;W:V.
V.!
V«"«n
tly jT.v.
HUWELIJK
Den Bosch
Mw. M.B. Sommers (bedrijfsbureau)
met J. W. Schuurmans
Bunnik
J.C. Mc Nurlin (intern transport) met
mw. L. Bunschoten
Horecagebieden
J.G.M. Steenbreker (expeditie, Arn
hem/Nijmegen) met mw. M. Jansen
H.P.C. van Kempen (expeditie,
Midden-Brabant) met mw. M.A.J,
v.d. Zanden
Zoetermeer
S. Hiemstra (marketing) met mw.
C.A. Kiens
P.R. de Bruyn (alcoholfabriek) met
mw. Y.M. Heemelaar (personeel-
dienst)
Zoeterwoude
P. A. Harteveld (biochemisch labora
torium) met mw. D. Norlander
A. A.M. Postma (algemeen mutatie
centrummet mw. C.E. Koetsier
Mw. M.C.A. van Leeuwen (plaatselij
ke salaris administratie) met J. Rog
R. Muhlbauer (elektro-1besturings
techniek) met mw. M.C. Wildeboer
J.C.A. Kluitenberg (centrale contrac
ten administratie) met mw. M.H.W.
Knippers
Mw. A.H.M. van Gils (technische
normalisatie) met W. Aartman
Ing. R.H. Mispelblom Beijer (bouw
kundige dienstjmet mw. C.A.P. de
Roo
Ing. Th.J. Slof (centrale techniek
buitenland) met mw. G.J. Bulk
Mw. L. van Die jen (planning werk
voorbereiding) met R. van Zon
(H.A.G. programmering)
Mw. P.M.T.E.H. Onderwater (be
drijfsleiding) met C.R.G. Hooger-
vorst
C.D. Wilbrink (mechanische werk
plaats) met mw. A. Boom
GEBOORTE
Amsterdam
Patricia, d.v. mw. C.G. Kleuver-Blom
(reclame service)
Den Bosch
Chantal D.J., d.v. H.G.W.M. Kerver
(bottelarij)
Jochem, z.v. J.W. van Mil (mechani
sche werkplaats)
Eric P.Th., z.v. P.C.M. van Bergen
(legkelder)
Safet, z.v. F. Berisa (bottelarij)
Eric, z.v. H.J. de Wit (bedrijfsbureau)
Bunnik
Mohamed, z.v. E.B. Idrissi (verpak
ken)
Froukje, d.v. P. Snieder (verpakken)
Adnan, z.v. M.T. Bakkali (verpak
ken)
Horecagebieden
Robin, z.v. mw. J.H. de Vries-Steen-
huis (administratie, Groningen!Fries
land! Drenthe)
Dorothea, d.v. S.C. Luchtenburg
(verkoop bier, Amsterdam)
Zoetermeer
Tamara en Nathalie, ds. v. mw. M.P.
v.d. Togt-Valkenier (verkoop binnen
dienst)
Zoeterwoude
Bianca L., d.v. mw. E.J. Budding-de
Groot (centrale diensten thuisverbruik
bier)
Suzanna E., d.v. mw. A. v.d. Burgh-
Bot (microbiologisch laboratorium
Rogier, z.v. mr. H.P. Bart de Jonge
(juridische zaken Nederland)
Lilianne, d.v. mw. I. Colijn-Flander-
hijn (telefooncentrale)
Wouter, z.v. A.G. Jansen (machines
apparatuur Afrika)
Caroline H.M., d.v. mw. mr. D.J.S.
Bots-Doon (arbeidszaken)
Frank, z.v. H.R. Dissel (garagewerk
plaats)
Anika, d.v. A. Zwankhuizen (plan
ning control)
Susana, d.v. F.J. do Livramento (bot
telarij)
Ronald, z.v. W.J. Brugmans (mecha
nische werkplaats)
Danielle A., d.v. W.S. Schravesande
(bewaking)
Cynthia, d.v. W. v.d. Est (brouwen
algemeen)
Mike D., z.v. J. Rotmensen (dienstge
bouw)
GESLAAGD
Amsterdam
G.K. Burgers (meet- en regelwerk
plaats) voor de cursus Koeltechniek
K.T.A.
G. Sman (opleidingen) en H.J. Visser
(technologische dienst) voor de cursus
Levensmiddelen, microbiologie en hy
giëne.
Den Bosch
Voor het diploma Beveiligingsbeamb
te C: G.D. Roeland en A.B.M. v.d.
Wielen (interne dienst).
Voor het diploma Kwaliteitszorg B.I:
Ch.G.J. de Jong en H.A.D. Sars
kwaliteitsdienst)
Voor het diploma Meet- en Regel
techniek: G.J.M. Slijpen en J.A.C.
Verstegen (storingsdienst)
Mw. A.M. Hoogesteger-Dankers
(bedrijfsleiding) voor het diploma
Stenografie Nederlands.
Bunnik
A.Th. de Kruyf en A.L. Prozee
(mechanische werkplaatsvoor het
examen T.I.G.-Lassen r.v.s. pijp.
J.A. van Dijk (plaatselijke administra
tie) voor de tentamens verbonden aan
de opleiding Commercieel Economi
sche Praktijk.
Horecagebieden
Mw. J.M.P. Peiger (administratie,
Rotterdam) voor het diploma Com
mercieel Economische Praktijk.
Zoeterwoude
H.Th. Wansink (mechanische werk
plaats) en C. Bouwens (storingsdienst)
voor het examen Autogeen Lassen.
Voor het diploma T.I.G. Lassen TA
TD: A. Bervoets, A. van Duyn en
A. Muezerie (storingsdienst)
Voor het diploma T.I.G. Lassen TD:
J.J. Gressie en L.H. Mosterdijk (sto
ringsdienst)
Voor het diploma Electrisch Booglas-
sen EA: W.L. Bestebreurtje en P.J.
de Bruin (storingsdienst)
W. Dorsman (kwaliteitsdienst) voor
het examen BASIC.
L. Snijders (elektrotechnische werk
plaats) voor de leergang Industriële
Elektronica, BE toegepaste digitale
techniek.
G.J.M. Groenendaal (opleidingen
technische dienst) voor het diploma
Electrische Besturingen.
J.B.L. Kortekaas (garage) en D. van
Duyvenbode (magazijn en intern
transport) voor het Chauffeursdiploma
CCV-B.
Voor het E.H.B.O.-diploma:
W. v.d. Est, M.F.J. Janssen en A.H.
Wentink (brouwen)-, P.J.A. v.d. Berg
en F.J. Robbers (planning en werk
voorbereiding)-, H. de Wit, P.T.J.
Zuiderwijk, F.J. Smit, F.W.T. Mou
nts, A. van Duyn en J.G. Moeliker
verpakkenE. van Westrienen
(mechanische werkplaats)-, F.H.
Loeber en J.P. Luursen (storings
dienst); R.B. Zalme (meet- en regel
werkplaats); A.J.A. Bosch (energie-
dienst); T. Rietveld en F.M. Allaart
(intern transport); A. de Jong en
J.J.A. de Waal (elektrotechnische
werkplaats); J.H. de Geus (plaatselijke
personeelsdienst); mw. J.M.E. Horen-
berg-Stegehuis (H.A.G. informatie en
documentatie); mw. B.H. Hofs-Bouw-
meester (bedrijfstechnologische
dienst); J.P. Slegtenhorst (bewaking)
C.A. Pel (meet- en regelwerkplaats)
voor het diploma Koeltechniek.
OVERPLAATSINGEN A/MAU
Naar Z/Wou:
J. Visser, J.B.A. Visser, E.H.N.
Verheyen, R. Kampman, J. de Jager,
M. Recouso Ferreiro en J.J. Taal,
L.A. Bourier, R. Kan en J.J. Ohm.
Naar A/Hel:
T. A. de Jong, mw. M.J. Jager, mw.
A.J.A. Duijnker-van Rijn, P. Hogen-
birk, mw. S. van Kooten-Pinke, J.L.
Hylkema, H.J. Jacott, J.F. Wetzel, C.
Melchers, A.M. Valkenburg, C.
Janssens, H.C.W. Groot, mw. J.H.M.
de Jager en J. Plat.
ONZE DIENST VERLIETEN
Amsterdam
G.H. v.d. Pauw (bedrijfsbureau)
J. Otero Jamardo (bottelarij alge
meen)
Bunnik
R.A. Wakanno (kwaliteitsdienst)
Horecagebieden
Mw. J.H. de Vries-Steenhuis (admini
stratie, Groningen! Friesland! Drenthe)
R.R.M. Piek (expeditie, Den Haag)
Mw. M. Versluis-Verseveld (bedrijfs
leiding, Rotterdam)
22