>.v HUWELIJK Amsterdam Mw. M.S.M. Boogaard kantinemet C.J. Harmsen (public relations) Den Bosch H.N.M. Mordang (bottelarij) met mw. M.J. Scholte P.J. v.d. Velden gistkeldermet mw. W. Th.J. Dammens R.Chr. Bont (bottelarij) met mw. F.J.M. Claasen Horecagebieden Mw. W.C.M. Oerlemans, (secretari aat, Midden-Brabant) met M.C.J. van Iersel H. Schuit (expeditie, Noord-Holland) met mw. M. Teunissen W.L. Kloet (verkoop, Amsterdam) met mw. A. v.d. Luijt GEBOORTE Amsterdam Süreyya, d.v. D.A. Sari (bottelarij) Angela, d.v. A. Gonzales Martin (bottelarij) Bunnik Khalid, z.v. M. Oallal (verpakken) Samira, d.v. A.M.A. Abbou (intern transport) Mohammed, z.v. E.B. Idrissi (verpak ken) Danielle D., d.v. R. Gramsma (ver pakken) Desirée R., d.v. R.P. Kanhai (intern transport) Benjamin J., z.v. O. Donker (thuis- verbruik) Angela, d.v. H. Verwoert (verpak ken) Marloes, d.v. F.A. van Beveren kwaliteitsdienst) Den Bosch Patrick, z.v. P.J. van Diepen (bottela rij) Mirella, d.v. J.J. Straatman (bottela rij) Horecagebieden Shivan K., z.v. mw. K. Koendan Panday-Ghisa (administratie, Den Haag) Marinus C.A., z.v. A.G.M. van Meel (expeditie, West-Brabant/Zeeland) Marloes L., d.v. A.P. Dory (horeca vertegenwoordiger, Amsterdam Utrecht) Leeuwarden Geert-Jaap, z.v. E. de Jong (kwali teitsdienst) Rotterdam Erik, z.v. J. Worms (export transport afdeling) Zoetermeer Henriëtte, d.v. G. v.d. Wal (wijnhan del Reuchlin Zoeterwoude Elwin T., z.v. J.G.A. Hulscher (verkoop horeca) Marit, d.v. J.A. van Gils (procestech nologie) Frank A., z.v. mw. W.A. Hulsbos-Lie- vaart (algemene zaken) Vincent F.J., z.v. mw. M.C.J. van Weldam-Bilderbeek (personeelsdienst buitenland) Marvin D., z.v. R. Lieuw A Len (dienstgebouw) Zakaria, z.v. A. Amari (bottelarij) Sonia, d.v. C.S. Lizardo Baptista (bottelarij) Tom, z.v. P.C.M. v.d. Hulst (elektro nische werkplaats) Nancy, d.v. S. Anes (bottelarij) Jasper J., z.v. A.P.M. van Dijk (elektronische werkplaats) Iris J., d.v. H.J.P.M. Kokshoorn (bot telarij) Esther, d.v. T.J.M. Emmerik (sto ringsdienst) Ghadra, d.v. Saddouq (bottelarij) Ibrahim, z.v. R. Ince (bottelarij) GESLAAGD Amsterdam L. van Spankeren (energie en storings dienst AlMau) voor de Applikatie Kursus Basiskennis Elektro Techniek W. Kramer (buitenlandse belangen) voor de cursus Inleiding Elektronische Informatieverwerking PBNA. Den Bosch F.M. Klassen (elektrotechnische werkplaats) voor het Certificaat Versterker Techniek van de cursus Middelbaar Elektronicus. P.J.M. van Schijndel elektrotechni sche werkplaats) voor het diploma Bedrijfsbeheer Elektrotechniek. A. Aerts (bedrijfsbureau) en F. Slikboer (plaatselijke administratie) voor de cursus Inleiding Elektronische Informatieverwerking PBNA. Horecagebieden Th.J. Wegh (commercieel technische dienst, Amsterdamvoor de cursus CB Luchtbehandelings- en koelinstal laties van de leergang Verwarmings- en luchtbehandelingstechniek. P.J. Schaperkötter (administratie, Amsterdam) voor de cursus Inleiding Elektronische Informatieverwerking PBNA. Zoetermeer H.E. Gevers en S. den Oude (verkoop binnendienst) voor de cursus Inleiding Elektronische Informatieverwerking PBNA. Zoeterwoude Voor het diploma Elektronisch Meet- practicum: E.H. Smit (storingsdienst); J.J.A. de Waal (elektronische werk plaatsJ.C. Verbeek, R.A.F. Vel- berg, R.J. Henraat en L. v.d. Tas (energie- en storingsdienst) Voor de cursus Inleiding Elektronische Informatieverwerking PBNA: P.J. Barnhoorn, M.P. Boef de Bruyn, P. van Gust en J. Schijf (plaatselijke administratieR.G. Clerinck en R. van Hien (centrale debiteuren admini stratie)', F. Engels (DCT); E. Nagte- gaal (Heineken Automatiserings- groep); S. Nieuwdam (betalingsver keer)', R. Verhagen (extern vorderin- genbeheer), H.T.M. Vincenten (plan ning informatie horeca). A. Boers (planning control/net- werkplanning) voor het examen Basiskennis Informatika (1:1). T. van Maarseveen (administratie en 22 financiën algemeen) voor het examen Basiskennis Bestandsorganisatie (B. G.P. Noorlander en A.A.M.Postma (planning control/budgett. ver slaggeving) voor het examen Praktijk diploma Boekhouden. OVERPLAATSINGEN A/MAU Naar ZAVou zijn overgeplaatst: E.J. Greven, M.H.L. Robles de Medina, J. Krotje, J. Hiemstra, R.J. Aarding, P. Goudswaard, J.S.P. Koopman, H. Leine, J. Kuyper, P. Olivier, H.R. Rijker, Th. van Schip, G. Dekkinga, R. Leemhuis, T.A.M. Geijen, J.J. de Vries, E.J. Hoever, J.A. Garcia Martinez, F. Prieto Lobe to, R. Alonso Alonso, J. Lopez Romera, R. Gomez Dominiguez, C. Yaque Velasco, J. Goelmohammed, J.W. Kievit, R. Koning, C.G. Kruun- enberg, H.H. Diederichs, I. Yilderim, C.D. Ramdas, A.J. Moesel, C.J. Besselink, A. Kör, F.D. Rayman, R.A. Udo, K.G. Kroeze, A.M.M. Scholts, G.M. Bottse, J.K.J. Nieuw- poort, B.E. Biervliet, M.C. Diep- grond, B. Benitez Ortuna, J.A. Benitez Ortuna, A. Borrega Montes, A. Caamano Iglesias, J. Carradeguas Pena, F. Exposito Marcelino, A. Farhat, L. Garcia Artero, M. Ghanem, F. Martinez Garcia, L. Martinez Martinez, E. Mosquera Gomez, A. Torres Lopez, M. Tunez Moralez, H. Varela Perez, G. Carasco Martinez, L. Diosdada Torres, L. Garcia Martinez, A. Garcia Martinez, E.M. Oumansouri, G. Parra Parra, A. Pazos Martinez, R.A. Tjong A Tjoe. Naar A/Hel zijn overgeplaatst: S.A. Cancela Besada, S. Akkoc, H.N. Joosse en J.J. Kooiman. Naar AAVet: W.N. Peijpers. ONZE DIENST VERLIETEN Horecagebieden J.Th.C.D. Dieckmann (expeditie, West-Brabant/Zeeland) M.J.C. van Zundert (expeditie, West- Braban t! Zeeland) Mw. E.L. Baert-van Dongen (interne dienst, West-Brabant/Zeeland) J. Kuchlin (expeditie, Den Haag) G.L.H. v.d. Werken (expeditie, Utrecht) Mw. K. Koendan Panday-Ghisa (administratie, Den Haag) Zoetermeer Mw. H. Kamphuis-Peters (admini stratie) Zoeterwoude J.G.A. van Willigenburg (bedrijfsbu reau) M.J.A. Fatehmahomed (bottelarij) BUITENLAND Periode 1 januari tot 26 februari 1982 Heineken France S.A./Frankrijk Schiltigheim

Vers van 't Vat | 1982 | | pagina 22