Nieuwe cadeaus voor nieuwe ideeën Geschenkencollecties aangepast Een ieder die een ingezonden idee beloond krijgt met een be drag van f 50,- of hoger, mag te vens een cadeau kiezen. Er zijn drie groepen. Een beloning van f 50,- t/m f 150,- levert een cadeau op uit de 3e groep, een beloning van f 160,- t/m 300,- uit de 2e en een beloning van f325,- en hoger uit de le groep. (N.B.: bij groepsideeën wordt de netto be loning gedeeld door het aantal inzen ders.) Deze geschenkencollecties wor den in principe elk jaar opnieuw door de Centrale Ideeënbuscommissie vast gesteld. Waar nodig worden sommige artikelen vervangen door andere. Per 1 januari van dit jaar heeft het geschen kenassortiment een wijziging onder gaan. De nieuwe cadeaus ziet u op de nevenstaande foto's afgebeeld. Tevens zijn zij opgenomen in de monster-col lectie die op iedere vestiging staat om de inzender van een beloond idee bij zijn keuze te helpen. Groep 1 Nieuw in deze groep zijn een doppen- doos, een koffie-espressoapparaat, een beautycase met manicuurset en een gourmetstel. Naar keuze is één gourmetstel met 4 pannetjes öf twee gourmetstellen met elk 2 pannetjes te verkrijgen. Verder behoren nog tot groep 1: de radiorecorder, de klop boormachine, de Workmate en een da- mes- en herenhorloge. Groep 2 In deze groep zijn gehandhaafd: het fo totoestel, de calculator, het zakmes, de hairstylingset en het dames- en heren horloge. Deze horloges zijn niet meer digitaal maar Quartz-Analoog. Nieuw in deze groep: een koffiezetapparaat en een gourmetstel met 2 pannetjes. Groep 3 Ook in deze groep is een aantal nieuwe artikelen opgenomen. Een reiswek- kertje, een slagroomspuit, een per sonenweegschaal, een Rolykit en een koelbox (nog niet afgebeeld op de foto maar binnenkort wel voorradig). Niet nieuw maar nog wel te kiezen zijn de Parker-set, het scheerapparaat op bat terijen, een looplamp met kabel, een calculator, een zakmes en een dames- en herenhorloge. 28

Vers van 't Vat | 1982 | | pagina 28