>.v
HUWELIJK
Amsterdam
Mw. M.S.M. Boogaard kantinemet
C.J. Harmsen (public relations)
Den Bosch
H.N.M. Mordang (bottelarij) met
mw. M.J. Scholte
P.J. v.d. Velden gistkeldermet mw.
W. Th.J. Dammens
R.Chr. Bont (bottelarij) met mw.
F.J.M. Claasen
Horecagebieden
Mw. W.C.M. Oerlemans, (secretari
aat, Midden-Brabant) met M.C.J. van
Iersel
H. Schuit (expeditie, Noord-Holland)
met mw. M. Teunissen
W.L. Kloet (verkoop, Amsterdam)
met mw. A. v.d. Luijt
GEBOORTE
Amsterdam
Süreyya, d.v. D.A. Sari (bottelarij)
Angela, d.v. A. Gonzales Martin
(bottelarij)
Bunnik
Khalid, z.v. M. Oallal (verpakken)
Samira, d.v. A.M.A. Abbou (intern
transport)
Mohammed, z.v. E.B. Idrissi (verpak
ken)
Danielle D., d.v. R. Gramsma (ver
pakken)
Desirée R., d.v. R.P. Kanhai (intern
transport)
Benjamin J., z.v. O. Donker (thuis-
verbruik)
Angela, d.v. H. Verwoert (verpak
ken)
Marloes, d.v. F.A. van Beveren
kwaliteitsdienst)
Den Bosch
Patrick, z.v. P.J. van Diepen (bottela
rij)
Mirella, d.v. J.J. Straatman (bottela
rij)
Horecagebieden
Shivan K., z.v. mw. K. Koendan
Panday-Ghisa (administratie, Den
Haag)
Marinus C.A., z.v. A.G.M. van Meel
(expeditie, West-Brabant/Zeeland)
Marloes L., d.v. A.P. Dory (horeca
vertegenwoordiger, Amsterdam
Utrecht)
Leeuwarden
Geert-Jaap, z.v. E. de Jong (kwali
teitsdienst)
Rotterdam
Erik, z.v. J. Worms (export transport
afdeling)
Zoetermeer
Henriëtte, d.v. G. v.d. Wal (wijnhan
del Reuchlin
Zoeterwoude
Elwin T., z.v. J.G.A. Hulscher
(verkoop horeca)
Marit, d.v. J.A. van Gils (procestech
nologie)
Frank A., z.v. mw. W.A. Hulsbos-Lie-
vaart (algemene zaken)
Vincent F.J., z.v. mw. M.C.J. van
Weldam-Bilderbeek (personeelsdienst
buitenland)
Marvin D., z.v. R. Lieuw A Len
(dienstgebouw)
Zakaria, z.v. A. Amari (bottelarij)
Sonia, d.v. C.S. Lizardo Baptista
(bottelarij)
Tom, z.v. P.C.M. v.d. Hulst (elektro
nische werkplaats)
Nancy, d.v. S. Anes (bottelarij)
Jasper J., z.v. A.P.M. van Dijk
(elektronische werkplaats)
Iris J., d.v. H.J.P.M. Kokshoorn (bot
telarij)
Esther, d.v. T.J.M. Emmerik (sto
ringsdienst)
Ghadra, d.v. Saddouq (bottelarij)
Ibrahim, z.v. R. Ince (bottelarij)
GESLAAGD
Amsterdam
L. van Spankeren (energie en storings
dienst AlMau) voor de Applikatie
Kursus Basiskennis Elektro Techniek
W. Kramer (buitenlandse belangen)
voor de cursus Inleiding Elektronische
Informatieverwerking PBNA.
Den Bosch
F.M. Klassen (elektrotechnische
werkplaats) voor het Certificaat
Versterker Techniek van de cursus
Middelbaar Elektronicus.
P.J.M. van Schijndel elektrotechni
sche werkplaats) voor het diploma
Bedrijfsbeheer Elektrotechniek.
A. Aerts (bedrijfsbureau) en F.
Slikboer (plaatselijke administratie)
voor de cursus Inleiding Elektronische
Informatieverwerking PBNA.
Horecagebieden
Th.J. Wegh (commercieel technische
dienst, Amsterdamvoor de cursus
CB Luchtbehandelings- en koelinstal
laties van de leergang Verwarmings-
en luchtbehandelingstechniek.
P.J. Schaperkötter (administratie,
Amsterdam) voor de cursus Inleiding
Elektronische Informatieverwerking
PBNA.
Zoetermeer
H.E. Gevers en S. den Oude (verkoop
binnendienst) voor de cursus Inleiding
Elektronische Informatieverwerking
PBNA.
Zoeterwoude
Voor het diploma Elektronisch Meet-
practicum: E.H. Smit (storingsdienst);
J.J.A. de Waal (elektronische werk
plaatsJ.C. Verbeek, R.A.F. Vel-
berg, R.J. Henraat en L. v.d. Tas
(energie- en storingsdienst)
Voor de cursus Inleiding Elektronische
Informatieverwerking PBNA: P.J.
Barnhoorn, M.P. Boef de Bruyn, P.
van Gust en J. Schijf (plaatselijke
administratieR.G. Clerinck en R.
van Hien (centrale debiteuren admini
stratie)', F. Engels (DCT); E. Nagte-
gaal (Heineken Automatiserings-
groep); S. Nieuwdam (betalingsver
keer)', R. Verhagen (extern vorderin-
genbeheer), H.T.M. Vincenten (plan
ning informatie horeca).
A. Boers (planning control/net-
werkplanning) voor het examen
Basiskennis Informatika (1:1).
T. van Maarseveen (administratie en
22
financiën algemeen) voor het examen
Basiskennis Bestandsorganisatie (B.
G.P. Noorlander en A.A.M.Postma
(planning control/budgett. ver
slaggeving) voor het examen Praktijk
diploma Boekhouden.
OVERPLAATSINGEN A/MAU
Naar ZAVou zijn overgeplaatst:
E.J. Greven, M.H.L. Robles de
Medina, J. Krotje, J. Hiemstra, R.J.
Aarding, P. Goudswaard, J.S.P.
Koopman, H. Leine, J. Kuyper, P.
Olivier, H.R. Rijker, Th. van Schip,
G. Dekkinga, R. Leemhuis, T.A.M.
Geijen, J.J. de Vries, E.J. Hoever,
J.A. Garcia Martinez, F. Prieto
Lobe to, R. Alonso Alonso, J. Lopez
Romera, R. Gomez Dominiguez, C.
Yaque Velasco, J. Goelmohammed,
J.W. Kievit, R. Koning, C.G. Kruun-
enberg, H.H. Diederichs, I. Yilderim,
C.D. Ramdas, A.J. Moesel, C.J.
Besselink, A. Kör, F.D. Rayman,
R.A. Udo, K.G. Kroeze, A.M.M.
Scholts, G.M. Bottse, J.K.J. Nieuw-
poort, B.E. Biervliet, M.C. Diep-
grond, B. Benitez Ortuna, J.A.
Benitez Ortuna, A. Borrega Montes,
A. Caamano Iglesias, J. Carradeguas
Pena, F. Exposito Marcelino, A.
Farhat, L. Garcia Artero,
M. Ghanem, F. Martinez Garcia, L.
Martinez Martinez, E. Mosquera
Gomez, A. Torres Lopez, M. Tunez
Moralez, H. Varela Perez, G. Carasco
Martinez, L. Diosdada Torres, L.
Garcia Martinez, A. Garcia Martinez,
E.M. Oumansouri, G. Parra Parra,
A. Pazos Martinez, R.A. Tjong A
Tjoe.
Naar A/Hel zijn overgeplaatst:
S.A. Cancela Besada, S. Akkoc,
H.N. Joosse en J.J. Kooiman.
Naar AAVet: W.N. Peijpers.
ONZE DIENST VERLIETEN
Horecagebieden
J.Th.C.D. Dieckmann (expeditie,
West-Brabant/Zeeland)
M.J.C. van Zundert (expeditie, West-
Braban t! Zeeland)
Mw. E.L. Baert-van Dongen (interne
dienst, West-Brabant/Zeeland)
J. Kuchlin (expeditie, Den Haag)
G.L.H. v.d. Werken (expeditie,
Utrecht)
Mw. K. Koendan Panday-Ghisa
(administratie, Den Haag)
Zoetermeer
Mw. H. Kamphuis-Peters (admini
stratie)
Zoeterwoude
J.G.A. van Willigenburg (bedrijfsbu
reau)
M.J.A. Fatehmahomed (bottelarij)
BUITENLAND
Periode 1 januari tot 26 februari 1982
Heineken France S.A./Frankrijk
Schiltigheim