R.Leemhuis/F. Wetzel f 1.300,- J.A. van Weerdenburg f 1.475,- Het idee van de heer Van Weerdenburg, werkzaam in de bottelarij, heeft betrekking op de vuiler van colon ne 9 (blik). Door bij het spoelen van de vuiler het bier uit de kraan direct in de opvangbak te laten lopen, wordt iedere keer een groot aantal blikjes bespaard. Amsterdam Een even simpel als doeltreffend voorstel leverde-de heren Leemhuis en Wetzel, onderhoudsmonteurs van de vestiging Mauritskade, een gezamenlijke prijs van f 1.300,- op voor hun al enige tijd geleden ingediende idee, alsmede een extra ideeënbusprijs uit de hoogste categorie voor elk. Het idee behelst een verbeterde constructie van de overgang tussen de palletontstape- laar en de afvoerrollenbaan. Veel vocht en vuil van de kratten met lege flessen kwam ter plaatse van deze overgang op en tussen de lagers van de rollen. Hierd oor ontstond vaak storing aan de rollenbaan. Om dit te voorkomen werd zeer frequent preventief onder houdswerk uitgevoerd. Dit werd verholpen door de overschuifplaat van de ontstapelaar te verlengen tot voorbij de lagering van de rollen. Den Bosch Den Bosch B.A.M. Zegers, bottelarij f500,- M.J.M. van Beugen f500,- G.J. Nijholt, intern transport f160,- J.M.J. Verheijen, bewaking f 100,- H.A. v.d. Velden, legkelder f 75,- J.W.J. van Vught, bottelarij f 75,- H.C. Fleuren, bottelarij f 75,- A.C. Kievits/H.P.J. Koelen, bottelarij f 75,- R.B. Schoonewagen, bottelarij f 70,- C.J. Doomernik, bottelarij f 60,- J.M.J. Verheijen, bewaking f 50,- H.A. v.d. Velden, legkelder f 50,- C.M.H.J. Maas, centraal magazijn f 50,- W.Th.P. Ritmeyer/A.J.M. Blom, centraal magazijn f 50,- H.G.M. Kreté, algemeen brouwen f 35,- Bun nik C.J. Buis, verpakken f 75,- Hattem A.J.L. Kers, magazijn f 50,- Zoeterwoude M. Teixera, garage werkplaats f250,- T. Rietveld, intern transport f 100,- J.P. Faasen, klantenservice f 50,- C.J.G. v.d. Weijden, bottelarij f 50,- Een ieder kreeg een geschenk uit de bij de beloning behorende groep. Den Bosch H.P. Hoek, legkelder f 50,- A.G.H. Wildschut, kwaliteitsdienst f 50,- H.J. de Wit, bedrijfsbureau f 50,- J.A. Roemer, bottelarij f 50,- A. Boer/A. A. van Oyen/G.F. Weber, centraal magazijn f 50,- A. Boer/A.A. van Oyen, centraal f 30,- magazijn G.F. Weber, centraal magazijn f 25,- Bunnik G.W. v.d. Poel, mechanische werkplaats f 50,- G.J.F.J. Woordes, mechanische werkplaats f 25,- P.N. de Jong, mechanische werkplaats f 25,- W.Th. Ruitenbeek, intern transport f 25,- Horecagebieden L.J.T. Heinen, expeditie Limburg f 25,- J. Commandeur, verkoop Groningen Friesland!Drente f 25,- J. Commandeur, verkoop Groningen! Friesland!Drente f 25,- C. Borgstein, verkoop Utrecht f 25,- Zoetermeer W.C. Koeman, verpakken f 50,- S.J. Jansen/H.A. van Wijk/A.J. van Staveren, interndienst f 25,- Zoeterwoude J. Lems, elektrotechnische werkplaats f 50,-

Vers van 't Vat | 1982 | | pagina 27