HUWELIJK Den Bosch J. van Haren (verpakken) met mw. M.T. van Wamel W.H. van Roosmalen (verpakken) met mw. J.M.Ch. van Laarhoven Mw. G.M.J.A. Derde (C.V.B./Debi teuren informatie) met Th.C. v.d. Heyden Horecagebieden W.H.P. Schatorjé (expeditie, Lim burg) met mw. F.S. Tonoli Zoeterwoude A. Heimig (centrale training en vorming) met mw. J.D. Landré Mw. K.L.M. Klok (P.Z. buitenland) met W. Heemskerk GEBOORTE Amsterdam Serkan, z.v. A. Mantin (bottelarij) Chahrazad, d.v. M. Laksi (bottelarij) Jürgen, z.v. M.J. Kesser (kantine) Juan A., z.v. J.A. Viudez Fernandez (bottelarij) Den Bosch Anita, d.v. A.H. Fleuren (storings dienst) Marieke, d.v. C.H.L. van Griensven elektrotechnische werkplaats Buiinik Eva A.M., d.v. G.W. Derksen (mar keting) Dirk, z.v. D. Honders (verpakken) Horecagebieden Wilco, z.v. R. Smeets verkoopAm sterdam) Angelo, z.v. C. Boom (magazijn, Rotterdam) Vera, d.v. W.H.P. Schatorjé (expedi tie, Limburg Zoetermeer Marike, d.v. mw. H.W.M. Kamp huis-Peters (administratie) Marjolein, d.v. F.A. Kroes (produk- tieleiding) Martijn, z.v. G. Ousen (interne dienst) Gwendolyn, d.v. M.A. Prins (alco- holfabriek) Zoeterwoude Mohammed R., z.v. M.I. Fatehma- homed (bottelarij) Eurydice, d.v. IJ. Silva (bottelarij) Bouchra, d.v. A. Ziani (bottelarij) Jose C., z.v. J. Ramos Lopes (botte larij) Eva, d.v. E. van Westrienen (garage werkplaats) Anildo, z.v. P. Verissimo (bottelarij) Mariëtte, d.v. J.J.J. Siezenga (plaat selijke administratie) Melanie, d.v. M.E. de Vet (project planning) Suzanne, d.v. H.J. Kemper (financiën algemeen) Eveline, d.v. L.C.J. Vaessen (project engineering) Rogier, z.v. C.J.A. Franse (centrale inkoop /emballage) Deborah, d.v. mw. E.A. Privé-Ren- furm (marketing!verkoop bier!plan info) Bas, z.v. G.H.Kleinhout(wachtkamer) GESLAAGD Amsterdam A.J.J. Hoogeveen (bewaking A/Mau) voor het vakdiploma Beveiligingsbe- amte B. Voor de cursus Koeltechniek K.T.A.: F.L. Bakker (machinist energie en storingsdienst A/Hel), F.A. de Jong (meet en regeltechniek A/Mau), L. v.d. Kloet en J.A. Slootstra (machinist energie en storingsdienst A/Mau), G. van Kooten (meet en regeltechniek A/Hel), P. Kruiver (technische dienst A/Hel), W. Nieboer (planning en werkvoor bereiding A/Hel) en J.F. Wetzal (werkplaats A!Mau) Voor het E.H.B.O.-diploma: A.J.J. Hoogeveen en C. Rustenburg (bewaking A/Mau); E.A. Kuijperen J. Richard (bewaking A/Hel). Den Bosch W. Fontijn en A.G.H. Wildschut (kwaliteitsdienst) voor het diploma Kwaliteitskunde A. Voor het diploma Vapro A: H. A. Bakker, M.G.G. Beekmans, E.J.J. de Fretes en P.J.M. Ploegmakers (brouwen); J.T.M. Bertrums, J.G.M. van Gisbergen, H. Ligtenberg, M.J.F. Martens, J.K. Peeters, L. Pijnenborgh, A.W.P. Spierings, J. de Veer, J.W.H.M. Vlekken, J.A.G. van Vugt en A.G.M. v.d. Wiel (ver pakken). Voor de cursus Elementaire Informa tieverzorging PBNA: de dames C.A.H. v.d. Besselaar-Damen en M. van Lindt-Polmans (physieke distri butie); M.J. v.d. Burgt en D. Ver stappen (plaatselijke administratie). A.A.M. Metzemakers (verkoop thuisverbruik bier) voor het diploma Assistent Marketing Manager. Zoeterwoude Voor de cursus Elementaire Informa tieverzorging PBNA: J.W. Croese (centraal magazijn), P. de Graaf, M.C. Meerkerk en mw. T.E.M. Ruygrok betalingsverkeer P.J. Heemskerk (vorderingengeheer); H. de Jong, A.M. Prins, P.I. Ramdas en R. Vos (intern transport); mw. M.C.A. van Leeuwen (plaatselijke salarisadministratie)J.B. Groothuis (energie en storingsdienst); J. Rosier (verpakken); A.M. Spijker (centrale salarisadministratie Voor het E.V.O.-diploma: J.M. Holswilder, H. de Jong, P. de Ruyter en J.C. v.d. Zijden (centraalmaga zijn). OVERPLAATSINGEN A/MAU A. Gonzalez Mantin naar Z/Wou; W.J. Duivenvoorden naar A/Wet; B. Meerman naar A/Hel; S. Lorenzo Verduga naar Z/Wou; M.L. Slisser naar Z/Wou; J.R. Kaan naar Z/Wou; W.A. Klaar naar Z/Wou; P. Tak naar A/Hel; K.E. Vinkenborg naar A/Bul; A.H. Hakkert naar A/Hel; J. Sanchez Torreiro naar Z/Wou; W.N. Kleton naar A/Hel; G.J. Brunsveld naar A/Hel; E. Koper naar Z/Wou; M. Bouglala naar Z/Wou; T.J. de Bruyn naar Z/Wou; J. van Eekelen naar Z/Wou; A. Holslag naar Z/Wou; E.A. Horn naar Z/Wou; J. Mourino Vasquez naar Z/Wou; A. Parra Viudez naar Z/Wou; H.H. Ramdat naar Z/Wou; J.M. Tubio Blanco naar Z/Wou; B. Bensch naar Z/Wou; M. Lebiane naar Z/wou; A.A.P. Veer kamp naar Z/Wou; R.W. A. Wedding naar Z/Wou; A. Ajoeb naar Z/Wou; S. Autar naar Z/wou; M. Balayou naar Z/wou; S. Chab naar Z/wou; J.R. Dijksteel naar Z/wou; J. Exposi- to de la Virgin naar Z/wou; P.M. Gaskin naar Z/Wou; R.H. Gena naar Z/wou; H. Goksu naar Z/Wou; T. Hyland naar Z/Wou; C.H. Im- manuel naar Z/Wou; J. Jagroep naar Z/Wou; S. Maas naar Z/Wou; A.B.C. Meyer naar Z/Wou; J. Pensado Grille naar Z/Wou; H.S. Sewnundun naar Z/Wou; J.A. Tan A Kiam naar Z/Wou; S.J. van Ams naar Z/Wou; A. Albouazati naar Z/Wou; W. Gooyer naar Z/Wou; J.R. Hill naar Z/Wou; M. Laksir naar Z/Wou; R.E. Lobo naar Z/Wou; J.H. Rijnbeek naar Z/Wou; G.H. Rijnbeek naar ZJ Wou; D.F.C. Tolud naar Z/Wou; M. Kouwenoord naar Z/Wou; Mw. B.L. Hanneman naar Z/Wou; Y. Olfers naar A/Hel en R.H. Irianan naar ZJ Wou. ONZE DIENST VERLIETEN Amsterdam Mw. E.C. Michielsen-de Winter plaatselijke administratie) Ir. B.J.W. Kruyswijk (management development) Mw. G. v.d. Berg-Ekkelenkamp (debiteuren informatie) Mw. M. van Aken (informatie/docu mentatie) Mw. M.C. Bammens (kantine) Bunitik A.G.M. van Rooyen (verkoop bin nendienst) Horecagebieden F.C.M. Martens (verkoop, West-Bra bant! Zeeland) M. Bras (expeditie, Rotterdam) Mw. P.G. Trijselaar-Frigge (admini stratie, Rotterdam) J.H.M. Evers (expeditie, Limburg) Mw. M.C. Verbeek-Richters (admi nistratie, Rotterdam Rotterdam Mw. C.C. den Boer (export transport afdeling) Zoetermeer F.W. Bok (marketing) A. Hogebrug (verpakken) A. Th. J. Bierman (verpakken) Mw. U.M. Stenhuys-Pollard (order behandeling) J. Buizer (ontvangsten) Zoeterwoude Mw. I. Weerman-Kramers (Adfi Ne- 26

Vers van 't Vat | 1982 | | pagina 26