik
W.H.M. Baaiman (veiligheids
deskundige) voor de cursus Ioniserende
Straling Cl-A.
G.J. van Aalst (energieen storingsdienst)
voor Meet- en Regeltechniek A.
G. v.d. Wal (elektrotechnische dienst)
voor Ioniserende Straling A-CI-A.
J. A. van Dijk (plaatselijke administratie)
voor DiplomalCommercieel Economische
Praktijk (ISW).
W.K. van Bezooijen (energie en
storingsdienst) voor Electronica voor
niet-electrotechnici
Horecagebieden
G. Abbink (verkoop. Overijssel/Veluwe)
voor het diploma Product Manager.
A. v.d. Bosch (verkoop, Den Haag
voor het SVH-Wijncertificaat.
J.W. Boonstra (expeditie, Noord-
Holland) voor het Chauffeursdiploma
CCV-B.
Rotterdam
R. v.d. Veen (export transport afdeling)
voor het E. V.O. Testimonium Expeditie
en Transport Binnenland.
P.Fr. Carpentier (export transport
afdelingvoor het diploma Machine-
schrijven.
Zoetermeer
G.M.van Gent en S.Rozendal (Wijnhandel
Reuchlin) voor het Slijtersvakdiploma.
Zoeterwoude
Mw. C.A. Hoogeveen-van Rijn
verkoopdiensten hor ecu) voor het
diploma Steno Nederlands.
P.J.J. de Valk (personeeldienst) voor het
diploma H.B.O. AP/PB.
22
J.H. Konijnenburg (proces techniek)
voor het diploma (avond) H.T.S.-
Werktuigbouw.
A.F.C. Hardenbol (brouwen algemeen)
voor het diploma Procestechniek -
Operator C.
C. van Helden (ziederij) voor het diploma
Voortgezette Opleiding.
JNAKompier storingsdienstvoor het
diploma Elektrisch Schakelen.
J.G.M. Ammerlaan (bedrijfstechno-
logische dienst) voor het diploma
Voorbereidend Wetenschappelijk
Onderwijs.
Voor Meet en Regeltechniek voor
Operationeel Personeel: M. Fuchs en
A. Hoek (mechanische werkplaats
W. de Jong, P.M. Adèr en R.W.A. v.d.
Poel dienstgebouwA. Muezerie,
R. v.d. Bor, P.J.M. van Eeden.J. Kuiken,
F.H.J.M. Laan, H. Oexman, W.R.A.
Ritsma (storingsdienst); M.L. Slisser
(verpakken).
A. v.d. Voet (energie en storingsdienst)
voor Microprocessors/microcomputers.
A. van Duijn (storingsdienst) voor het
diploma Praktische digitale techniek,
voor Digitale techniek van de cursus
middelbaar elektronicus en voor het
diploma Analoge en digitale schakelingen
van de cursus vooropleiding middelbaar
elektronicus.
Voor Bedrijfsbrandwacht:
F.C.A. Fritz, A. v.d. Boogaart, A.W.J.
Zevenhoven. P.P. van Zeyl. A.A.G.
Groen. A.N. v.d. Leede, L. de Jong,
C.W.J. Duivenvoorden, J.E. vanDobben
de Bruyn, W.P.J. Rook, P.J. de Bruin,
P.J.M. Zandvliet (storingsdienst) en J.C.
v.d. Velden (brandweer)
Voor Meet- en regeltechniek A:
H.A. Both, C.L. v.d. Lans en P. de Wilde
(elektrowerkplaats); F.M. Dahlhaus en
F.H. Wittebol (energie en storings
dienst); G.J.H. de Fuyk (meet- en regel
werkplaats); Aden Haasdienstgebouw).
Voor Hydrauliek en pneumatiek A:
C.J.W. Duivenvoorden (opleidingen);
W.P.J. Rook (storingsdienst);
D. Hellenberg, C.J.K. Kammenga en
H.J. Schoonboord (mechanische werk
plaats); P.J. de Bruin, H.C. Gerbes,
A.A.G. Groen, R. Groothuis, A.N. v.d.
Leede, H. van Leeuwen, G.A. van Rijn,
F. Spierenburg. H. Stend, J. v.d. Ven en
J. Vis (energie en storingsdienst).
C.A.M. Duivenvoorden (mechanische
werkplaatsvoor het diploma Koel
techniek.
Voor Booglassen E.A.:
R.C. Plasmeyer (energie en storings
dienst); A. Sneijders en W.P.J. Rook
(storingsdienst).
F.H.J.M. Laan (storingsdienst) voor A3
Autogeen Pijplassen Staal.
F.A. Krabbendam (meet- en regelwerk
plaats) voor Applicatiecursus meet- en
regeltechniek.
J.M. Boom en G. Vink (verpakken) voor
het examen VAPRO-B.
R B. Zalme (meet- en regelwerkplaats)
voor Middelbaar technische basiscursus.
H. Kanbicr (meet- en regelwerkplaats)
voor inleiding tot de bestuurstechniek.
Voor Elektronische besturingstechniek 2:
J.E. van Dobben de Bruyn, P.P. van Zeyl
en P.J.M. Zandvliet (storingsdienst);
R. Feenstra (meet- en regelwerkplaats).
P.L. v.d. Plas (centraal secretariaat) en
mw. M.M. v.d. Werff (plaatselijke
administratie) voor het diploma
Machineschrijven.
LP. Feenstra (functieclassificatie) en
mw. J. v.d. Steen (centraal secretariaat)
voor Stenografie Nederlands.
Voor de Interne cursus boekhouden:
M.L.H. de Best en G. Oosterom
(plaatselijke administratie)WMoeliker
(centrale debiteurenadministratie);