r. vj
«¥£->«
W »»»»»»»j
t
as a a
i e a
V.
HUWELIJK
Horecagebieden
H.H. Baert (expeditie, West-Brabant/
Zeeland) met mw. C.C.C. Broeders
D. Koolmoes (expeditie, Den Haag)
met mw. M. Sloos
Zoetermeer
Mw. S.M.H. den Oude (verkoop
binnendienst) met A.S. Vroedsteijn
Zoeterwoude
Th.J. van Vegten (fustencolonne) met
mw. M.J.Th, van Schaik
J.C. Verbeek (storingsdienst) met mw.
Th.J. Jansen
J.H. de Jong (opleidingen) met mw.
I.E. Hovius
Mw. E.A. van Galen (rekencentrum)
met H. Daxböck
Mw. M. Flanderhijn (centraalsecretari
aat) met H. Mieremet
D.F. van Berckelaer (energie techniek)
met mw. S.H. Pöllanen
P.B. v.d. Marei (plaatselijke admini
stratie) met mw. J.C.A.M. Ammerlaan
GEBOORTE
Den Bosch
Michel S., z.v. J.G. Kraan (energie-
dienst)
Marijn R.A., z.v. F.K.M. Spoelstra
(public relations)
Robert, z.v. J.P. van Nassau (intern
transport)
Rob, z.v. J.M.C.H.M. Fleuren (kwali
teitsdienst)
Jannet, d.v. M. Fernandez Arias (ver
pakken)
Ellen, d.v. M.R.M. van Nistelrooy
(interne dienst)
Eva, d.v. H. Bonthuis plaatselijke per-
soneeldienst)
Bunnik
Sander, z.v. H.H. Smits (intern tran
sport)
Latifa, d.v. M. El Azzouzi verpakken
Horecagebieden
Kay, z.v. J.J.G.M. Baggen (expeditie,
Limburg)
Kim, d.v. mw. L.R.M. Zwarts-Mole-
naar (distributie en technische zaken,
Amsterdam)
Janneke, d.v. J.P.A. Appeldoorn
(expeditie, Limburg)
Jan-Tsjerk, z.v. S. Kijkstra (verkoop,
Groningen/Friesland/Drenthe)
Danjel R., z.v. mw. J.M. Wagenaar-
van Koolwijk (expeditie, Groningen/
Friesland/ Dren the)
Angelique, d.v. S. Terol (expeditie,
Amsterdam)
Veronica E., d.v. mw. E.B. Koene-
koop-Albers (administratie, Den Haag)
Stephan, z.v. J. Nievaart (expeditie,
Den Haag)
Leeuwarden
Marjolein, d.v. ter Horst (verpakken)
Zoeterwoude
Petrus C.G., z.v. C.W.J. Duivenvoor
den (storingsdienst)
Aplonia C.I., d.v. C.J. v.d. Klis (fus
tencolonne)
Arno, z.v. H.E. Hopman (energie-
dienst)
Ouahid, z.v. A. Bahri (bottelarij)
Isabela, d.v. V.M. Neves bottelarij
Dirk, z.v. D. Groen (intern transport)
Ömer, z.v. A. Kör (dienstgebouw)
Melanie F., d.v. F. Delgado Evora
(bottelarij)
Susan, d.v. J.J. de Boer (energiedienst)
Charlotte, d.v. mw. M.A.P. Zaalberg-
de Jong (C. T.D. landelijk)
Marjolein, d.v. J.H. v.d. Wal (algemene
kantoorzaken archief)
Jeroen A., z.v. J.P. Huigen (tekenka
mer W. T.B.)
Johan, z.v. P. in 't Hout (programme
ring)
Erik A., z.v. L.T. Haasjes (juridische
zaken Nederland)
GESLAAGD
Amsterdam
Mw. F.N. Tjaarda (public relations)
voor het Basisdiploma P.R. en Voor
lichting (N.G.P.R.).
Den Bosch
J.J.M. Mascini (kwaliteitsdienst) voor
de cursus Microbiologie P.B.N.A.
Voor Brandwacht 2e klasse:
H.A. Bakker en H. van Rixtel (brou
wen); A.M. van Beek (intern transport);
M.J.F. Martens, M.H. Spierings en
J.G. Taks (verpakken)
Bunnik
J.J.C. van Rijn (verkoop binnendienst)
voor de cursus Praktijkexamen Marke
ting.
J.W.M. van Soest (plaatselijke admini
stratie) voor het diploma Moderne Be
drijfsadministratie.
Voor het E.H.B.O.-diploma:
H.Th. André (interne dienst); R. ten
Broeke (technische dienst); H.W.J.
Sangers (garage); J. v.d. Schilden
(intern transport); H.J.C. Wilkes
(energiedienst); M. van Beek, F.L.
Dussenbroek, R. van Ee, G. Klomp,
J.G. Kooy, G.J. v.d. Maat, J. Moes
bergen en H.L. v.d. Werff (verpak
ken).
Voor de cursus Reanimatie:
H.W.I, van Amerongen, A.W.M.
Baas, B.M. Kooy, J.P.A.M. Marijnis-
sen, G. Moesbergen, R. Overeem, H.
Spronk (verpakken); J. Bergmann
(bedrijfsbureau); A. Bouwer, J.J. van
Houwelingen, J.G.E. Vos, J.C.B.
Vroegop (kwaliteitsdienst); M.A. van
Dijk (mechanische werkplaats); R.
Donkervoort, R. v.d. Meent, D.A.
Udink, W. Visser (energie en storings
dienst); G.Th.J. Eggen, J. Hirt, A.L.
Miltenburg, H. v.d. Schaft, A.J.
Vermeulen, W. Wiegerink (interne
dienst); mw. M.E.T. de Groot (expedi
tie); J.C. Maas (huishoudelijke dienst);
L.M. Schoutendorp, N.J. v.d. Vorm
(intern transport); mw. C.E. v.d. Steen
(inkoop).
Voor Persluchtmaskerdrager:
R.J. van Ee, J. Ekris en L.P.A.M.
Marijnissen (verpakken).
Horecagebieden
A. Nyboer (magazijn, Noord-Holland)
26
voor de cursus Schriftelijk Rapporte
ren.
R.P. Kolle (horecamanagement Noord)
voor NIMA-B.
A.J.M. Somers (verkoop bier, Den
Bosch) voor Marketing Manager.
H. Stravers (verkoop, Arnhem/Nijme
gen) voor het examen Middle Manage
ment (ISW).
Zoetermeer
J.A. Linneman (wijnhandel Reuchlin)
voor het SVH-Wijncertificaat.
P.H. Maas (wijnhandel Reuchlin) voor
het Slijtersvakdiploma.
Zoeterwoude
P.L. v.d. Plas (centraalsecretariaat)
voor het diploma Machineschrijven.
Mw. W.M. de Heer (H.A.G.) voor
'Certificate of Proficiency in English,
grade C'.
A. Boers (planning control/netwerk
planning) en R. van Zon (H.A.G./pro
grammering) voor Informatika 2 (1.2)
E.A. van Duyn (centrale inkoop/mach.
app.) voor Moderne Bedrijfsadmini
stratie.
W.A. Palm (verkoop thuisverbruik/
centr. diensten) voorNIMA-A.
D. Trimp (meet- en regeltechniekvoor
het diploma Ioniserende Straling A CI-
A.
Voor het diploma SBC-Levensmidde-
len, microbiologie en hygiëne voor
lager- en middenkader:
R.M. Adèr, C. Bos, T.J.T. Devilee
(dienstgebouw); J. van Broekhoven
(fustencolonne); H. Flux, B.R.M.
Hulsman, B. Jaggan, B.G. v.d. Sloot
(verpakken); T.H.J. Hesselink, A.J.M.
Koole (brouwhuis); G.H.J. v.d. Ploeg
(bedrijfstechnologische dienst); M. Plug
(bottelarij)
ONZE DIENST VERLIETEN
Amsterdam
Mw. M. Visch (plaatselijke administra
tie)
Mw. Y. van Veen (plaatselijke admini
stratie)
Mw. A. Volders (management devel
opment)
I.W. Hooper (management develop
ment)
Horecagebieden
Mw. A. Lëntz-Kahmann (afd. hoofd
horecagebied, Amsterdam)
Mw. C.J.A. Mannot-Bindels (admini
stratie, Rotterdam)
(Mw. J.M. Wagenaar-van Koolwijk
expeditie, Groningen!Friesland!Dren
the)
A.C. van Herwijnen (expeditie, Rotter
dam)
Mw. L.R.M. Zwarts-Molenaar (distri
butie en technische zaken, Amsterdam)
Mw. A. Riegman-Burgmans (expeditie,
Rotterdam)
Mw. H.J.A.M. Bos-van Meerendonk
(administratie, Rotterdam)
Zoeterwoude
J. Zoons (ziederij)
Mw. C.J. de Jong-Star (kantoorkanti
ne)
Mw. E.A. van Galen (rekencentrum)
Mw. P. den Hoed-Pret (plaatselijke ad
ministratie)
Mw. M.A.P. Zaalberg-de Jong
(C.T.D. Landelijk)
Mw. A.C. Veenman-Moerman (sevice
laboratorium)
H. Silvis (energie)